• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:41
Autor Wiadomość

kortowiada 

Wysłany: 2010-04-13, 14:54   

Nie wyobrazam sobie zycia bez rapu. Wogle bez jakiej kolwiek czesci hip-hopu. Żyje tym od zawsze i na zawsze tak pozostanie. Ostr, Eldo, PIH, Fenomen, Pezet, Słoń, Raca etc. mogłabym sluchac godzinami.

Loona  

Wysłany: 2011-02-11, 20:49   

Przeczytałam mniej więcej kilka poprzednich postów i ktoś pisał, że "w Polsce w rapie nie ma wyboru" lub "polskiego rapu nie dotykam kijem". Z tym pierwszym kompletnie się nie zgadzam, bo ja osobiście zaczęłam przeszukiwać internet w poszukiwaniu różnych albumów i jest ich tyle, że nie mam czasu, żeby je wszystkie ogarnąć i dużo z nich trzyma wysoki poziom. Co do cytatu no. 2 : ta osoba nie wie, co traci :)

kminu 

Wysłany: 2011-03-13, 18:02   

rap i hip-hop to dwa najlepsze rodzaje muzyki na świecie rap śpiew szybki na temat niektóre piosenki niszczą reputacje policji na przykład 997 najlepsza piosenka o policji raperzy są spoko i ich muzyka też jest spoko

nina_mucha  

Tytuł: ...

Wysłany: 2011-03-17, 10:53   

Osobiście od niedawna słucham rapu. Jest naprawde kilka dobrych, na poziomie albumów.. np. bardzo mi się podoba nowy album GrubSona. Mega teksty i przesłania. Jest jeszcze kilka dobrych kawałków Ostrego i Paktofoniki. Jest w czym wybierać.. ALe nie każdy to lubi.. Niektórzy wolą posłuchać taniej komerchy i kiczu;/

nina_mucha  

Wysłany: 2011-03-18, 13:32   

Smarkej jak Rosja? Co to za porównanie? :zdziwko:

Pasażer  

Wysłany: 2011-03-18, 13:59   

nina_mucha napisał/a:
ALe nie każdy to lubi.. Niektórzy wolą posłuchać taniej komerchy i kiczu;/

Napisała fanka GrubSona, który jest tak alternatywny i niekomercyjny, że z łatwością wręcz dostępny na kanale Viva.

nina_mucha  

Wysłany: 2011-03-18, 21:03   

weź nie ściemniaj Pasażer ;/.. wiesz co to jest w ogóle komercja?? To, że GrubSon gdzieś tam był dostępny w Vive to znaczy , ze się tanio sprzedał? A nie pomyslałeś czasem, że zrobił to, żeby małoletnie plastiki usłyszały coś innego?? Nie jestem cientą fanką GrubSona, ale to co robi uważam, że jest na poziomie. Wreszcie jest ktoś kto chce się przedrzeć przez prawdziwą "komercje" nie pchając się do niej, ale uświadamiając przez muzyke.. Z resztą oglądnij to, a dokładnie od 12 minuty, może pojmiesz o co w tym chodzi..
http://www.youtube.com/watch?v=cr1AmEjvAO4

[ Dodano: 2011-03-18, 21:12 ]
Aha.Z tego co wiem hip-hop jest dla wszystkich.. Ale patrząc z Twojej perspektywy człowiek, który chce przekazać przesłanie "wszystkim" , staje się komercyjny... Szacun człowieku za pogląd.. ;|

Pasażer  

Wysłany: 2011-03-19, 03:44   

nina_mucha napisał/a:
To, że GrubSon gdzieś tam był dostępny w Vive to znaczy , ze się tanio sprzedał?

Wcale nie twierdzę, że sprzedał się tanio. :oczami:

I nie sraj tak żarem, dziewczynko. Po prostu przestań używać słów, których nie rozumiesz. Konkretnie chodzi mi o wyraz "komercja", w cudzysłowie czy bez niego i tak pasuje do tego co piszesz jak w dupie koszula.

nina_mucha  

Wysłany: 2011-03-19, 11:30   

co za gość.. Odpowiem Ci osobistą wiadomością, bo szkoda zaśmiecać forum. Każdy tutaj wyraża swoje zdanie i jakoś wszyscy to szanują. Ty też powinieneś. Więc skończ już.

Loona  

Wysłany: 2011-03-21, 12:53   

Niepotrzebnie się spinacie... A wracając do tematu Grubsona to gatunek, który reprezentuje nie nazwałabym do końca rapem. Jako osoba wydaje się bardzo sympatycznym gościem i nie wygląda na takiego, co się pcha do TV. Przecież to oni go zapraszają, on nie biega za jakimś tam redaktorem i prosi o czas antenowy :)

bmwz5  

Wysłany: 2011-03-21, 14:08   

Hmm, jeżeli do mnie ktoś mówi cokolwiek o rapie, odpowiadam mu cytatem Johna Entwistle z The Who - "I can`t stand rap....people who can`t sing do rap....you can sing rebellion as well as talk it....Hitler would have been in a rap band. " :)

nina_mucha  

Wysłany: 2011-03-21, 14:21   

Leona zgadzam się z Tobą... Sam GrubSon w jednym z wywiadów powiedział,że to co on tworzy nie można nazwać dosłownie muzyką hip-hop czy rap.. On miesza wiele gatunków i to jest właśnie świetne..

Budda  

Wysłany: 2011-04-03, 18:16   

ja ze swojej strony polecam ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=0AbNwj0WlPk
:hyhy:

nina_mucha  

Wysłany: 2011-04-03, 18:59   sponio

noo... fajny bit =) przyznaje

domela  

Wysłany: 2011-04-04, 19:42   

hmm... rap jest the best ;)
ogólnie wykonawcy to eminem jest super. piszcie jakich artystów polecacie. :oczami:

Odpowiedz do tematu