• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:41
Autor Wiadomość

spider911  

Wysłany: 2010-05-24, 00:45   

Kurczol, to są dwa zdania wyrwane kompletnie z kontekstu, zanim zaczniesz się czepić to przeczytaj wszystko ze rozumieniem ;) raka rada na przyszłość

w ramach wyjaśnień dla tych co nie doczytali, komercyjne są bity a teksty pozostały w stylu ostrego. wszyscy zrozumieli czy mam narysować :?:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-05-24, 01:36   

On też mnie nie potrafi przekonać by wrócić do czasów dzieciństwa i czerpać przyjemność z torturowania się rapem.

Kurczol  

Wysłany: 2010-05-24, 08:23   
   Polecający: baba jaga ;P

spider911 napisał/a:
Kurczol, to są dwa zdania wyrwane kompletnie z kontekstu, zanim zaczniesz się czepić to przeczytaj wszystko ze rozumieniem

Nie, nie sa. Albo ktos sie sprzedal albo nie. Nie mozna sie sprzedac w polowie. Jak tego nie rozumiesz to bardzo mi przykro...

spider911 napisał/a:
komercyjne są bity

Ktos Ci tam wyzej tlumaczyl cos na ten temat :niepewny:

spider911 napisał/a:
wszyscy zrozumieli czy mam narysować

no juz tak nie cfaniakuj ; )

Psycho Krusher napisał/a:
wrócić do czasów dzieciństwa i czerpać przyjemność z torturowania się rapem.

e tam torturowania... dobry rap jest zdecydowanie lepszy niz kiepski metal/rock... ;P

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-05-24, 15:33   

A mi całkowicie podszedł OSTRy i jego twórczość uważam za dobrą. Od czasu do czasu lubię sobie jego posłuchać. Najbardziej zaciekawił mnie muzycznym projektem z Emade.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

werner4er 

Wysłany: 2010-05-25, 22:13   

OSTR to jak dla mnie jeden z najlepszych raperów w Polsce. Jednak faktem jest to, ze jego stare kawałki to porządny hip hop, a co do tych nowych mam mieszane odczucia. No ale z nowych płyt także wybrałby pare swietnych utworów.
Ostatnio zmieniony przez werner4er 2010-05-25, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  

hear my name  

Wysłany: 2010-05-30, 18:43   

cenie go że robić coś innego od reszty mimo, że siedzi w tym samym. aczkolwiek nie uwazam go za najlepszego rapera polskiej sceny.

Invincible  

Tytuł: *pisk wuwuzeli*

Wysłany: 2010-07-02, 22:24   

Uwielbiam Go! Tworzy świetną muzykę. Z Jego nowej płyty (Tylko Dla Dorosłych) najbardziej lubię Śpij Spokojnie, To Potrwa Sekundę, Klucz Do Zagadki i Dowód w Twoich Rękach. ^^
A z innych to Tabasko, Brzydki, Zły i Szczery, Mówiłaś Mi, Czarna Miłość, Rap Droższy od Pieniędzy, Pij Mleko, Pegaz, Więcej Decybeli By Zagłuszyć, 1 na 100, Ja i Mój Lolo, Ziom Za Ziomem. :3

KnifeInAwife  

Wysłany: 2010-07-08, 14:41   
   Polecający: ?

Nienawidze typa, jego muzyka jest tak nudna że mam wrazenie ze ciagnie sie jak kaka trzymana przez tydzien w anusie podczas zatwardzenia.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-07-08, 17:36   

KnifeInAwife napisał/a:
Nienawidze typa, jego muzyka jest tak nudna że mam wrazenie ze ciagnie sie jak kaka trzymana przez tydzien w anusie podczas zatwardzenia.
Jak ty tak możesz ? Jego muzyka nie jest nudna, tylko ma wielkie przesłanie, którego widocznie ty nie rozumiesz.
Pa tatatatatataj...
www: http://www.czyscimykostke.pl/

KnifeInAwife  

Wysłany: 2010-07-08, 21:10   
   Polecający: ?

Żelkii^^ napisał/a:
Jego muzyka nie jest nudna, tylko ma wielkie przesłanie,

Bardzo wielkie, hip hop to nie hop cola.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie

Martyn. 

Wysłany: 2010-07-21, 18:04   

Lubię jego rap,ale jego osoba mnie lekko irytuje.Musze jednak przynać,że elementy jazzowe wyszły fantastycznie.

_Ad4m  

Tytuł: 40 i 4

Wysłany: 2010-09-16, 22:49   

http://tasi.pl/filmik/2/82/OSTR_TRACK_12_KLIP - najnowszy klip, nie wiem czy widzieliście.

Dla mnie jest genialny. Startował z tego samego miejsca, albo nawet dalszego niż Ci wszyscy "raperzy ulicy" a wypromował swój kompletnie inny styl. To widać np. na teledyskach z innymi raperami. Wszyscy identyczni, on inny.

"Każdy w tytuł mierzy: Czy masz TereFere tu sens? Ich rap to tylko kokaina, wóda i seks"

Chiisai  

Tytuł: Siemano ;D

Wysłany: 2010-09-18, 21:21   

Fakt O.S.T.R Jest dobry, i zna się na muzyce. Lubię go słuchać :hyhy:

RefleksjaRapu 

Wysłany: 2010-09-18, 23:44   

Ostrowski to mistrz nad mistrzami. Powiedzienie, że go lubię, było by kłamstwem, ponieważ go UWIELBIAM. Jego muzyka jest niesamowita, ma ogromne przesłanie, głeboki sens i pomogła mi wiele razy. Zbieram płyty, zamierzam mieć całą kolekcję. O Adamie w moim przypadku można nawijać bez przerwy. Wole się nie rozkręcać aż tak, bo trudno będzie mi zamknąć mordę.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-19, 21:03   

_Ad4m napisał/a:
http://tasi.pl/filmik/2/82/OSTR_TRACK_12_KLIP - najnowszy klip, nie wiem czy widzieliście.
Znowu kawałek o trudnym dzieciństwie i kureskim życiu? Rap jest taki emocjonuchrrrrrrrrrr.....

Odpowiedz do tematu