• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 18:04
Autor Wiadomość

czesiek667  

Wysłany: 2007-10-22, 19:50   Peja

Co myślicie o Peji?? Według mnie jest to jeden z gorszych zespołów ale chciałbym poznać wasze zdanie> Tylko szczerze. Pozdrówki:))

fazi  

Wysłany: 2007-10-22, 20:32   

czesiek667 napisał/a:
Według mnie jest to jeden z gorszych zespołów ale chciałbym poznać wasze zdanie>

Zespół to Ty chyba masz. Zgadnij jaki.

Przepraszam. Nie mogłem inaczej.

Tynka88  

Wysłany: 2007-10-23, 16:39   

czesiek667 napisał/a:
Według mnie jest to jeden z gorszych zespołów
no no to on juz zespol zalozyl ?? :rotfl: nie wiedzialam ...
peja byl dobry jest i bedzie - takie moje zdanie :)
jest osoba, ktora obrazuje przyklad wiary w siebie. Wybil sie na wyzyne i cos w zyciu osiagnal.

babajaga  

Wysłany: 2007-10-24, 08:53   

Nie przepdam za nim chociaz w porownaniu do innych hhowcow to fajne kawalki mial...
wkurzaja mnie te nowe piosenki hh :/ kazda albo o tym jakie ktos mial ciezkie zycie w dziecinstwie albo o zyciu na osiedlu :znudzony:

badylek  

Wysłany: 2007-10-24, 14:45   

Tynka88 napisał/a:
jest osoba, ktora obrazuje przyklad wiary w siebie. Wybil sie na wyzyne i cos w zyciu osiagnal.

nooo :rotfl: i sie do tego tak rozrósl, az sie obawiam ze mu sie móżdżek skurczyl
no ale jak ktos cpa to tak ma :rotfl:

Igor 

Wysłany: 2007-10-24, 17:02   

nie lubie tych wszystkich pejow wujek samo zlo i temu podobnych jedny moze byc TEDE bo fajny program mam na tvn turbo ale tylko ja mow nie spiewa chodz w sume oni wszyscy maja syndrom mowo-spiewania jezeli cos takiego jest :D :D :D :D

edit:
tutaj nie ma zadnej wiedzy chlopaki poprostu nie potrafia spiewac nie wem jak to nazawac a sluchaja ich tylko chyba kolesie Twojego pokroju wspolczuje szczerze co do zdan totak juz mam ale nie koncze UW tylko PW wydzial IL - gdybys nie wiedzial bo chyba masz miazge w mozgu to jest inzynieria ladowa. sorry ale prawda jest taka ze jestem dyslektykiem ortografem i co tam jeszcze ale potrofia odroznic muzyko od chaly Ty masz problemy ale moze to wynika z dziecinstwa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

czesiek667  

Wysłany: 2007-10-25, 21:03   

Według mnie Peja to szaciarze i kretyni, którzy nie umieją ŚPIEWAĆ ! ! !
Co myślicie o tym? Nie wiem jak można słuchać zespołu z lat 80tych? Taka muzyka jest staromodna HELLO
odpiszcie
Pozdrówki
:szok: :cwaniak:

No, ale pisac to Ty umiesz ;) polecam slownik ortograficzny, ksiazki do gramatyki jezyka polskiego i powtorzenie podstawowki z lekcji jezyka polskiego ;) // Kurczol

Zombwbij  

Wysłany: 2007-10-25, 22:57   

czesiek667 napisał/a:
Co myślicie o Peji?
Mimo że mało, to i tak dość widziałem/słyszałem żeby stwierdzić, że mi się nie podoba.

czesiek667 napisał/a:
Tylko szczerze.
Kłamię jak z nut :P

czesiek667 napisał/a:
Peja to szaciarze i kretyny którzy ne umią ŚPIEWAĆ
Liczę, że choć pisać "umią" :zakrecony:

Igor 

Wysłany: 2007-10-26, 17:01   

prawda jest taka Fazi, ze nie wszystkim musi sie podobac to co Tobie. Skoro jedni nie lubia rapu w polskim wykonaniu to tak widocznie jest. Wiem, ze Tobie trudo sie z tym zyje ale mam nadzieje ze dasz sobie rade :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
P.S. jeszcze jedno bo moze mnie zle zrozumiales ja nie trawie rapu, a nie Ryszarda Andrzejewskiego, bo mowi dobrze:

„Rapuję o tym, co widzę, co mnie otacza. Ten zbiór przeżyć i spostrzeżeń tworzy płyty. Mój rap nie jest kopią, zawsze to rap Peji. Nie wkładajcie go do podwórkowej szufladki”

Z jednej strony faktycznie jest lepiej jak rapuja niz kradna samochody i cpaja, ale powtarzam to nie zmienia faktu ze nie trawie tej muzyki :D :D :D

P.S2. faktycznie musze sie przyznac ze chyba zle zaczalem postowanie w tym pokoju

Peja jako osobe mozna szanowac za to co robi

OPCJA ZOBACZ !!! lub ZMIEN !! //Kurczol

Kurczol  

Wysłany: 2007-10-26, 17:14   
   Polecający: baba jaga ;P

Igor napisał/a:
prawda jest taka Fazi, ze nie wszystkim musi sie podobac to co Tobie

naprawde? :zdziwko:

Igor napisał/a:
Skoro jedni nie lubia rapu w polskim wykonaniu to tak widocznie jest.

masło jest maslane bo jest maslane :zdziwko:

Igor napisał/a:
jeszcze jedno bo moze mnie zle zrozumiales ja nie trawie rapu

trudno Cie jest zrozumiec w ogole :oczami:

Igor napisał/a:
faktycznie musze sie przyznac ze chyba zle zaczalem postowanie w tym pokoju

a w jakim "pokoju" zaczales dobrze?? :niepewny:

[chociaz szczerze przanam myslalam ze postu pisze sie w temacie, a nie pokoju :chytry: ]

nt:

ja tam w ogole za HH nie bardzo, chociaz niektore rzeczy mi sie podobaja nawet bardzo :luka: Peji nigdy za duzo nie sluchalam, znam chyba dwie czy trzy piosenki, wiec trudno mi sie wypowiedziec na temat ich muzyki. Co do samego rymujacego to widzialam wiele wywiadow z nim i zrobil na mnie pozytywne wrazenie :oczami:

Igor 

Wysłany: 2007-10-26, 19:39   

Kurczol napisał/a:
Igor napisał/a:
prawda jest taka Fazi, ze nie wszystkim musi sie podobac to co Tobie

naprawde? :zdziwko:

Igor napisał/a:
Skoro jedni nie lubia rapu w polskim wykonaniu to tak widocznie jest.

masło jest maslane bo jest maslane :zdziwko:

Igor napisał/a:
jeszcze jedno bo moze mnie zle zrozumiales ja nie trawie rapu

trudno Cie jest zrozumiec w ogole :oczami:

Igor napisał/a:
faktycznie musze sie przyznac ze chyba zle zaczalem postowanie w tym pokoju

a w jakim "pokoju" zaczales dobrze?? :niepewny:

[chociaz szczerze przanam myslalam ze postu pisze sie w temacie, a nie pokoju :chytry: ]

nt:

ja tam w ogole za HH nie bardzo, chociaz niektore rzeczy mi sie podobaja nawet bardzo :luka: Peji nigdy za duzo nie sluchalam, znam chyba dwie czy trzy piosenki, wiec trudno mi sie wypowiedziec na temat ich muzyki. Co do samego rymujacego to widzialam wiele wywiadow z nim i zrobil na mnie pozytywne wrazenie :oczami:

jesli tylko wyciagsz pojedycze cytaty to sie nie dziwie, ze nie ogarniasz tematu :hyhy:

Nie usunelam tego postu tylko dlatego, ze jest on skierowany do mnie i moglabym zostac oskarzona o "cenzure" czy co tam. Jednak ten post nie nadaje sie do niczego innego jak do usuniecia. Dlaczego? Poniewaz nie wnosi nic do tematu. Co do samego usera, wciaz polecam funckje "Podgląd" mylnie przeze mnie wczesniej nazywana "zobacz". Jezeli to dalej nie pomoze i uzytkownik wciaz nie bedzie widzial swych bledow, polecam powrot do podstawowki w celu nauczenia sie jezyka polskiego od nowa ;) // Kurczol

fazi  

Wysłany: 2007-10-27, 14:52   

Cytat:
prawda jest taka Fazi, ze nie wszystkim musi sie podobac to co Tobie. Skoro jedni nie lubia rapu w polskim wykonaniu to tak widocznie jest. Wiem, ze Tobie trudo sie z tym zyje ale mam nadzieje ze dasz sobie rade
:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
P.S. jeszcze jedno bo moze mnie zle zrozumiales ja nie trawie rapu, a nie Ryszarda Andrzejewskiego, bo mowi dobrze:

Serdecznie wbijam w to czy podoba Ci się Peja czy Arka Noego. A jak jeden pisze, że Peja to zespół z lat 80, a drugi, że hiphop jest taki i taki bo raperzy nie umieją śpiewać to roszczę sobie prawo do uważania ich i traktowania jak debili. Ot wszystko. Dziękuję.

Igor napisał/a:
Z jednej strony faktycznie jest lepiej jak rapuja niz kradna samochody i cpaja, ale powtarzam to nie zmienia faktu ze nie trawie tej muzyki :D :D :D

Kolejny przykład, że nie zasługujesz na inne traktowanie.

fazi  

Wysłany: 2007-10-28, 14:09   

satyr napisał/a:
Rozumiem, że ja też mogę sobię rościc prawo do uważania Cie za debila bo słuchasz rapu?

No chyba nie rozumiesz. Nie mówię, że ktoś jest debilem bo słucha takiej czy takiej muzyki.

Bulu  

Tytuł: Wyloozowany ^-^

Wysłany: 2010-04-07, 15:32   

O Peji to wiele nie ma o czym gadać ;/
Peja to śmieć, nie potrafi śpiewać, ma płytkie teksty, (hmm co tu jeszcze na niego nabluzgać?) oO wiem, wracając do incydentu na scenie, to nie potrafi sam załatwiać swoich spraw, tylko kogoś nasyła ;)

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-04-07, 15:59   

Bulu napisał/a:
nie potrafi śpiewać

Śpiewający raper to chyba oksymoron. ;)

Ogólnie to Ryszarda słyszałem z jakieś osiem lat temu, kiedy wyszło "Na legalu", było tam parę hooków, jeden standout ("Moje miasto złą sławą owiane" - przerobione na potrzeby szkolne na "Moje krzesło złą sławą obsiane" <napis-klasyk na krzesłach wszelkich>); z tego, co się orientuję, to wcześniej Rychu nawoływał do je^ania policji ('997'?), potem rzekomo trochę się rozwinął, nie wiem, nie monituję działalności i klepie mnie to zasadniczo, tak samo jak beef z Tedeefem, któren rzecz zakończył, a Rysio pewnie jeszcze to bedzie cisnął. SHame.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Odpowiedz do tematu