• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:41
Autor Wiadomość

fazi  

Wysłany: 2008-01-21, 11:44   

Cytat:
No wybacz. Jeśli to ich środowisko rządzi się prawem- "kto ma najwięcej złotych łańcuchów ten jest najfajniejszy" to nie wmuwisz mi, że ci kolesie mają równo pod sufitem. A czy to złe czy dobre to mnie nie obchodzi, niech sobie robią co chcą, ale troche wygląda to zabawnie. "Troche".

Nic Ci nie wmawiam. Wiem swoje. Wiem, że to coś więcej niż złote łańcuchy. I nie trzeba wiele, żeby to zauważyć. Ale jak się po prostu nie chce tego zauważyć to się nic nie poradzi.
Dla mnie równie "trochę" śmiesznie mogą wyglądać typy w obszarpanych skórach ze śmiesznym makijażem wyglądający na co dzień jak z dworca Zoo. Ale nie patrzę tak powierzchownie. Widocznie coś w tym wszystkim jest. A że mnie to nie rusza, to nie znaczy, że to wszystko pół debile i mają nie równo pod sufitem.

Psycho Krusher napisał/a:
A potem jest z nimi tak jak z Peją, który twierdzi, że reprezentuje biedę. Pff....

No gadka i argumenty jakbym gadał z szaloną 13-tką na forum bravo..
Rozkmiń znaczenie słowa "reprezentuję".

jaro21_89 napisał/a:
ale jak Ty sluchales Busta Rhymes'a no to wybacz stary ale to co on mowi to farmazon....

Łot?

jaro21_89 napisał/a:
Peje ma go*no a nie prawdziwy hajs.... Przecietny urzedas ma wiecej od niego....

Pffff..
Co to za urząd?

Cytat:
Afu-rze

:rotfl:

Cytrus napisał/a:
Common

No istny underground..

jaro21_89 napisał/a:
Szkoda ze Dre tak szybko sie wycofal.... za czasow NWA troszke wymiatal....

Z czego się wycofał?

Cytrus napisał/a:
Wole ich bo robia jak dla mnie coś innego jak np common ktory miesza rap i jazz i świetnie mu to wychdozi

Common i jazz..?

jaro21_89 napisał/a:
Biggie to byl ciec...

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!

Cytrus napisał/a:
no własnie teraz jest tak ze ludzie wymieniaja 2paca i bigiego jedym ciurkiem ze sa ich fanami, ale nie znaja ich historii i to co naprawde tam sie działo.

Wszyscy ich wymieniają jednym ciurkiem, fani, raperzy, ludzie którzy osobiście ich znali i co z tego? Mają ciągnąć beef dalej 10 lat po śmierci obydwu? Zawsze się wymienia wszystkich na raz Biggie, Tupac, Eazy, Big L, Punisher, Jam Master Jay, Proof itd itd itd. I dobrze.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-01-21, 21:25   

fazi napisał/a:

Z czego się wycofał?

Z rap gry.... Przeciez od 2001 nie nagral zadnego albumu... podobno planuje cos na 2008 (dretox)
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

fazi  

Wysłany: 2008-01-21, 22:25   

jaro21_89 napisał/a:
Z rap gry.... Przeciez od 2001 nie nagral zadnego albumu... podobno planuje cos na 2008 (dretox)

Za to wyprodukował multum numerów. W końcu jest producentem przede wszystkim. Nie? A że albumu nie wydaje co rok to nie znaczy, że się wycofał. Detox majstruje i przesuwa wydanie chyba już ze dwa czy trzy lata.

Nasir  

Wysłany: 2008-01-21, 22:45   

fazi napisał/a:

Za to wyprodukował multum numerów. W końcu jest producentem przede wszystkim. Nie? A że albumu nie wydaje co rok to nie znaczy, że się wycofał. Detox majstruje i przesuwa wydanie chyba już ze dwa czy trzy lata.

Zdaje sobie z tego sprawe... Kilku ludzi zdazyl wypromowac w tym czasie.....
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

kochanamoniczka  

Wysłany: 2008-01-21, 23:34   

i ja się z miła chęcią wypowiem na temat rapu i zagranicznego i tego naszego polskiego hip-hopu :D

Niestety z przykrością muszę stwierdzić że około 80% hip-hopowców na polskim rynku to nic ciekawego ani godnego uwagi :zdegustowany:
Ktoś kiedyś powiedział, że o gustach się nie dyskutuje, więc wymieniać nie będę :D
Ale mam od zawsze (i już tak pozostanie) wielki szacunek do Paktofoniki, Kalibra, teraz Pokahontaz, nowy projekt Rahima :padam: naprawdę cud :D
Mea! z rahimem, sama czy DSL "pierwsza dama polskiego hip-hopu"

Z zagranicznych nie znam dużo, ale utwór "Next Episode" czy "Hit's from the bong" to już przeszło do historii i towarzysza mi na każdej dobrej imprezie... czyli często :D :D

Surma  

Tytuł: Prezes

Wysłany: 2009-12-13, 00:00   

Głownie jaram się naszym podwórkiem. Ale jeśli chodzi o zagranicznych to Dr. Dre, Snoop Dogg i ostatnio Eazy-e . N.W.A. z zespołów. Jeśli chodzi o np. Francje to Sniper, Soundkail.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-12-13, 15:26   

2pac, Mobb Deep - lubię i cenię, od czasu do czasu włączam sobie ich piosenki, bo jakoś, pomimo, że rapu nie słucham namiętnie, to nie umiem przejść obojętnie wobec takiej muzyki. Na plus, wielki plus.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Nasir  

Wysłany: 2010-01-09, 23:30   

Mobb Deep, się rozumie, ale tylko Infamous, Hell On Earth i Murda Muzik. Szkoda, że w tej chwili nagrywają samą sieczkę.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

gocha305 

Wysłany: 2010-08-14, 20:22   

witam

ins13 

Wysłany: 2010-08-15, 19:58   

Głównie Dr. Dre i Missy Elliot. :)

Royal Hostel 

Wysłany: 2010-11-22, 05:38   

Najbardziej z zagranicznego HH lubię coś z potężnym i mięsistym basem dlatego do gustu przypadły mi piosenki Lil Jona i East Side Boys, poza tym to Ludacris chodziać robiąc ostatnio piosenkę z bieberem trochę stracił mego szacunku, do tego dochodzi X, Dre, Em, Paul Wall, jest jeszcze sporo innych którzy mi o tej porze nie wpadają do głowy :)

felo_angelo 

Wysłany: 2010-11-24, 16:31   

Zdecydowanie Lil Jon i East Side Boys, zwłaszcza niezapomniany kawałek Get low.

Rastefan  

Wysłany: 2011-02-16, 16:52   

zastanawia mnie dlaczego nikt nie napisal o Lil Waynie i ekipie Young money... zachecam do sprawdzenia kawalkow takich jak np. a milli, gossip, tha mobb, i'm me, 30 minutes to New Orleans, single, right above it, leather so soft, make it rain... tego jest od cholery i jeszcze troche:D
a z YM koniecznie veterans day, ms parker, steady mobbin', gooder (moje ulubione) jakby ktos zechce dyskografie to chetnie udostepnie, ale uprzedzam - jest tego troche (jakies 4Gb) :D
YMCMB!!!

a z innych wykonawcow zza oceanu obok ktorych nie mozna przejsc obojetnie to z pewnoscia Game, (chyba go tu nikt nie wymienil) Fat Joe, Cypress Hill, Ace Hood, Fabolous, UGK...
a i jeszcze jeden kawalek Nelly'ego mie sie zajebiscie podoba - Heart of a Champion

porannarosa  

Wysłany: 2013-05-23, 21:05   

Macklemore ! fajne bity ;)

mackk  

Wysłany: 2013-08-12, 11:25   

Rastefan napisał/a:
zastanawia mnie dlaczego nikt nie napisal o Lil Waynie i ekipie Young money...

Te dzieciaczki z Young Money są mega słabe w większości, ale Weezy wiadomo - na propsie.

Odpowiedz do tematu