• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-07-09, 08:30   

a dobry rap nigdy nie wyszedł z podziemia.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-08-25, 19:54   

Dobry polski rap nie przeminął. Oto dowód:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

dAAAz  

Tytuł: e - RAP - e

Wysłany: 2010-08-27, 12:43   

hmmm.... mi sie wydaje że dalej się kręci, np nowa płyta fabuły, rahima, wfd czy wwo z czego rahim i wwo zawsze będą trzymać poziiom. Pozdro dla kumatych :D

my religion is love,

Loona  

Wysłany: 2010-12-29, 11:25   

Dopóki będą ludzie, którzy zajmują się rapem, dotąd on będzie trwał. Czyli jeszcze długo, bo ciągle powstają nowe zespoły w podziemiu.

spam1877 

Wysłany: 2010-12-29, 15:12   

do poki beda tacy jak pih, chada, pezet polski rap nigdy nie zginie, pomijajac tedego, ktory nawija o hajsie, i gdzie sie narąbał z kumplami i to już entą piosenkę o tym samym nagrywa

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-07, 01:43   

Nie orientuję się jeśli chodzi o młodych wykonawców, ale są ci starzy, którzy sprawiają, że Hip-Hop w Polsce ma się bardzo dobrze, mimo iż nie ma go w mediach. A ciekawe jest to, że starsi raperzy, którzy są na scenie od lat wciąż się rozwijają i eksperymentują. Łona się rozwija, Fokus robi ciekawe rzeczy. W ogóle dużo rzeczy się dzieje. Hip-hop ma się dobrze jeśli się wie gdzie go szukać.

esperanza  

Wysłany: 2011-01-08, 23:16   

Weźmy na przykład paktofonikę, czy k44. Magik, ich członek nie żyje już ponad 10 lat (26.16.00) a ich genialna , prawdziwa muzyka wciąż rozbrzmiewa w wielu głośnikach. Poza tym, myślę, że dopóki na scenie będą tacy artyści polscy jak OSTR, Eldo, Fisz, Liroy (to w końcu on na spółkę z K44 zapoczątkował w Polsce HH.) to nie mamy się co martwić- Polski Hip-Hop przeżyje.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-10, 01:09   

Liroy ? No owszem zapoczątkował, ale jak dla mnie to jednocześnie zafundował nieciekawy wzór jeśli chodzi o poziom... Ale być może to tylko kwestia gustu.

misiaczek1013 

Wysłany: 2011-01-10, 14:39   

jesteście dziwni że se włazicie na jakieś powalone forumy <ci.ty> :P

[ Dodano: 2011-01-10, 14:41 ]
jak byś cie nie mieli innej zabawy i innych stron nie znacie nk czy coś takiego uuuu :P :P :P

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-01-10, 21:46   

prawdziwym ojcem polskich rapsów jest Franek Kimono. w przaśnych ejtisach któż jak on tak melodeklamował? a że podkład od czapy? who cares. :luka:

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

esperanza  

Wysłany: 2011-01-10, 22:14   

PiotrZBielska napisał/a:
No owszem zapoczątkował, ale jak dla mnie to jednocześnie zafundował nieciekawy wzór jeśli chodzi o poziom... Ale być może to tylko kwestia gustu.

Jasne, że teraz nie jest to może szczyt jego możliwości, ale w pewnym sensie gdyby nie on, kto wie, jak potoczyłaby się historia polskiego HH ; )

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-11, 00:53   

esperanza napisał/a:
Jasne, że teraz nie jest to może szczyt jego możliwości, ale w pewnym sensie gdyby nie on, kto wie, jak potoczyłaby się historia polskiego HH ; )

Jasne, masz rację. Dla mnie po prostu nigdy nie był jakimś hip-hopowym guru. Z Kielc bardziej sobie cenię choćby chłopaków ze Wzgórza Ya-Pa 3.

fooooo  

Wysłany: 2011-01-31, 12:28   

Mówiliście, że K44, PFK to był prawdziwy HH, którego już nie ma, bo Magik nie żyje. Nie zapominajcie, że on nie śpiewał solo, tylko z zespołem. Osoby z jego zespołu żyją, nagrywają i mają się dobrze!

Nie szukając daleko - Fokus. Nagrywa, ma się dobrze, ostatnio nawet wydał płytę - którą polecam każdemu fanowi HH. :)

Posłuuuuu-chaj głosu manifestu,
Ty jeden na nie,
na tak tysiące Nas jest tu.

Nader  

Wysłany: 2011-08-09, 21:59   

H-H w Polsce nie umarł i nie umrze.Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale ja myślę że Polska jest w czołówce krajów z których płynie ta kultura.Na scenie pojawiają się nowi raperzy, których można już porównywać do wielkich "gwiazd" polskiego h-h.W USA rap to już nie jest to samo co było.Większość wykonawców się "sprzedała", i nagrywają teraz kawałki którym do hip-hopu daleko, ale twierdzą że nim są.W Polsce też takiego zachowania nie brakuje.Za sprzedanych w Polsce można uważać Tedego,Mezo i jeszcze kilku.Wiem że wielu z Was się z tym nie zgodzi, ale taka jest prawda.

Pozdro :)
Mogę być szczęśliwy tu, mając proste zajęcie,

Typ  

Wysłany: 2011-08-09, 23:45   

Nader, A co jest twoim zdaniem złego , w tym że ktoś się sprzedał ? Jeśli ktoś robi to co lubi i zarabia na tym pieniądze , ja nie widzę w tym nic złego.

Odpowiedz do tematu