• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Harnasiowy  

Wysłany: 2011-05-08, 23:31   Rap - narkotyk

Witam, mam niespełna 17 lat i jara mnie ta muzyka od czasu gdy dostałem kasety z jakimiś przegrywkami (WWO, Mezo(wtedy jeszcze coś prezentował) itp.).
Nie kminiłem rapu w wieku 10 lat aż tak, ale śpiewałem to co leciało , i wpadało mi w ucho. Potem się zakochałem i słuchałem "happysadów" i takich tam. Przestało mnie to jarać i wróciłem do rapu. Ok.3 lat to mnie tak wciąga jak nic innego.!Rap jest ze mną zawsze :
Jadę do szkoły słucham, w szkole, wracam-też słucham, w domu , na dworze, przed komputerem. Zaczynałem od Łony ;) Do teraz jest moim mistrzem :) Często ludzie mi mówią, że gusta się zmieniają i że zacznę słuchać czego innego. Ale NIE! To jest coś, co mnie jara od środka. Nie lubię radia i jakiegoś innego shitu , posłucham czasem czegoś innego, ale potem włączam oczywiście rap. Nie mam zamiaru i nie widzę opcji, żebym się odzwyczaił:) Jest to coś więcej niż tylko "muzyczka" z głośnika i słuchawek albo jakiś "HIT" w radiu, który jest znany przez miesiąc. Jak to z wami?:)
PS. Nie noszę szerokich spodni i nie siedzę z blantem pod blokiem ;)
Pzdr Harnasiowy;)
Ostatnio zmieniony przez Harnasiowy 2011-05-08, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

Layla96  

Wysłany: 2011-05-13, 08:50   

heh mnie też zjarał rap i pisze teksty mam propone do dojścia do grupy z kumplami i wgl
RAp jest zajebisty i tyle nie wstydzę się powiedzieć że to lubię choć dawniej słuchałam rocka

FairPlay 

Wysłany: 2011-05-13, 18:24   

Moje początki z rapem ... To chyba była dekada temu, 2pac, Ice Cube, Eazy-E. Później jakoś przestało mnie to jarać i zacząłem słuchać takich rzeczy jak Hardstyle i wszystkie podobne.

Do rapu wróciłem jakieś 3-4 lata temu. Początkowo do starych, znanych artystów i Crunku. Później też do wykonawców z naszego kraju. Teksty zacząłem rozumieć [w porównaniu do kilku lat wstecz - wtedy słuchałem głównie dla bitów] i jakoś teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego gatunku muzyki.

marasenha 

Wysłany: 2011-08-22, 11:22   

Ja słucham rapu od 1998 roku, miałem wtedy dziesięć lat i podobnie nie rozumiałem jeszcze wszystkiego o czym nawijają polskie składy :) . Potem, jak dorosłem to przerzuciłem się na rap amerykański i do niego mam większy sentyment, ale polskiego też słucham :)

oscyp777 

Wysłany: 2011-10-17, 13:58   

heh no jesli sie wciagniesz w ta muzyke to naprawde moze uzaleznic ; P

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-17, 22:45   

No to chłopaki witam w klubie. Też jestem uzależniony od tej muzyki. Czasami to zdaje mi się że zgłupiałem na punkcie tej muzyki. A mama i koledzy mówią że powinienem iść na odwyk. Serio ! Czasami śmieją się ze mnie że jestem taki maniak, mam wiedzę, mam talent do nagrywek i jestem zjarany tą muzyką. Tam gdzie ja tam i ona. Ta muzyka ma coś w sobie czego inna muzyka nie ma.

collegium  

Wysłany: 2011-11-22, 23:36   

Rap mnie jara i to bardzo. Może i jestem dziewczyną i jestem
młoda, ale jakoś to nie problem. Rapu słucham od ok. 3 lat
(od kiedy miałam ok. 11,5 lat). Wtedy słuchałam najpierw tego,
co mi wpadło w ucho, jednak stwierdziłam, że to trochę nie ma sensu.
Zaczęłam doszukiwać się przekazu w kawałkach, a jak czegoś
nie rozkminiałam to robiłam wszystko, żeby się dowiedzieć co "coś"
znaczy itp. Ogólnie rzecz biorąc interesuję się również bardzo
historią polskiego rapu i różnymi ciekawostkami na temat raperów itp.
< 3

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2012-02-04, 12:58   

Rapu słucham odkąd pamiętam, zawsze mi towarzyszył. Piszę teksty, sam próbuję coś nawinąć. Freestylujemy z kolegami na dworze.
fanslugang napisał/a:
Ta muzyka ma coś w sobie czego inna muzyka nie ma.
Dokładnie.

Poyeb  

Wysłany: 2012-08-09, 02:30   

Rap - muzyka buntownicza, można by rzec :) i to w niej jara mnie najbardziej :) .
Słucham rapu odkąd pamiętam. Początki jak to początki, słuchało się czego popadnie, jednak ostry był ze mną od początku i tylko on wytrwał, że tak powiem :) .
Rap ma w sobie to, że raperzy mówią co myślą, bez owijania w bawełnę, to co jest złe w kraju itp :) . Jednak bardzo mnie martwi w tym momencie to jaki rap robi się komercyjny. Jednak komercja jest wszędzie :) .
Co do tego co napisał autor, że nie siedzisz pod blokiem z blantem... Czy raperzy to ćpuny?
"z prasy to mam ubaw, raz piszą o mnie geniusz, raz robią ze mnie ćpuna..."

Co złego jest w tym, że ktoś zjara sobie blanta i posłucha na klimacie swoich ulubionych kawałków? Moim zdaniem nic :) . Sądzę nawet, że jest to lepsze rozwiązanie niż schlanie się i awanturowanie :) .

Odpowiedz do tematu