• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-05, 16:36   A-Ha

Norweski tercet powstały i przeżywający ogromny rozkwit swej popularności w latach 80. ubiegłego wieku, głównie za sprawą hitowego singla Take On Me pochodzącego z ich debiutanckiego albumu Hunting High and Low. Niemniej nie jest to jedyny ich wielki przebój; grupa wsławiła się również takimi hitami, jak Stay on These Roads, Crying in the Rain, The Sun Always Shines on TV, Minor Earth, Major Sky (♥), The Sun Never Shone That Day, Forever Not Yours czy pochodzący z ostatniego [dosłownie i w przenośni, njestety, albumu] Foot of the Mountain.

Dla mnie osobiście A-Ha jest jednym z zespołów, do których mam dość sentymentalny stosunek z racji tego, iż stanowili oni dość spory fragment muzyki mojego dzieciństwa i z których utworami związanych jest doprawdy wieeele moich wspomnień ♥ To także jedni z niewielu popowych wykonawców, których zdarza mi się słuchać od czasu do czasu aż do tej pory :)

A Wy? Co sądzicie? Pamiętacie/wiecie w ogóle, iż było kiedyś coś takiego...? :P Jaki jest Wasz stosunek do twórczości Norwegów; czy to nieco inny [w sensie: ambitniejszy] pop niż ten obecny czy równie tanie dicho...?

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-12-05, 20:16   

Kerosine napisał/a:
The Sun Always Shines on TV

sorry, tylko Nadja.

pamiętam, miałem jakieś dwanaście lat, piąta, szósta (nie pamiętam dokładnie) klasa w podstawówce (szukałem wtedy rapu podstaw w lufce, hyhy, jak nawinął kiedyś Smarki Smark, duchowy ojciec mojego nicka - jaram się linijką w opór) i radiowa trójka, gdzie śmigały właśnie takie bengery jak "Forever Not Yours", fajny klip chyba do tego był. nie przerodziło się to w fascynację, ale pamiętam, że takie coś było, a to już dużo.

Kerosine napisał/a:
czy to nieco inny [w sensie: ambitniejszy] pop niż ten obecny czy równie tanie dicho...?

chyba tendencyjne pytanie, bo wychodzi, że pierwsza opcja. druga to ofc, weźmy, Modern Talking, albo jakieś inne Bad Boys Blue, ale, trzeba to przyznać, MłodeTłoki (albo Foki), choć to przaśna, tandentna, niemiecka(!) dicho-papka, wiadomo, mają takie bengiery, że aż chciałoby się przez pięć minut pobyć Dieterem Bohlenem. i co więcej, kiedy kończy się w radio, np. "Geronimo's cadillac" (wziąwszy pod uwagę, że obcuję ze ścierwem), nie mam uczucia niesmaku, i zacieszam. bo MT to beka w chuuj. ale to chyba rozkminka na inny temat.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-05, 20:37   

Smarkej napisał/a:
pamiętam, że takie coś było, a to już dużo.
+1

ale jednak w dalszym ciągu to tanie dicho, sori sori. nie znam, nie wiem.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-12-05, 21:42   

Tanie dicho? You guys retarded.

Coś tam się słuchało kiedyś, jak w radiu poleciało, Hunting high and low, Take me on i ....eee, nie pamietam więcej, lol. I tak największe zaebistości to Minor earth major sky oraz Summer moved on, jednakże tego ostatniego słucham jeno w 3 stadium doła psychologiczno-psychicznego.

W sumie to i tak Duran Duran zawsze było bardziej lepsze.

Odpowiedz do tematu