• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-23, 15:54
Autor Wiadomość

ewusiaaa93  

Wysłany: 2007-08-12, 13:02   A ... może Se7en??!!

Hej ! ! !

W tym temacie piszcie na temat Se7en'a zapewne mało kto go zna bo to Koreańczyk ale warto bo mi się na przykład bardzo podoba;D

Chcecie posłuchać jego muzykę?! Wpiszcie "Se7en" w YouTube bądź Google Video. Warto !!!

Piszcie na jego temat jak wam się podoba a może ktoś słyszał już jego muzykę :) albo coś o nim?! pisać wszystko co związane z Se7en'em;)

Jak by co to mi się bardzo podoba jestem jego wielką fanką^^Jego fotkę mam w avatarku i w sygnaturce:D

Pozdro dla wszystkich Formowiczów:)
:) :)

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-12, 16:50   
   Polecający: dzieki sobie! xD

ewusiaaa93 napisał/a:
Chcecie posłuchać jego muzykę?! Wpiszcie "Se7en" w YouTube bądź Google Video. Warto !!!
no dobra przyznam sie,ze cos mnie podkusilo i postanowilam poszukac na youtube tego se7en'a - z czystej ciekawosci bo nigdy o nim nie slyszalam :zdegustowany:
on spiewa w wiekszosci piosenek troche po angielsku troche po koreansku czy mi sie tylko zdaje? xD

ewusiaaa93  

Wysłany: 2007-08-12, 20:22   

[quote="panna-nielegalna"
on śpiewa w większości piosenek troche po angielsku trochę po koreańsku czy mi sie tylko zdaje? xD[/quote]

tak śpiewa po Koreańsku ale w niektórych momentach po angielsku ale ja kocham tą jego muzyke;))) jest boska^^

jak będziesz miała coś na jego temat to pisz ja z chęcią poczytam:)))))

ahhh żadnego forum o nim ani nic nie ma to trzeba było coś w końcu zacząć:D:D:D przeciez on jest taki słitaśny^^ ajjj... kochanie moje;****:*:))))))

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-12, 20:31   

yyyy... xD slodki to on moze i jest,ale jego muzyka jakos specjalnie mnie nie podnieca xD fakt rytm nawet,nawet...jednak jak slysze te koreanskie schematy to jakos zrazam sie do niego :looka: ja nic nie mam bo mnie nie interesuje,ale jak wpiszesz w przegladarce to na pewno Ci wyskoczy jakies info na jego temat :zdziwko: ja to nawet szukalam tekstow jego piosenek w tlumaczeniu na polski :rotfl: :wstyd: niestety nie znalazlam za pierwszym razem a na dluzsze szukanie po prostu szkoda mi bylo czasu :wstyd: skad Ty go w ogole wynalazlas?! xD

ewusiaaa93  

Wysłany: 2007-08-12, 21:12   

panna-nielegalna napisał/a:
skad Ty go w ogole wynalazlas?! xD

A... moja koleżanka lubi wszystkie zespoły japońskie a w tym polubiła Azje a że Korea lezy w Azji to jakimś cudem znalazła Se7en'a i zawsze mi o nich gada i pokazuje mi różne fotki filmiki klipy itp. ;) mi się on spodobał i teaz mam obsesje na jego punkcie ahihihihih^^:D:D:D

Nie wiem dla mnie jest on boski ahh;):D ja też szukałam tekstów piosenek i znalazłam ale tylko te jego po Koreańsku i Angielsku, a przetłumaczone na polski to nie mogłam znaleźć ale jeszcze trochę posiedzę i znajdę a jak nie to nauczę się koreańskiego i będę sama sobie pzetłumaczać a co?! ahhahahaha;):D

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-13, 00:06   

ewusiaaa93 napisał/a:
a przetłumaczone na polski to nie mogłam znaleźć ale jeszcze trochę posiedzę i znajdę a jak nie to nauczę się koreańskiego i będę sama sobie pzetłumaczać a co?!
nie za duze poswiecenie? xD po pewnym czasie przejdzie Ci ten "szal" na jego punkcie hehe w sumie nie dziwie sie ile mozna sluchac o jednym i tym samym? :zdziwko: widac kolezanka zajela sie Twoja "edukacja" na temat se7ena...chcac nie chcac,nieuniknione bylo,ze po pewnym czasie sama zaczniesz go sluchac :kijemgo:

ewusiaaa93  

Wysłany: 2007-08-13, 08:33   

nie bo ona tylko wiedziała o nim bo miała teledyski na kompie więc mi się spodobał i takie tam...a tobie jak się podoba?!!!!!!!!!!!!!!!!

zloty  

Wysłany: 2007-08-13, 15:25   

ewusiaaa93 napisał/a:
boski

ewusiaaa93 napisał/a:
boska

powtarzasz sie...
ewusiaaa93 napisał/a:
słitaśny

neokids ??? czyżby koleżanka amandy99 ???
sama nazwa mi sie nie podoba... a to już duży minus...

ewusiaaa93  

Wysłany: 2007-08-13, 18:53   

no co ty nie powiesz nazwa jest zajebista Se7en ahh;););)

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-13, 20:55   

ewusiaaa93 napisał/a:
nie bo ona tylko wiedziała o nim bo miała teledyski na kompie więc mi się spodobał i takie tam...a tobie jak się podoba?!!!!!!!!!!!!!!!!
niby buzke ma ladna,uklad taneczny wymyslic do jego piosenek mozna bo taneczne :luka: ale spiewa po koreansku i w tym wlasnie tkwi sek... :zakrecony:

ewusiaaa93  

Wysłany: 2007-08-13, 21:02   

panna-nielegalna napisał/a:
ale spiewa po koreansku i w tym wlasnie tkwi sek... :zakrecony:

no to właśnie fajnie tak inaczej a nie wszystkie klipy prawie po angielsku albo niemiecku a tak jest inaczej i super jest to że w niektórych momentach są angielskie teksty;D to dodaje uroku całej jego muzyki;)))))))

ale miałam historie mój brat chciał mi coś zrobić w kompie i przez przypadek usuną moje video ahh co za pech a tam bym były teledyski Se7en'a, "Skazany na śmierć"(2 sezony) i taka bajka Snoopy a najgorsze to to że jak uwielbiam Skazanego a nie moge znaleść tej płyty no i dzisiaj musiałam iść do kolegi i pożyczyłam zgrałam na dysk a jutro sobie nagram na płytke ;) )) a Se7en'ka już mam bo sobie jeszcze raz ściągnełam wzieła wszystkie teledyski zaznaczyłam i teraz mam pare nowych;D jedna jest taka sweet^^ Soopy był na płycie hmm czyli najważniejsze to styraciłam (chociaż już odzyskałam) a Snoopy jedna bajeczka na płycie była hiehie :DDD

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2007-08-13, 21:29   

ewusiaaa93 napisał/a:
ale miałam historie mój brat chciał mi coś zrobić w kompie i przez przypadek usuną moje video [...] a Snoopy jedna bajeczka na płycie była hiehie :DDD
:dontgetit:

Boże, dziewczyno, zaprzyjaźnij się z gramatyką i interpunkcją, bo nie wiem o co właściwie chodzi w całej tej historii :zdegustowany:

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-08-13, 22:53   

ewusiaaa93 napisał/a:
jest boska^^

ewusiaaa93 napisał/a:
jest on boski

za dużo boskości

ewusiaaa93 napisał/a:
ahihihihih

ewusiaaa93 napisał/a:
ahh

ewusiaaa93 napisał/a:
ahhahahaha

ewusiaaa93 napisał/a:
ajjj

ewusiaaa93 napisał/a:
ahh;););)

ewusiaaa93 napisał/a:
ahh

za dużo wykrzykników

ewusiaaa93 napisał/a:
on jest taki słitaśny

ewusiaaa93 napisał/a:
sweet

za dużo słodkości

ewusiaaa93 napisał/a:
kochanie moje

ewusiaaa93 napisał/a:
hiehie

mam się zacząć bać? :zdziwko:

ewusiaaa93 napisał/a:
Chcecie posłuchać jego muzykę?!

już nie...

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-13, 23:11   

Cytat:
Boże, dziewczyno, zaprzyjaźnij się z gramatyką i interpunkcją, bo nie wiem o co właściwie chodzi w całej tej historii :zdegustowany:
rowniez nie zauwazam skladnosci oraz sensu w ostatnim poscie :zdziwko:
ewusiaaa93 napisał/a:
no to właśnie fajnie tak inaczej a nie wszystkie klipy prawie po angielsku albo niemiecku a tak jest inaczej i super jest to że w niektórych momentach są angielskie teksty;D to dodaje uroku całej jego muzyki;)))))))
nie lubie niemieckich "klipow" chyba ze rammstein :luka: nie wiem czemu,ale wg.mnie to te wstawki anglojezyczne sa zupelnie bez sensu <mysli> ,ale moze to dlatego,ze nie rozumiem o czym spiewal przed uzyciem jezyka angielskiego :zdziwko:

a Ty,wiesz o czym on spiewa?! :przestraszony:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi