• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 18:34
Autor Wiadomość

sylaba  

Wysłany: 2007-08-27, 22:32   DODA

Co sądzicie o Dodzie? Lubicie jej piosenki? Jaką najbardziej?

Alessa  

Wysłany: 2007-08-27, 23:17   

Cytat:
Co sądzicie o Dodzie?

pusta rozowa laleczka
Cytat:
Lubicie jej piosenki?

nie
Cytat:
Jaką najbardziej?

zadna

P.S. Nie widze powodu zeby uzywac czerwonego koloru, twoj post nie jest az tak bardzo wazny dla zycia zeby go wyrozniac

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2007-08-27, 23:20   

hahahaha a ja mam jej numer gg i wczoraj ją zbluzgałam troszkę ^^

apawel  

Wysłany: 2007-08-28, 00:05   
   Polecający: google it!

ale o co chodzi z ta Doda? kurcze, troche nie kumam.
nie bylem dawno w Polsce, polskiej tele tez nie ogladam i nie wiem co ona przeskrobala, skad ten caly szum i nienawisc do niej?
zaczela sie pojawiac gdzies na polskich stronkach, cos tam stara sie nagrac, nie jest to moze dla wielu jeszcze profesjonalne ale czemu sie ja tak starsznie krytykuje?
niech sobie dziewcze leci swoim torem, czemu nie?
ona kogos publicznie obrazila czy moze cos gorszego? kurcze, nie wiem o co chodzi.
czy ona klnie na kosciol w swoich tekstach?

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-28, 00:25   

apawel napisał/a:
ona kogos publicznie obrazila czy moze cos gorszego?

hmmm... podobno skrytykowała Stonesów, nie wiem dlaczego. tak ogólnie to nie wszystkie rzeczy, które wychodzą z jej ust są takie głupie, ale ogólnie jest dość pusta, nie wspominajac o tym, że prostacka, chamska i wulgarna :dobani: i ma za duże mniemanie o sobie, myśli że jest we wszystkim najlepsza, najmądrzejsza , najpiękniejsza i wogóle jest jedyną gwiazdą w Polsce :oczami: nie ma to jak skromność...
głos nie-najgorszy, ale opakowanie... masakra :wstyd:

Beata18 

Wysłany: 2007-08-28, 00:49   

Osobiście piosenki Dody nie podobają mnie sie, no może jedna! Z piosenkarkami tak zawsze, jedna chce być lepsza od drugiej, ale nie wiem po co?! Swojego głosu i tak nie zmieni jedynie wygląd, ale czy to coś daje?! Zupełnie nic! Więc Doda jest dla mnie zwykłą pustą laleczką, jak Mandaryna i inne podobne do nich piosenkarki!

apawel  

Wysłany: 2007-08-28, 00:54   

Cytat:
myśli że jest we wszystkim najlepsza, najmądrzejsza , najpiękniejsza i wogóle jest jedyną gwiazdą w Polsce

hej! dzieki za info.

haha, no jezeli ona tak o sobie mowi publicznie to faktycznie jest smieszna, no chyba, ze to wszysko to tylko wkrecik dla rozglosu, ale chyba wielkiej popularnosci to jej nie przyniesie.
ale jaja, niby teoretycznie wszystkie skladniki byly przygotowane ale wychodzi z tego zakalec.
nigdy o niej wczesniej nie slyszalem, kiedys pojawil sie banerek na gg i chcialem zobaczyc jej stronke, ale ktos jej to strasznie zmontowal i odpuscilem.
no coz, mozna tylko zyczyc powodzenia.

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-28, 00:59   

apawel napisał/a:
haha, no jezeli ona tak o sobie mowi publicznie to faktycznie jest smieszna, no chyba, ze to wszysko to tylko wkrecik dla rozglosu, ale chyba wielkiej popularnosci to jej nie przyniesie.

powiedziała publicznie w wywiadzie w jednej z tv. ona wszystko zrobi dla rozgłosu i niestety jej to wychodz bo jest bardzo popularna :dobani: i tandetna. nawet mój chłopak ją lubił (a szczególnie jej video do kawałka "Dżaga"...), ale to było zanim mnie poznał, wlałam mu trochę oleju do tej łepetynki kochanej :]

apawel  

Wysłany: 2007-08-28, 01:27   

Cytat:
powiedziała publicznie w wywiadzie w jednej z tv. ona wszystko zrobi dla rozgłosu i niestety jej to wychodz bo jest bardzo popularna ...(a szczególnie jej video do kawałka "Dżaga"...)

haha, wlasnie znalazlem ten jej kawalek na youtube i kilka innych rzeczy z nia.
myslalem, ze bedzie cos lepszego, no ale to sprawa gustu.
ktos z usa zostawil okrutny komentarz na youtube "where is that bitch from?" :P
ach ci amerykanie, pelna ignoracja...artystow zagranicznych.
Jak ktos lubi to niech sobie bedzie jej fanem i kupuje co tam ona bedzie miala do sprzedania, dobrze dla Dody i jej ksiegowego.

jane_lane  

Wysłany: 2007-08-28, 04:51   

Ignoranci :) A ja bym chciała być taka mądra jak Doda, wiecie? :D :rotfl:

A tak na poważnie, obiektywnie oceniając: ma dobry głos skoro śpiewała w teatrze Buffo (tam nie angażują byle kogo z ulicy) i Zapędowska ją chwaliła swego czasu.
Jest naprawdę ładna, ale ma okropny gust i źle się ubiera.
Nie jest nijaka - ma osobowość, ale co z tego skoro jest wulgarna i chamska.

sylaba napisał/a:
Lubicie jej piosenki? Jaką najbardziej?

Teksty jej piosenek są tragiczne - denne i tandetne. Kiedyś nawet lubiłam jedną jej piosenkę. Taką spokojną, jeszcze jak nie była sławna. A i jeszcze z "Dżagą" mam dobre wspomnienia - brecha była kiedyś :D

Reasumując nic mi złego ta panna nie zrobiła i nie mam zamiaru jej potępiać lub osądzać. Działa w showbiznesie w taki sposób jaki chce i lubi. Nie wszystkim to się musi podobać. Mnie tam ona śmieszy :) A jak dostaję odruchu wymiotnego na dzwięk pierwszych taktów jej piosenki to zmieniam stację :) Po prostu live and let live :)

make love not war, enjoy art

goga  

Wysłany: 2007-08-28, 07:36   

Doda ach ta Doda, to cholernie inteligentna kobieta,trzeba mieć jaja żeby przetrwać i wybić się w tym interesie i ona je ma ;) Uważam że, to jeden z lepszych polskich głosów.
MissIndependent napisał/a:
ale opakowanie... masakra :wstyd:

ciałko!!! Rewelacja. Nawet bez sztucznych cycków wyglądała by super:)

Muzyka...choć nie słucham jej specjalnie to znam kilka jaj refrenów- trudno żeby było inaczej i chyba każdy jakiś jej kawałek zanuci he he

Trochę to dziwne że tylu ludzi wstydzi się przyznać że jakaś tam jej piosenka im się podoba albo nawet ma dla nich znaczenie bo w końcu Doda śpiewa prosto i o życiu i przeżyciu...
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

www: https://www.getinfleet.pl...a-pojazdow.html

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2007-08-28, 09:59   

apawel napisał/a:
okrutny komentarz na youtube "where is that bitch from?"

co do bitch, to jej automatyczna odpowiedź na gg brzmi tak:
Cytat:
Witaj, Tu Wasza cudowna i niepowtarzalna Doda !!! ;-). To Mój oficjalny numer GG! Możesz do Mnie pisać codziennie! Jeśli Twoja wiadomość Mnie zainteresuje może Ci odpowiem ….. ;-) A już teraz chcę Wam gorąco podziękować! Nie ma nic piękniejszego dla muzyka, poza oddanymi fanami na koncertach, jak to, że mam świadomość, że ponad 25 tys. ludzi, kilkanaście dni po premierze słucha Mojego dzieła! Koniecznie zajrzyj też na Moja nową, diamentową stronę www.doda.net.pl Jeśli natomiast chcesz usłyszeć najlepszą płytę roku, kup Mój pierwszy solowy krążek „ Diamond Bitch! GLEBA :-)

aż mi jej żal. najlepsza płyta roku.. takie gówno.. w dodatku diamond bitch, niezłe mniemanie o sobie ma, pfeh.. bo teraz bycie zimną suką jest takie mooooodneee... :suchy:

Cytrus  

Wysłany: 2007-08-28, 10:03   

jak dla mnie totalna idiotka, a najgorsze jest to że ludzie utwierdzają ją w myśleniu ze jest świetna :|

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-28, 10:06   

Cytrus napisał/a:
ludzie utwierdzają ją w myśleniu
no wlasnie jak to wkoncu jest ?? Gdzie nie wejde to wszyscy na nia jada, wyarzaja obrzydzenie itp. a ona nadal mysli, ze jest fajna ... :zdegustowany: ale spokojnie moi drodzy wkrotce jej kariera minie :)

Beatrix21  

Wysłany: 2007-08-28, 10:07   

Doda ? Głos ma dość dobry , niektóre piosenki też , ale nie jestem jej fanką. Tyle na temat.

Odpowiedz do tematu