• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-22, 23:26
Autor Wiadomość

Pasażer  

Wysłany: 2009-12-02, 13:21   

kanarinho napisał/a:
W polsce jest wiele takich osób, ale co z tego skoro ludzie wolą słuchać ścierwa typu Doda czy Gosia Andrzejewicz, bo to jest bardziej cól.

Nie róbmy z siebie narodu lansiarzy. Ludzie słuchają Dody i Gosi Andrzejewicz nie dlatego, że to bardziej cool, tylko dlatego, że to do nich bardziej przemawia.

A Doda i Andrzejewiczówna śpiewają to, co śpiewają, bo pewnie to im "w duszy gra".

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-12-04, 22:06   

Ta pani śpiewa przyzwoicie, ciekawy głos, ale teksty niezbyt ciekawe, jednak jakoś ona nie przekonała mnie do siebie, nie zachwyciła na tyle, by słuchać ją i słuchać.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

malezas  

Wysłany: 2010-02-10, 19:20   

Ewa, biorąca jej młody wiek pod uwagę, ma moim skromnym zdaniem naprawdę niesamowitą moc głosu i barwę..przynajmniej dobrze tym prosperuje.. :) no i w sumie to życzę jej powodzonka w dalszej karierze...
Mówiąc o Gosi, która prawie cały czas śpiewa ..hej jeee i jeee i jeeee..(przynajmniej tyle utkwiło mi w pamięci) itd..., to naprawdę czasem się zastanawiam co ona w ogóle robi na rynku muzycznym..- nie wiem no..ja bynajmniej nie słucham jej wykonań.., ale to nie temat o niej... :] pozdr

Joank517  

Wysłany: 2010-02-13, 08:49   

lubię czasami posłuchać jej piosenek

codziennie nowy wpis na blogu
Zapraszam

chipie_  

Wysłany: 2010-04-12, 16:50   

Ja myślę, że ma mocny głos, tyle, że może nie do końca trafnie dobrane piosenki... Dla mnie ok, nie mam nic przeciwko, czasem czegoś przesłucham.

Raise  

Tytuł: ~_^ Meow?

Wysłany: 2010-04-12, 17:34   

Nie przepadam za muzyką pop, ale słyszałam jej kilka piosenek. Z resztą ona chyba nie śpiewa popu? Barwę głosu ma ciekawą, wreszcie ktoś inny niż mandarynki. Oby tylko cała sława nie pomyrdała jej w głowie. Ot co.
Ostatnio zmieniony przez Raise 2010-04-12, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  

Roberto29 

Wysłany: 2010-04-23, 13:28   

Jeśli nic jej nie odbije to bedziemy mieli na prawdę dobrą dziewczyne. Jesli...

Madeline  

Tytuł: Ha , to ja :))

Wysłany: 2010-04-28, 21:20   

Ja uważam, że dziewczyna ma owszem mocny głos, potrafi śpiewać... Tylko problem jest w tym, że jest za słodka, delikatna tak laluńka na scenie. Moim zdaniem słowo "rock" całkiem straciło znaczenie. Dzisiejszy rock" Ewa Farna, Hanna Montana i Jonas cośtam... Porażka totalna. Nie lubię jej i tyle.
Dziękuję

MarTynka92  

Wysłany: 2010-04-29, 01:44   

Ja bardzo lubie jej piosenki i covery, szczegolnie podoba mi sie "Dmuchawce, latawce, wiatr" uwazam, ze lepszy od oryginalu Urszuli. Bylam na koncercie Ewy w Cieszynie i swietnie sie bawilam.

Madeline  

Tytuł: Ha , to ja :))

Wysłany: 2010-04-29, 07:23   

A mi właśnie się strasznie nie podoba cover "dmuchawce...". I na pewno nie jest moim zdaniem lepszy od oryginału! Co to to nie :/

cocoo77  

Wysłany: 2010-06-22, 15:39   

Cytat:
Ja uważam, że dziewczyna ma owszem mocny głos, potrafi śpiewać... Tylko problem jest w tym, że jest za słodka, delikatna tak laluńka na scenie. Moim zdaniem słowo "rock" całkiem straciło znaczenie. Dzisiejszy rock" Ewa Farna, Hanna Montana i Jonas cośtam... Porażka totalna. Nie lubię jej i tyle.
Dziękuję

- popieram w 100%! Tyle, że mi się nawet jej głos nie podoba... raczej mnie skręca gdy go słyszę ;/ A najgorszym faktem jest to, że stacje w telewizji wpajają tym 10 latkom (i nie tylko), że tego typu "gwiazdy" to rock... i dzieci wtedy mówią : słucham rocka- hanny montany, jonas brothers itp. to jest straszne!

Innamorato  

Tytuł: Pro*Siaczek

Wysłany: 2010-08-17, 12:02   

Ja ostatnio mam do tej pani słabość, ponieważ :
+ Jest ładna
+ Ma bardzo przyjemny głos
+ Dziewczyna wysłała mi jej piosenkę na przeprosiny. :niepewny:

Patito 

Wysłany: 2010-11-09, 18:58   

Zgadzam się z Innamorato.
Lubie jej piosenki i nie uważam jak nie którzy ze jest za słodka, bo wychodzi na t że żeby być lubiana piosenkarka trzeba się może afiszować jak Doda czy Gaga..

niechcicm 

Wysłany: 2010-11-12, 18:55   

Ewa Farna to czyściutki muzyczny talent! :) Może kiedyś coś pokaże na Eurowizji? :D

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-20, 23:32   

Fajna jest i tyle. Ładny głos, ładna buźka :) Ale jej kawałki mi się nie podobają...

Odpowiedz do tematu