• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-07-02, 13:42
Autor Wiadomość

jestem  

Wysłany: 2011-08-16, 21:31   

Starrk napisał/a:
Choć naprawdę gorąca była jak miała 14-15 lat.

Tu wyglądała znacznie lepiej. http://bi.gazeta.pl/im/3/5628/z5628743O.jpg

Co robisz offtop, co robisz offtop, huh?

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-16, 22:17   

Cytat:
Jeszcze nikt mnie w życiu nie objechał za to, że nic mnie nie interesuje muzyczna czy jakakolwiek inna działalność Biebera. :niepewny:

Nie twierdzę, że ta teoria sprawdza się zawsze i wszędzie, bardziej rozpatruję ją w kwestii "może się zdarzyć";).

Może i od Biebera do tematu Seleny daleko nie jest, ale trzymajmy się jednak tego pierwszego.;p

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-17, 19:16   

Bieber. Njesamowite zjawisko z socjologiczno-marketingowego punktu widzenia. Jest, jaki jest; osobiście nie tyle nawet go nie lubię, co jest dla mnie po prostu dość... żałośny, ale ci wszyscy hejterzy... nie są tak naprawdę wiele lepsi :/ Żaaal, żaaal po jednej i po drugiej, a nawet i po trzeciej [fani] stronie. No ale co się kasiorki chłopaczek nahapał to jego i nikt mu jej nie odbierze :>

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-18, 17:05   

Cytat:
czy to piątek, czy sobota Bieber wygląda jak idiota. - na ustach błyszczyk, na włosach klej, wszyscy wedzą, że Bieber to gej. -Justin Bieber jak już wiecie to największy ciul na świecie !

cytat z internetu... i zgadzam się z nim ;p

Piaskowy Ludek  

Wysłany: 2011-08-27, 21:55   

Mnie on ani ziębi, ani grzeje. W piosenkach się nie lubuję. Jeśli go ktoś lubi to lubi. Czasem te żarty o nim są śmieszne.

Puma1717  

Wysłany: 2011-08-29, 10:25   
   Polecający: Google ;)

Justin Bieber nie powinien być piosenkarzem. Jak na 16 lat on on wygladą mi na co najwyżej 12 latek. Głos jak dziewczynka i jak on im pomyślę to aż żal dupę ściska. Justin Bimber jest stworzony tylko dla słittaśnych 12 latek. Najbardziej rozwaliła mnie średnia na filmwebie o filmie biograficznym tego kurdupla haha 1.3 ahahahhaha

Pozdro :)

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij"
Ostatnio zmieniony przez Puma1717 2011-08-29, 10:26, w całości zmieniany 2 razy  

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-29, 18:08   

A nie sądzisz, że piosenkarzem może być każdy, kogo tylko ludzie chcą słuchać?

Puma1717  

Wysłany: 2011-08-29, 19:10   
   Polecający: Google ;)

Pasażer napisał/a:
A nie sądzisz, że piosenkarzem może być każdy, kogo tylko ludzie chcą słuchać?

Piosenkarz powinien mieć talent, a tytułowy bebier go niema, bo został "wynaleziony" tylko dla 12-latek tak jak wyżej pisałem, nie sądze jednak że ktoś oprócz switaśnych dziewczynek będzie chciał go słuchać.

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij"
Ostatnio zmieniony przez Puma1717 2011-08-29, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-29, 19:12   

Przecież ma talent - potrafi śpiewać. Nie fałszuje, ma czysty głos. Możesz pochwalić się tym samym?

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2011-08-29, 19:12   

Puma1717, mało który popowy wykonawca tak naprawdę ma jakikolwiek talent, ale Biebera się ludzie czepiają. Dwunastolatki to też jakaśtam grupa docelowa, nędzna, ale dla takich muzykę też się robi.

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-29, 19:13   

Zauważył ktoś, że Kaśś na zdjęciach w Albumie wyszła podobnie do dziewczyny Biebera? :oczami:

(A może to już była dziewczyna; chodzi mi o pannę Gomez).

Smolar  

Tytuł: Kozak. ^^

Wysłany: 2011-08-30, 12:02   

http://www.youtube.com/watch?v=LgLiQG4okeQ 53 sekunda.
http://www.youtube.com/watch?v=SwYcgDpEGZI

Oto dowody jak on wspaniale śpiewa. A poza tym Puma ma racje , niezbyt dużo osób wyższym wieku niż 15 lat go słucha, jeżeli ktokolwiek . Głownie to sweet fanki w wieku 11- 13/14 lat.

adamoo 

Wysłany: 2011-09-10, 17:10   

Wszyscy mu zazdroszczą kariery w młodym wieku. Stąd te wszystkie nagonki na Justinka, który nawet chyba gitary nie trzymał w rękach :)

Ale faktycznie karierę zrobił, dziewczynę ma niezłą. Nic dziwnego, że nikt go nie lubi.

anka24 

Wysłany: 2011-10-17, 22:14   

Tu znajduje się trochę zabawny artykuł na temat jegomościa http://www.prasamuzyka.pl...:wiat&Itemid=93

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 16:08   
   Polecający: dzięki sobie

Szkoda mi tu gadać na jego temat ale widzę że chyba muszę :chytry:
otóż antymoda jest temu, że dzieciak bogaty nie ma talentu i śpiewa, udaje, że jest jakimś pięknym bożkie, za zniszczenie fryzury dostałby odszkodowanie większe niż za spalenie domu, ma własne pisemko, napisał biografię w której nie ma nic - twierdzi że jest cudowny i ze go wszyscy kochają, zachowuje się jak nie wiadomo co, wkurza, pojawia się wszędzie, dzieciaki przez niego wariują, robią się chore jakieś, Bieber pcha się wszędzie gdzie tylko może, nie mogę go znieśc i kropka - żeby chociaż miał jedną dobrą piosenkę a nie te jego Bejbe bejbe w kołko macieju ...
po prostu gdyby troche ścichł byłby spokój i tyle - nerwica nie występuje u antyfanatków przez przypadek ...

Odpowiedz do tematu