• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-07-02, 13:42
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-07-02, 13:40   Justin Bieber

Przyznaję się, że o Justinie dowiedziałam się dzięki demotywatorom, które jakiś czas temu się pojawiły i do tej pory pojawiają. Z ciekawości, odpaliłam jakąś jego piosenkę i jednak podziękowałam, bo za delikatny jego głos jakoś mnie nie przekonuje, bo sam tekst też nie jest jakoś powalający, sama muzyka też nie zachwyca. Nawet nie wiem, czy często są jego piosenki puszczane w radio, czy w telewizji. Ale z tego co mi się wydaje, to zagranicą robi niezłą karierę.

Ciekawi mnie, skąd się wzięła ta antymoda na niego u nas? To rzucanie się wszystkich na Biebera? Chodzi o wiek? My mieliśmy jakieś 10 lat temu L.O.27 z Kubą Molędą <nie porównuję tego, co i jak śpiewali tylko sam wiek> Chodzi o głos? Styl ubierania? To, co śpiewa?

A może ktoś z Was słucha tego oto chłopaka? Lubuje się w jego piosenkach, jeśli tak, to za co można go lubić, cenić?

Justin Bieber - co o nim sądzicie? Jak oceniacie jego piosenki?

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-07-02, 13:52   

słyszałam jeden kawałek, podziękowałam. moja dziesięcioletnia siostra za nim przepada, to chyba muzyka 15latka dla 10-15latków, a starsi sobie robią z niego żarty. blog27 to nie tak dawno też był hit wśród naszych gimnazjalistów, bo dziewczynki młode i głupiutkie tak ak ich fani. tu podobnie chyba.

Colorblind  

Wysłany: 2010-07-02, 13:58   

A i jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o tej piosence, jego udziale tam: http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-07-02, 14:00   

O Bieberze dowiedziałam się kilka ładnych miesięcy temu, oglądając jeden z odcinków =3 Ray'a, w którym został pokazany fragment tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI wcześniej coś mi się jego nazwisko obijało o uszy, ale nie kojarzyłam. Ogólnie fajna sprawa, bo filmik ten trafił do Justina i doszło między nimi do spotkania - doceniam taki gest.
Natomiast jak o niego samego chodzi - słyszałam chyba jedną lub dwie piosenki, okropne koszmarki, strasznie wbijają się w głowę i za nic nie chcą z niej wyjść. Trochę się nie dziwię tym żartom, bo gość jest śmieszny, ale nie kręcą mnie one. Na szczęście nie muszę go słuchać, więc reszta mnie nie interesuje.

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-07-02, 14:07   

Colorblind napisał/a:
Ciekawi mnie, skąd się wzięła ta antymoda na niego u nas? To rzucanie się wszystkich na Biebera? Chodzi o wiek? My mieliśmy jakieś 10 lat temu L.O.27 z Kubą Molędą <nie porównuję tego, co i jak śpiewali tylko sam wiek> Chodzi o głos? Styl ubierania? To, co śpiewa?

Internet to tuba różnej maści życiowych frustratów, którzy jakoś muszą się wyżyć. Bieber jest popularnych wśród nastolatek, a jak wszyscy wiedzą nie ma to jak ponabijać się z gustu nastolatek.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-07-02, 14:16   

matra napisał/a:
Ogólnie fajna sprawa, bo filmik ten trafił do Justina i doszło między nimi do spotkania - doceniam taki gest.

http://www.youtube.com/wa...00GfPtZ620&NR=1

faktycznie, miło z jego strony. fajnie, że chłopak nie do końca zwariował przez "sławę". to się ceni.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-07-02, 14:23   

Ten cały masowy histeryczny hejting wobec Justina jest nawet bardziej żałosny niż jego muzyka.

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2010-07-02, 18:03   

Nie przepadam za nim.
Moda jest u nas taka, bo oczywiście nastolatki, nie wiadomo z jakiego powodu się nim zachwycają, gdyby nie one, nawet byśmy go nie znali.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-07-02, 18:23   
   Polecający: Paulinaaa

Dowiedziałem się o nim dzięki komixxom i demotywatorom, nie podobają mi się jego piosenki i tyle. Nastolatki w dzisiejszych czasach mają wyprane mózgi i słuchają nie tego co im się podoba, ale tego co puści im mtv, albo viva i oni uważają to za cool i w ogóle.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-07-02, 21:17   

Jak sobie chce dziecko śpiewać dupne piosenki to niech sobie śpiewa, tylko dlaczego coś takiego puszczają w mediach? Dlaczego ludzie się tym jarają? Czyżby ludzki gust muzyczny aż tak bardzo lubił tarzać się w gównie?

To jest okropne, taka muzyka winna być wymazana z jakichkolwiek nośników i z pamieci i umysłów ludzkich również. Nie tylko Bieber ale wszystkie popierdółki jego pokroju również. Że też ludzie są aż tak głupi i aż tak bardzo lubią tandetę...

A hejting na Biebera jest jak najbardziej dobry, jak każdy hejting na rzeczy gówniane.

Colorblind  

Wysłany: 2010-07-02, 21:40   

Psycho Krusher napisał/a:
A hejting na Biebera jest jak najbardziej dobry
a co w tym hejtingu jest takiego dobrego?

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-07-02, 21:43   

no, wyjaśnił to w dalszej części wypowiedzi, z czym sam nie do końca się zgadzam. hejting dla hejtingu nie jest zdrowy.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-07-02, 22:11   

Jakiś czas temu przełączałam sobie Vivę, ja kto robię często, słucham i słucham, patrzę, a tam : Bejbe Bejbe Bejbe oooo...
Od razu go znienawidziłam, przede wszystkim za jego głos, za jego pianie. Chyba lubią go tylko czternastoletnie czy starsze lub nawet młodsze fanki,chociaż naprawdę ich nie rozumiem.
Jak dobrze, że moje zdanie popierają demotywatory i komixxy :oczami:
Pa tatatatatataj...
www: http://www.czyscimykostke.pl/

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-07-02, 22:11   

Hejting jest wyrazem dezaprobaty i niezadowolenia. Bo jakze inaczej walczyć z gównem zalewającym rozgłośnie radiowe i telewizyjne z pozycji zwykłego słuchacza?

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-07-03, 09:27   

Psycho Krusher napisał/a:
Bo jakze inaczej walczyć z gównem zalewającym rozgłośnie radiowe i telewizyjne z pozycji zwykłego słuchacza?

Napisać dezawuującą reckę na piczforku. ;>

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.
Ostatnio zmieniony przez Smarkej 2010-07-03, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu