• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Agnessa  

Wysłany: 2011-04-18, 14:23   

Gaga jest spoko. Sama komponuje, pisze teksty, projektuje ubrania, robi profesjonalne koncerty, ma świetny głos. Świadomie kreuje swój wizerunek i potrafi się z niego śmiać. Lubie takich totalnie zakręconych ludzi :) .

Jej muzyka to pierwszy pop, który naprawdę mi się spodobał. Mieszane uczucia co dwój nowych singli "Born this way" i "Judas" - jak dla mnie klimaty za bardzo w stylu techniawka-rąbanka. Mam nadzieję, że cała nowa płyta nie będzie utrzymana w takiej stylistyce.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-05-26, 01:31   

Odsłuchałem se jej nową płytę (wyłączyłem scrobble na laście, hyhy) i oceniam wszechwiedząco, iż Gaga się skończyła. Blah, nic ciekawego, a wręcz taka dyskoteka, że nic tylko wrzucić tabsa na język i pójść do innego lokalu.

zosia12 

Wysłany: 2011-06-03, 18:01   

Może jest ok ,ale od kiedy chodzę na fitness jest nie do zniesienia, można ją zwrócic jak słuchasz jej 500 razy

Kinia16. 

Wysłany: 2011-06-07, 12:04   

Lady Gaga jest beznadziejna i nie umie śpiewać..
Ogólnie nie powinna zaistnieć :dobani: na rynku ..

Pozdro. :dobani: :/ :/

cocoo77  

Wysłany: 2011-06-08, 20:25   

moim zdaniem śpiewać umie, choć nie wykorzystuje tego w pełni. Piosenki takie jak choćby "Judas" nie pokazują w pełni jej wokalnych umiejętności. Co prawda nie są one jakieś bardzo mega, ale są. Widziałam kiedyś akustyczną wersję "Poker Face", gdzie Gaga śpiewała przy samym fortepianie (na którym grała), i robiła to od serca. Wyszło jej naprawdę dobrze i pokazała tam że potrafi śpiewać. To jej stroje, skandale i szum wokół niej przyćmiewają jej talent. Poza tym tworzy naprawdę tandetne piosenki, z kompletnie tandetną muzyką i swoją karierę opiera wyłącznie na szokowaniu...a szkoda.

lexington 

Wysłany: 2011-06-15, 15:06   

Prawdą jest, że realia współczesnego świata muzyki rozrywkowej są takie, że najlepiej sprzedaje się to, co oferuje Lady Gaga.
Nie chce przez to powiedzieć, że gdyby nie ten "okrutny szowbiznez" to byłaby wrażliwą piosenkarką śpiewającą piosenki w stylu Nouvelle Vague ;) , ale pewnie kiedyś by to inaczej się wszystko potoczyło.

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-10, 21:01   

Coś się o niej ostatnio cicho zrobiło :looka: Niektóre jej utwory wpadają w ucho :) A co do jej wyglądu i zachowania to lepiej zostawic bez komentarza :dobani:

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-09-10, 21:12   

Esiaaa napisał/a:
A co do jej wyglądu i zachowania to lepiej zostawic bez komentarza :dobani:

It's show-business, my dear. Oto najlepszy komentarz.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-10, 21:49   

It's show-business, my dear. Oto najlepszy komentarz.[/quote]

W sumie to i racja, ale jej styl bycia jest bardzo ciężko wyjaśnic. Powinno byc więcej gwiazd rozpoznawanych po głosie, a nie po "głupim zachowaniu".

Starrk  

Wysłany: 2011-10-09, 00:17   

http://www.youtube.com/watch?v=ZPAmDULCVrU

Zmień repertuar Gaga i będę mógł cię słuchać. Zresztą i You and Me z nieszczęsnego ostatniego jej albumu jest całkiem miłym świecidełkiem. Czekam teraz na jej obiecany występ z Queen :3

Piaskowy Ludek  

Wysłany: 2011-10-15, 23:43   

Ma parę fajnych piosenek. Jednak do zespołu Queen nie pasuje. Queen to legenda, a ona bardziej jest taka komercyjna gwiazdka.

Henrykeiro  

Wysłany: 2011-10-19, 14:12   

Nie lubię Gagi. Moja koleżanka miała dzwonek Lady Gaga - Alejandro na sms, a że dostawała milion smsów dziennie to znienawidziłem i ją i Gagę :zdegustowany:

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 16:10   
   Polecający: dzięki sobie

No tak powinni tutaj wszyscy wrzucić moje komentarze na jej temat ...
albo lepiej nie
Ja jej nie nie lubię - może ma czasem fajne teksty, ale nie ma głosu, piosenki są na jedno kopyto z pewnym jąkaniem się i powtarzaniem słów, styl albo ma dziwny i nie w moim guście albo zrzyna od kogoś, rani uczucia religijne i inne, pojawia się wszędzie bez względu na temat, wnerwia mnie jej bezsensowne zachowanie - typu zjadanie papieru od reportera - co ona sobie wgl myśli
nie wie czego chce - zmienia wkółko zdanie, cięzko za nią nadążyć - NIE NIE NIE - mówię stanowcze nie dla niej i koniec :mad:

[ Dodano: 2011-10-28, 16:11 ]
Piaskowy Ludek napisał/a:
Ma parę fajnych piosenek. Jednak do zespołu Queen nie pasuje. Queen to legenda, a ona bardziej jest taka komercyjna gwiazdka.

o właśnie zapomniałam tego ważnego aspektu - Gaga psuje Quenn - porażka

Starrk  

Wysłany: 2011-10-28, 23:15   

buraukkaforesee napisał/a:
Gaga psuje Quenn - porażka
Cóż, ja tam nie wiem jak to wypadnie, może rzeczywiście zepsuje. Ale prawdą jest, że nawet jeśli wyjdzie z tego coś ciekawego to i tak marudny marudzić byndą, że Gaga zepsuła Queen samą swą egzystencją. Phe.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-28, 23:18   

buraukkaforesee napisał/a:
piosenki są na jedno kopyto z pewnym jąkaniem się i powtarzaniem słów

To "jąkanie się" właśnie i powtarzanie słów jest jednym z elementów jej muzycznego stylu, który najbardziej mi się podoba ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Odpowiedz do tematu