• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Markus  

Wysłany: 2010-05-03, 12:29   Lady Gaga.

Nie znalazłem tematu o niej, więc zakładam.

Słuchacie? Lubicie? Podoba Wam się jej styl?

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-05-03, 12:36   

Oł noł! Markus, specjalnie dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=574lz1PjXZU

Nie lubię jej, nie jaram się 'artystami' kontrowersyjnymi na siłę. Poza tym nie podoba mi się jej muzyka, może jeden utwór jest względnie znośny [chyba ten z Beyonce], natomiast cała reszta dla mnie to komercyjna papka, na którą mam alergię i nic na to nie poradzę..

*v*

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-05-03, 13:35   

Mi się podoba jej gęba i nic poza tym.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-05-03, 15:47   

Ogólnie to pogratulować jej należy wywołania sensacji, czy wręcz szału (bo wystarczy spojrzeć na odsłuchania na lascie- to jest szał) swym wizerunkiem i przebojowością. No bo trza jej przyznać, że hiciory potrafi pisać. Ja jej nie słucham, bo to nie moja działka i słuchać jej pewnie nie będę, no chyba, że zacznie grać rocka. Co z jej umiejętnością do pisania dobrych piosenek mogłoby być dobre.

BTW. "Poker Face" jest i tak lepsze w wykonaniu Christopera Walkena.

matra napisał/a:
Obrazek
xD WILSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !!!

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-05-03, 16:49   
   Polecający: Paulinaaa

Cartman wykonał lepiej poker face niz lady gaga

http://www.youtube.com/wa...eos=r1S8uJ4JlLE

Laska jest paskudna jak noc w listopadzie, ale głos ma fajny.

Greggy  

Wysłany: 2010-05-03, 18:29   

kanarinho napisał/a:
Cartman wykonał lepiej poker face niz lady gaga

No ba : )
kanarinho napisał/a:
Laska jest paskudna jak noc w listopadzie,

Co ty gadasz? Wolisz takie kundle jak Beyonce czy Mariah Carey? Rzygam jak widzę ich teledyski, nie od samej muzyki, która i tak jest do dupy, ale od ich zakazanych skundlonych pysków. Lady Gaga to Monica Bellucci obecnego popu.

kanarinho  

Wysłany: 2010-05-03, 18:36   

Nawet z największego paszczura makijaż i photoshop zrobi piękność na miarę Monici Bellucci.

jeśli twierdzisz, ze lady gaga jest ładna to proszę bardzo:

Katharsis  

Wysłany: 2010-05-03, 19:03   
   Polecający: Lewiatan

A ja powiem, że artystka zainteresowała mnie tak, jak to powinno być w tej branży muzycznej. Usłyszałem przypadkowo kilka razy "Poker face" w różnych miejscach publicznych i zaciekawił mnie głos wokalistki, głównie ta duża różnica w stylu śpiewania w zwrotce i w refrenie, ciekawy głos... dowiedziałem się czyj to utwór, posłuchałem go potem trzy razy i znudził mi się.

A jej nowy teledysk jest ciekawy...

Greggy  

Wysłany: 2010-05-03, 19:03   

kanarinho napisał/a:
jeśli twierdzisz, ze lady gaga jest ładna to proszę bardzo

nawet z największej piękności photoshop zrobi paszczura. Nie wydaje mi się, żeby to było autentyczne zdjęcie, ale nie chce mi się tego roztrząsać.

Nie sądzę, że Lady Gaga jest szczególnie śliczna, po prostu w TV promuje się bandę ohydnych, plugawych mieszańców, na tle których ona prezentuje się niezwykle pięknie. Krótki przegląd listy przebojów:
http://www.billboard.com/.../charts/hot-100

Rihanna- coś okropnego; Taio Cruz (co to k..wa za nazwa?!) brak mi słów obrzydzenia; Usher- kolejny kundel, Will i.am.- kolejny parszywy kundel... nie chce mi się wymieniać dalej, w skrócie: jakieś 70% sceny muzyki pop zajmuje totalne plugastwo, od którego oglądania zwyczajnie mdli. Lady Gaga na ich tle to autentycznie Monica Belucci. A tamto zdjęcie to fake, o hejterów nietrudno przy jej poziomie sławy. A nawet jeśli nie fake, to w sumie wygląda tu i tak lepiej niż np Britney Spears : P

matra  

Wysłany: 2010-05-03, 19:04   

Cóż, Beyonce nawet bez makijażu wygląda kobieco.. Proponowałabym zamiast na twarz zwracać uwagę na umiejętności, bo jak kanar napisał - Photoshop może cuda..

m. gallery

Starrk  

Wysłany: 2010-05-03, 19:12   

Greggy napisał/a:
Rihanna- coś okropnego; Taio Cruz (co to k..wa za nazwa?!) brak mi słów obrzydzenia; Usher- kolejny kundel, Will i.am.- kolejny parszywy kundel... nie chce mi się wymieniać dalej, w skrócie: jakieś 70% sceny muzyki pop zajmuje totalne plugastwo, od którego oglądania zwyczajnie mdli. Lady Gaga na ich tle to autentycznie Monica Belucci. A tamto zdjęcie to fake, o hejterów nietrudno przy jej poziomie sławy. A nawet jeśli nie fake, to w sumie wygląda tu i tak lepiej niż np Britney Spears : P
Po pierwsze porównanie do pani Bellucci to nadużycie tak wielkie, że aż bym cię zbanował jakbym mógł.

Po drugie: LOL IDŹ STĄD ZE SWOIM RASIZMEM, GREGGY. Jakoś dziwnie się stało, że wszyscy artysci jakich zaprezentowałeś są czarni. I prawda jest taka, że gdyby Gaga też była czarna to oplułbyś ją i porównał do psa. Tyle.

Od siebie powiem, że mi się Gaga nie podoba, ale każdy wie, że w showbiznesie wygląd ma drugorzędne znaczenie przy udziale wszelkich makijażystów, wizażystów i innych tego typu diabłów.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2010-05-03, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  

kanarinho  

Wysłany: 2010-05-03, 19:20   

Greggy, czy Tobą przypadkiem nie kieruje rasizm? :luka:

Lady Gaga jest paskudna jak reszta wokalistek tego chamskiego festynu zwanego popem przyprawionym ostrą nutą photoshopa i tonami pudru, szminek i innych błyszczyków.

Greggy napisał/a:
A nawet jeśli nie fake, to w sumie wygląda tu i tak lepiej niż np Britney Spears : P
Dam takie małe porównanie, Briney z tapetą i Lady Gaga z tapetą:

Starrk  

Wysłany: 2010-05-03, 19:22   

Tak wogle to nie nowością jest, że Gaga to facet. [/teoria spiskowa]

matra  

Wysłany: 2010-05-03, 19:26   

Gaga ma uje*ane majty ;P

Greggy napisał/a:
Nie wydaje mi się, żeby to było autentyczne zdjęcie, ale nie chce mi się tego roztrząsać.

Z tej serii jest więcej zdjęć, a jak nie wierzysz w to, że gwiazdy mogą nie być urodziwe, to poszukaj sobie stron, gdzie są pokazane ich zdjęcia bez makijażu - numer jeden - Cameron Diaz.
A to porównanie do kundli.. Wybacz Greggy, Tobie nawet do kundla nie jest blisko, obraziłabym biedne zwierzę.

m. gallery

kanarinho  

Wysłany: 2010-05-03, 19:29   

O FFFFFFUUUUUU!!! Nie zauważyłem, ze gaga na uwalone majty od cioty, sorry, mój błąd i przepraszam jeśli komuś obrzydziłem posiłek.

Psycho Krusher napisał/a:
Tak wogle to nie nowością jest, że Gaga to facet.
No też gdzieś o tym słyszałem, ale bardziej wiarygodne jest to, ze poddała się operacji zmiany płci, albo jest hermafrodytą;P

Odpowiedz do tematu