• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 18:25
Autor Wiadomość

sintezi  

Wysłany: 2007-08-05, 15:32   Madonna

Matkoo jestem załamana niebyło tu tematu o Królowej Pop!!! :zdziwko: No ale już jest także uratowałam wam honor. :P Jestem jej fanką. Uwielbiam ją nie tylko za twórczość ale też za osobowość.Nieprzejmuje sie krytyka i robi swoje co zresztą bardzo dobrze jej wychodzi. :] Są tu może jacyś ludzie z MNE, albo fani? :padam:

Katharsis  

Wysłany: 2007-08-05, 15:43   
   Polecający: Lewiatan

sintezi napisał/a:
Nieprzejmuje sie krytyka i robi swoje co zresztą bardzo dobrze jej wychodzi
Zbiera mi sie na wymioty, gdy widze jej teledyski (a ciezko jest ich nie widziec)... te jej wygibasy, ona ma po prostu obrzydliwe cialo! I w dodatku tak je eksponuje ;/

W jej muzyce nie widze nic ciekawego, kluje w uszy... czyli pasuje do teledyskow :)

dove  

Wysłany: 2007-08-05, 15:52   

Madonna? Jest beznadziejna, zarówno jej teledyski jak i piosenki. Jest sztuczna, kiczowata i nadmiernie eksponuje swoje ciało jak to napisał Nori. :dobani: Ale każdy ma inny gust...

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-08-05, 18:01   

Ale odmówić jej nie można tego że trzyma się o wiele lepiej niż większość gwiazd w jej wieku. No i nie można nie doceniać jej wkładu w muzykę rozrywkową. Oraz tego, że nadal ma pomysły na pisoenki mimo upływu lat.
Sam jej nie słucham bo to nie mój krąg zainteresowań muzycznych, ale doceniam.

Nori napisał/a:
Zbiera mi sie na wymioty, gdy widze jej teledyski

No tak, Nori. Ty wolałeś teledysk do "Mann gegen Mann" Rammsteina, prawda? :]

dove napisał/a:
nadmiernie eksponuje swoje ciało jak to napisał Nori.

Nie eksponuje go więcej niż przeciętna, amerykańska gwiazdka popu.

sintezi  

Wysłany: 2007-08-05, 18:03   

Ona poprostu tanczy. Piszecie ze ma brzydkie cialo bo poprostu o nie dba i niechodzi codziennie na solarium, jak niektóre gwiazdki. Cwiczy i ogólnie dba o siebie.

dove napisał/a:
kiczowata

Widac ze sie nieznasz, widziałes pewnie jeden albo dwa jej teledyski i zaraz wysuwasz takie wnioski, poobserwuj ja sobie w normalnym zyciu, ona wogle niejest kiczowata, ma swoj styl. Kiczowata to moze była ale to kiedyś...
A muzyka moze wam sie niepodobac bo kazdy słucha czegoś innego. :D

dove  

Wysłany: 2007-08-05, 18:41   

sintezi napisał/a:
Widac ze sie nieznasz, widziałes pewnie jeden albo dwa jej teledyski i zaraz wysuwasz takie wnioski, poobserwuj ja sobie w normalnym zyciu, ona wogle niejest kiczowata, ma swoj styl. Kiczowata to moze była ale to kiedyś...
A muzyka moze wam sie niepodobac bo kazdy słucha czegoś innego. :D

Nie, zapewniam Cię, że nie widziałam jej jednego teledysku a wiele więcej a to czy się znam??? W końcu mam w domu tysiące różnorodnych utworów na blisko stu płytach światowej muzyki rozrywkowej i naprawdę znam wiele innych fajniejszych piosenkarzy i zespołów niż Madonna. Jeśli chodzi o jej normalne życie to nic do niej nie mam. Dzisiaj należy do najbogatszych gwiazd muzyki i potrafi się tymi pieniędzmi dzielić i tu jest OK. A za co ma tyle kasy? Nie tylko za śpiew, ale również za swoje kontrowersje. Piosenkarka ma tyle samo fanów co i przeciwników ... Pisząc powyższy post oddzieliłam jej prywatność od kariery i jeśli chodzi o te drugie to w ogóle nie ma mojego poparcia. Takie jest moje zdanie bo jak sama napisałaś ,,każdy słucha czegoś innego''.

NieLubieKawy  

Wysłany: 2007-08-05, 20:05   

Wieczny skandal, kontrowersja, seks, czyli wszystko co jest potrzebne, gdy talent nie dopisał w nadmiarze. Fenomen i legenda, doskonały z niej taktyk, orientuje się czego akurat potrzebuje światowy rynek muzyczny. I pewnie to jest kluczem do jej trwającej już około 20 lat kariery.

sintezi  

Wysłany: 2007-08-06, 13:18   

NieLubieKawy napisał/a:
Wieczny skandal, kontrowersja, seks

Ło cieniu chopie[?] wróc na ziemie. Kontrowersje z sexem to juz było kupe lat temu. Było minęło. Kontrowersje bo zaadoptowała małego muszynka? ;)

NieLubieKawy napisał/a:
20 lat kariery

25 lat. Nawet w tym roku jest jubileusz. :D

NieLubieKawy  

Wysłany: 2007-08-06, 19:28   

A wiszenie na kolorowym krzyżu na koncercie to nie kontrowersja?
Murzynek swoja drogą też niezła autopromocja- coraz więcej sławnych par to dostrzega (z pożytkiem dla obu stron). Niedługo będą te dzieci dołączać do paczek z płatkami kukurydzianymi.

Pomarancza  

Wysłany: 2007-08-06, 23:38   

Lubie Madonne. Każdy się dziwi jak się dorwie do mojego mp3, że pomiędzy NOFX, Mansonem i różnego typu oi-muzyką można tam znaleźć Madonne, ale jej utwory są tak dobre na podtrzymanie dobrego nastroju, że trudno się bez nich gdzieś ruszyć. Musze przyznać, że się zbytnio nie wsłuchiwałam, ale bodajże ostatnia płyta (Confesion on the dancefloor???) dobrze mi się kojarzy i to mi starczy.

A jako osoba też miła kobitka. Trzeba przyznać, że klase na swój sposób ma. :]

sintezi  

Wysłany: 2007-08-07, 18:46   

NieLubieKawy napisał/a:
A wiszenie na kolorowym krzyżu na koncercie to nie kontrowersja?

Niebył kolorowy!!! Matko. Był chyba diamentowy cos takiego. :P Dla mnie to niebyła kontrowersja bo wiem co chciala przez to przekazac.

NieLubieKawy napisał/a:
Murzynek swoja drogą też niezła autopromocja- coraz więcej sławnych par to dostrzega (z pożytkiem dla obu stron). Niedługo będą te dzieci dołączać do paczek z płatkami kukurydzianymi.

Kurde zawsze jest tak samo! :zdziwko: A niepomyslisz ze uratowala temu dzieciakowi zycie? To prasa i media kolo niej taki szum zrobiły i dlatego wszyscy mysla ze to była reklama. Przynajmniej jeden maluch ma zapewnioną przyszłość. Zreszta to niejest tak jak myslisz ze go zaadoptowala i koniec. Ona pomaga tym ludziom w Malawi.

Pomarancza napisał/a:
Confesion on the dancefloor???)

Prawie dobrze bo Confessions przez dwa "s". :D

cytryna86 

Wysłany: 2010-04-22, 15:45   

Jest jaka jest, można ją lubić lub nie, podziwiać lub nie, ale fakt pozostaje faktem, że ona ustala styl, potem inni robią to co ona. prawdziwa królowa muzyki

Roberto29 

Wysłany: 2010-04-23, 13:28   

Wg mnie to Madonna już dawno się skończyła. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc....

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-04-29, 10:17   

Roberto29 napisał/a:
Wg mnie to Madonna już dawno się skończyła
dawno to znaczy kiedy? I czemu akurat wtedy się skończyła? Mógłbyś uzasadnić swą odpowiedź? ; >

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 15:52   
   Polecający: dzięki sobie

Powiem tak - nie uważam że jest kontrowersyjna tylko dlatego żeby stać się popularną, robi dużo dobrego wbrew pozorom, jest lepsza niż Gaga, robi lepszą muzykę, jest przy tym oryginalna, szczególnie najlepsza była w latach 80 i wywarła na tamte czasy duży wpływ, za co jej dziękuję, mogę spokojnie powiedzieć że ją lubię, może fanką nie jestem ale na pewno ją podziwiam w jakimś sporym stopniu
Madonna się nie skończyła ... co to kurcze papier toaletowy ? dziwne te wasze porównania :zly:

Odpowiedz do tematu