• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 20:28
Autor Wiadomość

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-12, 16:38   
   Polecający: dzieki sobie! xD

Cytat:
Niepotrzebnie zabrała się za coś, czego nie potrafi. Świetnie tańczy i niech przy tym zostanie.
no a jednak myslala,ze zablysnie rowniez jako wokalistka poniewaz Wiśnia zrobil jej niezla reklame jeszcze jak z nia byl...
"jestescie za%$!^! jedwabisci" <- niezly pomysl na odwrocenie uwagi sluchaczy od falszu jaki zaprezentowala w Sopocie :zdziwko:

PRK44  

Wysłany: 2007-08-12, 22:24   

Mandaryna-tragedia!!

KONIEC

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-13, 00:02   

PRK44 napisał/a:
Mandaryna-tragedia!!
okreslenie wolalistki w jedym slowie :D a jakze trafnym... :przestraszony:

Beatrix21  

Wysłany: 2007-08-14, 10:17   

Mandaryna ? Heh I hate her :chytry:

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-16, 00:01   

Psycho Krusher napisał/a:
^ Nie zapominajmy o słuchaczach takiej muzyki, których jest w naszym kraju zatrważająco dużo. I to oni pomogli Mandarynie odnieść skuces, nawet pomimo tego, że nie ma głosu.
uwiodla ich tancem! :D :wstyd:

donia7zur 

Wysłany: 2007-08-20, 20:31   

Nie wiem czy wiecie ale chodziły pogłoski że uczy się spiewac u Eli Zapendowskiej. Mysle ze zrobi postepy. Choc pewnie bedzie trudno bo nie ma pieknego głosu.

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-20, 21:07   

no ale nie powiecie mi ze nie udalo jej sie czegos osiagnac w dziale muzyki :) moim zdaniem osiagnela paerfekcje tandety :) bo to ani ładne ani talentu nie ma ... ehh niektorym woda sodowa uderza do golwy niestety zbyt wczesnie ...

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-20, 21:17   

talentu może i nie ma... uroda? "nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba". ale i tak wolę Mandarynę niż Dodę, bo jeśli chodzi o sodówkę to raczej uderzyła Dodzie, po tym jak stwierdziła, że: "jest jedyną gwiazdą na polskiej scenie muzycznej" straciła u mnie wszystkie punkty :dobani:

lisica  

Wysłany: 2007-08-20, 21:51   

Osiagnela duzo bo sie o niej mowi i dyskutuje!!! i to nie wazne czy dobrze czy zle wazne ze budzi swoja osoba ogolne zainteresowanie i sensacje ze jest zauwazana podczas gdy inni zdolniejsi musza na to duzo i ciezko pracowac.i tu juz nie chodzi o to ze wisniewski zrobil jej reklame ona wzbudza ciekawosc innych swoja osoba! ale dziewczyna rzeczywiscie powinna zastanowic sie nad tym czy nadaje sie do spiewania bo chyba widzi ze nie wszystkim sie to podoba
eN I Gie De Igrek eS Te O Pe

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-20, 21:51   

tu sie zgodze bardziej lubie ja niz dode, mimo iz doda ma lepszy glos.. ale nie przepadam za jej wiocha w pysku

Giwera  

Wysłany: 2007-08-20, 22:47   
   Polecający: diabeł mnie przysłał

oooh, też się zgodzę... Mandaryna przynajmniej stara się zaimponować ludziom w normalny sposób a nie jak to Doda z tym swoim debilowatym śmiechem i wogóle robieniem z siebie słodkiej (chamskiej :] ) idiotki. Poza tym ładuje się wszędzie gdzie się da byleby zdobyć sławę i kasę... gdzie nie pójde tam reklamy z Dodą (,,zabierz Dodzie mini"... wtf???), a na gg to już nie wspomnę :] ,,Zadzwoń do Dody", ,,Dodaj Dode"... no qrwa mać!

„Pożałował wtedy Wiekuisty, że stworzył człowieka na ziemi i ubolewał w sercu Swoim." (I Moj:VI,6)

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-21, 15:48   

ja tam Dodę tępię za ten jej całkowity brak pokory :chytry: trochę by jej się jednak przydało...

przykład:
Magiel Towarzyski na TVN Style, gość: Doda Elektroda...
prowadząca Katarzyna Korwin-Piotrowska zadaje Dodzie pytanie: "A kto według Ciebie, poza Tobą, jest największą gwiazdą w Polsce?"
Doda: "Chodzi Ci o: gwiazdę-gwiazdę, gwiazdę muzyczną...?"
Piotrowska: "Gwiazdę muzyczną, bo na tym sie znasz."
Doda: "Tak, tylko że są dwie gwiady. Gwiazda Doda, czy gwiazda-gwiazda... to jest różnica."
Piotrowska: "Czyli jesteś jedyną gwiazdą w polski show-biznesie, w muzyce?"
Doda: "Jestem nieskromna, ale tak. (...) Moi rodzice utwierdzili mnie w przekonaniu i zrobili mi pranie mózgu: ~jesteś najlepsza, najpiękniejsza, najmądrzejsza; jeśli ktokolwiek mówi Ci, że jest inaczej, to po prostu ci zazdrości.~"

ten wywiad, i nie tylko ten, można znależć na YouTube... czasami zastawiam sie czy Doda oprócz silikonowego biustu nie ma silikonu zamiast mózgu :zdegustowany:

Mandaryna bynajmniej ma świadomość tego, że nie jest i nigdy nie będzie najlepszą piosenkarką w Polsce...

drzewomen  

Wysłany: 2007-08-22, 15:37   

ona jest bardzo ladna :zawstydzony: ale niepotrzebnie sie tak mocno maluje i wogole jeszcze ta operacja... ja lubie naturalne dziewczyny. rozumiem ze to jej wizerunek sceniczny, ale gdyby go zmienila na pewno budzila by bardziej pozytywne emocje. co do jej muzyki hmm niektore piosenki wpadaja w ucho ale nie jest to zbyt ambitna tworczosc :) ja wole justyne steczkowska!

tro_cina  

Wysłany: 2007-08-23, 20:20   

nie osądzajmy ludzi po wyglądzie, a więc z tego co opublikowali na 'pewnej' stronie internetowej to jej 'śpiew' mnie przeraził.oczywiście nie mam pojęcia, czy to ona wydawała te dziwne odgłosy, ale przypuszczam, że owszem...więc jeśli mamy porównywać to co jest w teledyskach które oglądamy w telewizji, a tym co wysłuchałam na tej stronie to lepiej żeby Mandaryna tańczyła, bo to chyba jej lepiej wychodzi...a może w tych teledyskach to jakiś klon tańczy? :P :P :P nie wiem :zdziwko:

Beata18 

Wysłany: 2007-08-27, 18:10   

Dla mnie Mandaryna to jedna wielka porażka! Jak ktoś wie, że nie potrafi śpiewać to po co sie pcha na scenę?! Normalnie zrycie, chciała sie pokazać, mogła iść na modelkę, a nie na scenę!!

Odpowiedz do tematu