• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-07-28, 16:33
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-05-24, 15:55   

Markus napisał/a:
nowy teledysk Agnieszki
Obejrzałam. Teledysk nie jest najgorszy, ale nie ma w nim niczego, co mogłoby zachwycić i być jakimś takim mocnym połączeniem z tym o czym śpiewa. Jest parę momentów, w których całkiem fajnie Chylińska wygląda - zwłaszcza te momenty, w których jest w kucyku. Co do samego tekstu, to bez szału, bez żadnego szału, jakiś taki kiepskawy. Ogólnie jestem na "nie". Choć początek mnie rozwala, można się troszkę pośmiać: "płomień zgasł, nie ma nas", z takimi mądrościami ludowymi mi się kojarzy: "słońce wschodzi i zachodzi" ^^ sama nie wiem czemu.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

BabciaKartoflanka  

Wysłany: 2010-05-24, 15:59   
   Polecający: Google ;p

Mnie osobiscie nowa jej twarz sie nijak nie podoba. To clubowe nowe jej brzmienie i te rozowe ubranka sa jak kopiowanie niejakiej PINK :oczami: Dobrze, ze chcoiaz kolor włosow jej został. Moze i chciała dobrze, ale chyba jej fani wola zdecydowanie stara rockowa Agnieszke, ktora co jak co, ale kawałki miała niezłe. Na pewno bd jeszcze dlugo długo słuchane, a te ? :oczami: No coz... juz chyba w radiu nawet czesto tego nie puszczaja (chociaz nie wiem, dawno nie słuchałam)

Zed's dead baby, Zed's dead ...
www: https://warszawa.bmw-bawariamotors.pl/

Kacper Lucjan 

Wysłany: 2010-05-26, 09:29   

Chyba nie jestem jedyną osobą, której zmiana Agnieszki nie przypadła do gustu. Wprawdzie wiedziałam, że "Modern rocking" to nie będzie juś stara Agnieszka-buntowniczka, ale mimo to miałam nadzieję na dobrego, melodyjnego rocka połączonego z elektroniką, z typowym dla Agnieszki pazurem. Przesłuchałam płytę i poczułam się szczerze zawiedziona. Nie będę tutaj pisać, że jej obecna muzyka to "szit", ponieważ się na muzyce nie znam i nie mam zamiaru wypowiadać się w roli eksperta. Po prostu nie podoba mi się ona, nie mój gust i dziękuję za uwagę. Mimo to nadal lubię Chylińską jako Chylińską.

malezas  

Wysłany: 2010-05-28, 20:48   

łooo żesz...nie znoszę jej nowego "wcielenia"...w ogóle to do niej nie pasuje...nie ma to jak, np "winna"...

endzi 

Wysłany: 2010-05-29, 15:28   

Ja także nie kupuję tej jej nowej twarzy. Muzycznie słabo ale teksy to już całkowita cienizna, która zupełnie nie pasuje do niej.

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2010-05-29, 18:13   
   Polecający: Anka_DD

Jako że jestem zdeklarowanym fanem elektroniki powinienem bronić naszej seksownej brunetki z pianą na ryju ale tego nie uczynię. Czemu? Temu co większość z Was powiedziała - bo to słabe jest, bez pazura i klimatu, na moje oko robione na kasę. Gdyby bity były bardziej progowe/trensowe i teksty miały sens to może jeszcze, bo wokal Agi nigdy nie schodził poniżej oceny dobrej. Aż żal patrzeć jak babka z takim potencjałem marnuje się w tym popowym shicie. Szkoda, wielka szkoda.

efekt_motyla  

Wysłany: 2010-05-31, 18:16   

są zwolennicy i przeciwnicy jej nowego wizerunku.
mi to do niej nie pasuje totalnie, kojarzę ją raczej z mocnego brzmienia, jak wszyscy niż modern talking, którym się inspirowała przy najnowszej płycie.
nie dla mnie ta muzyka; chociaż byłam w czwartek na imprezie i do potańczenia 'nie mogę cię zapomnieć' idealne, ale do posłuchania nie (;

cocoo77  

Wysłany: 2010-06-22, 15:21   

nie podoba mi się... zawiodłam się na niej, kiedyś naprawdę ją podziwiałam jako artystkę, teraz widzę, że popadła w całkowitą komerchę... nie wiem dlaczego to zrobiła - pewnie dla rozgłosu, ale czy było jej to potrzebne? Wcześniej, jako drapieżna Chylińska była sobą i wszyscy ją za to podziwiali.. teraz ...niby ten sam głos, ale jakiś bardziej złagodzony, teksty są beznadziejne, muzyka też -nie mój typ ;( wszystko to jakieś mdłe i nie w jej stylu... a może to właśnie jest jej styl, który drzemał w niej przez te wszystkie lata? Ale raczej nie.Jej wygląd to jej sprawa, zresztą teraz wygląda bardziej kobieco. I to mnie nie razi, ale mam nadzieję, że wróci do dawnej muzyki, bo w tamtej była świetna ...

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-06-22, 15:24   

Osobiście mi też się nie podoba jej nowy wizerunek, kiedyś była lepsza. Śpiewała rockowe piosenki, w których czuła się jak ryba w wodzie. A teraz pieje mi tu coś pod nosem po prostu jak słyszę jej teraźniejsze piosenki to mnie szlag trafia.
Pa tatatatatataj...
www: http://www.czyscimykostke.pl/

Markus  

Wysłany: 2010-06-22, 16:29   

cocoo77 napisał/a:
nie wiem dlaczego to zrobiła - pewnie dla rozgłosu

Może po prostu jako 34-letnia matka się nie buntuje?

cocoo77  

Wysłany: 2010-06-22, 21:06   

taka możliwość jest nawet bardziej prawdopodobna, chylińska jest matką i chciała załagodzić swój ostry wizerunek, ale nie musiała go aż tak "załagadzać", bo teraz jej niesamowity głos nie jest na pierwszym planie, lecz kiczowata muzyka ;/

Martyn. 

Wysłany: 2010-07-21, 18:13   

zdecydowanie wolałam ją jako 'babochłopa'

dzika94  

Wysłany: 2010-07-23, 19:13   

Nie podoba mi się nowa chylińska. nie lubię jej w tej wersji.
Kiedyś słuchałam jej muzyki, którą wcześniej nagrywała, ale teraz? To kompletna klapa. Zero.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-07-27, 14:10   
   Polecający: Paulinaaa

co ten temat robi w dziale muzyki elektronicznej, wywalcie to do popu, bo ni cholery nie przypomina mi to elektroniki tylko denny pop.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-07-27, 17:44   

Martyn. napisał/a:
zdecydowanie wolałam ją jako 'babochłopa'

A to właśnie zabawne, bo ostatnimi czasy okazało się, że to ten 'babochłop' był pod publiczkę i na pokaz..

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

Odpowiedz do tematu