• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-07-28, 16:33
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-07-27, 18:05   

kanarinho napisał/a:
co ten temat robi w dziale muzyki elektronicznej, wywalcie to do popu, bo ni cholery nie przypomina mi to elektroniki tylko denny pop.
Przeca w podkładzie są elektronicznie wytworzone dźwięki i całość podlatuje lekko trancem chwilami : D

matra napisał/a:
A to właśnie zabawne, bo ostatnimi czasy okazało się, że to ten 'babochłop' był pod publiczkę i na pokaz..
Pali za sobą mosty dziewczyna. To źle wróży jej dalszym poczynaniom muzycznym.

A w sumie co tam i tak już można ją na straty spisać. Prędzej Doda zacznie numetal grać niż ona.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2010-07-27, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-07-27, 19:02   
   Polecający: Paulinaaa

Psycho Krusher napisał/a:
Przeca w podkładzie są elektronicznie wytworzone dźwięki i całość podlatuje lekko trancem chwilami : D
nie rozśmieszaj mnie, to gówno bardziej pod Biebera podchodzi niż pod jakąkolwiek muzykę elektroniczną. Wrzućcie to do popu, bo ludzie pomyślą, że to jest podobne to Techno...

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-07-27, 23:00   

matra napisał/a:
A to właśnie zabawne, bo ostatnimi czasy okazało się, że to ten 'babochłop' był pod publiczkę i na pokaz..
tak się tłumaczyć będzie, bo jej głupio, że się tak zeszmaciła w oczach swoich - byłych już - fanów.. czy też fanów starej Chylińskiej..

wątpię jakoś żeby ktoś dawał się tatuować na pokaz, ot taki głupi przykład.. można być buntowniczką dla publiczki, założyć glany i skórę, ale dawać ingerować w swoje ciało tylko i wyłącznie dla publiki? szczerze wątpię..

Asia87  

Wysłany: 2010-07-27, 23:26   

A dajcie spokój z chylińską teraz to nie ona zmieniła się strasznie co do muzyki wolałam ją taką jaka była

mateusz4026 

Wysłany: 2010-07-28, 09:16   

Wolałem starą Chylińską która grała z mocą i dobrymi tekstami a teraz to co gra to jest do bani nie da się tego słuchać. Przesłuchałem tą płytę raz i więcej nie mam zamiaru.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-07-28, 09:18   

Cytat:
tak się tłumaczyć będzie, bo jej głupio, że się tak zeszmaciła w oczach swoich - byłych już - fanów.. czy też fanów starej Chylińskiej..

wątpię jakoś żeby ktoś dawał się tatuować na pokaz, ot taki głupi przykład.. można być buntowniczką dla publiczki, założyć glany i skórę, ale dawać ingerować w swoje ciało tylko i wyłącznie dla publiki? szczerze wątpię..

Nie wnikam, choć te słowa to nie z jej ust padły, a co o dziar, to gdzieś tam było pisane, że zamierza je usunąć, ale nie wiem wiele na ten temat, bo nie czytam artykułów nt gwiazdek..

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

Markus  

Wysłany: 2010-08-14, 18:40   

matra napisał/a:
a co o dziar, to gdzieś tam było pisane, że zamierza je usunąć

Gratuluję źródła informacji - Pudelek zawsze był taki rzetelny <3 Nie usuwa.

matra napisał/a:
gwiazdek..

Spoko, już nie jest tró, więc jest "gwiazdką".

Cytat:

Kolejny artykuł z Pudelka?

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-22, 02:10   

Nie zdzierżę. Nie zniosę. Nie przeżyje. Ona? Ona, która sama nabijała się z popowych "gwiazdeczek"? Ona, na której w gimnazjum się wzorowałam? W mym sercu i duszy na zawsze pozostanie babochłopem... I taką właśnie Ją wielbiłam i kochałam...

Z tymi tatuażami kompletnie nie pasuje do tego stylu, który teraz ma.Nigdy się z tym nie pogodzę. Przez to nie mogę oglądać "Mam Talent" TToTT :dontgetit:

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

keyvee  

Wysłany: 2010-09-22, 09:04   

Kiedyś była taka buntowniczka tatużaowa- kompletne zaprzeczenie kobiety, eraz troche złagodniała, bardziej mi się podoba

T85 

Wysłany: 2011-01-16, 00:04   

No to tu się troszkę wyżyje na kimś kogoś kiedyś bardzo szanowałem czyli na Agnieszcze Chilińskiej a czemu się wyżyje to bardzo proste bo ją bardzo szanuje za to co z O.N.A robiła no i początki jej solowej kariery były dosyć ciekawe. Ale to wszystko zepsóła tym co obecnie robi czyli całą płytą tą najnowszą. I nie wiem jak można czegoś takiegoś słuchać i nawet ku wielkiemu do niej szacunku ona za bardzo się sprzedała i jak widać pociągneła ją mamonna aż na dno niesety. Więc podsumowując obecnie jest ona do niczego :dobani:

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2011-01-16, 01:57   
   Polecający: Google

T85 napisał/a:
ona za bardzo się sprzedała

Dlaczego uważasz, że się sprzedała?

T85 

Wysłany: 2011-01-16, 11:00   

owad.lezacy napisał/a:
Dlaczego uważasz, że się sprzedała?

jak dla mnie jest to związane z tym żenormalnie z prostej fajnej kobiety którą szanowałem zrobiła się taka pop gwiazdka której ja nie mogę zrozumieć. I nawet nie mam tu na myśli to że bierze udział jako jurorka mam talent bo to inna sprawa ale chodzi mi głównie o to że chciała wreszcie coś nagrać co by nie tylko się spodobało tym wszystkim ludziom którzy jej słuchali wcześniej. A miała zamaiar zrobić coś na przekór i pokazała że może być taką pop gwiazdką. Wiem wiem dziecko wszystko zmienia ale takie tułmaczenie do mnie nie trawia i nadal jestem zdania że zrobiła to dla kasy. Ale spoko już różne rzeczy ludzie robili dla kasy, ale jakoś nie mogę znieść że z tak fajnej osoby zrobiła się popowa królewna :P

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2011-01-16, 13:07   
   Polecający: Google

T85 napisał/a:
Ale spoko już różne rzeczy ludzie robili dla kasy, ale jakoś nie mogę znieść że z tak fajnej osoby zrobiła się popowa królewna :P

Spoko, masz prawo tak myśleć, jednak ja bym Jej tak nie oceniała, bo popową królewną nie jest. To, że zmieniła styl, nie oznacza, że się sprzedała. Każdy ma do tego prawo i to nie powinno wywoływać aż tak negatywnych reakcji w Jej stronę, przynajmniej nie w takiej kwestii. Muzycznie jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, bo nie każdemu może podobać się Jej druga odsłona. Tak, jak Chylińska wspomniała; dla niej jest to przejście w inny etap życia. Ja to kupuję i jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak, a nie inaczej. Uważam, też, że bluzganie Jej z góry do dołu jest niesprawiedliwe, bo przecież nie chodzi o to, żeby teraz śpiewała te stare repertuary O.N.A. tylko po to, żeby ją wszyscy uwielbiali. O.N.A. zrobiło kawał dobrej roboty, więc zachowajmy te perełki, a nową Agnieszkę uszanujmy :)
Ostatnio zmieniony przez owad.lezacy 2011-01-16, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  

T85 

Wysłany: 2011-01-16, 15:33   

owad.lezacy napisał/a:
Uważam, też, że bluzganie Jej z góry do dołu jest niesprawiedliwe, bo przecież nie chodzi o to, żeby teraz śpiewała te stare repertuary O.N.A. tylko po to, żeby ją wszyscy uwielbiali. O.N.A. zrobiło kawał dobrej roboty, więc zachowajmy te perełki, a nową Agnieszkę uszanujmy

Dobra wiesz co masz w tym dużo racji i jestem w stanie przeprosić za to co napisałem bo może trochę za ostro do tej sprawy podeszłem i twoje myślenie jest prawdziwe. No kawał dobrej roboty na pewnop z ONA zrobili ale widzę chłopakom z Kombi to nie pasowało więc się z nią rozstali. Ale to już jest nie na ten temat. więc ja spróbóje tej ją metamorfoze uszanować i nie będę już tak ostro do tego podchodzić bo to i tak nie ma sensu. Więc tak jak pisałem na początku przyznaje się że za bardzo ją zmieszałem z błotem

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-17, 23:56   

Chciałbym zauważyć, że już pierwszy solowy album Chylińskiej mimo, iż jeszcze utrzymany w stylistyce rockowej był totalną chałą... :hyhy:

Odpowiedz do tematu