• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-07-28, 16:33
Autor Wiadomość

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2011-02-08, 23:56   
   Polecający: Google

T85 napisał/a:
przyznaje się że za bardzo ją zmieszałem z błotem

No, a przecież nie o to chodzi. Może nam się muzyka nie podobać, jasne, mnie też wielu wykonawców nie zachwyca, ale po prostu to odstawiam i nie słucham ; )

przemasboss 

Wysłany: 2011-03-03, 14:06   

Chylińska stara czy nowa zawsze będą mi się jej piosenki podobały nie mówię że wszystkie. Ogólnie artystka jest spoko. Najlepszy juror Mam talent.

Księżycowa  

Wysłany: 2011-07-02, 12:55   

Drażnią mnie piosenki nowej Chylińskiej. Nie potrafię ich słuchać ze spokojem. "Nie mogę cię zapomnieć" swego czasu doprowadzało do tego, że gdy słyszałam ją w radiu miałam ochotę jak najprędzej zmienić stację. Hm.

BlackwhiteCAT  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2011-07-19, 17:53   
   Polecający: pan Gógl

kiedyś w jakąś bezsenną noc [tak to jest, gdy się śpi w dzień, nigdy nie śpijcie w dzień, chyba że na noc się coś szykuje :3] była powtórka w radiu zet z całego programu. a że mam czasem schizofrenie i boję się mojego ciemnego piętra, włączam sobie jakiś kijowy popik który leci w większości radiach. No i tam właśnie wypowiadała się chylińska, która mówiła o tym, że pop to jakby śpiewanie o niczym = wyzwolenie się problemów, z którymi ona się borykała. Nieno, rozwiązywanie problemów jest dobre i w zasadzi nie powinnam się jej czepiać, za to że tak postąpiła, jeśli czyni ją tą szczęśliwą... Tylko, można nadal pozostać przedstawicielem rocka [czy co tam ona śpiewała, w zasadzie nie sluchałam jej nigdy], nie katując własnych ran. Ale jeśli sam jej ubiór jej o czymś przypominał, no to cóż

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 15:58   
   Polecający: dzięki sobie

Nie słucham Chylińskiej więc mam mało do powiedzenia na temat jej muzyki - no trochę się zmieniła ale każdy ma prawo do wyboru - zmiany - stylu
Ma teraz dzieci może to o to chodzi, może jeszcze powróci do tego co pokazywała wcześniej kto to wie
Oby tylko nie zmieniła się w Dodę
W każdym bądź razie jest bardzo dobrym jurorem Mam talentu i wiem, że nie koniecznie jest to do tematu ale kiedy nie jest w teledysku a na żywo zawsze jest taka "normalna" - jest po prostu sobą - i to mi się w niej najbardziej podoba :P

magda22  

Wysłany: 2012-11-24, 18:31   

mi podowa sie jej nowa plyta poniewaz ja lubie muzyke pop a jej nowa plyta jest wlasnie w takiim klimacie

fine21  

Wysłany: 2012-12-08, 20:57   

dla mnie jej nowe utwory sa lepsze od tych starych wiec uwazam ze zmiana jak najbardziej na lepsze :)

jazza  

Wysłany: 2014-11-04, 19:24   

Cóż... Chylińska zrobiła się nieco komercyjna, nie ma się co oszukiwać. Ale dla prawdziwych fanów zawsze będzie tą Agnieszką w wyciągniętym swetrze i czarnych glanach :)

Odpowiedz do tematu