• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-07-28, 16:33
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-11-09, 00:23   Nowa Chylińska

Pewnie większość z Was słyszała już nowe piosenki Chylińskiej, a jeśli nie, to zapraszam do posłuchania chociażby tej promującej nową jej płytę: http://www.youtube.com/watch?v=yOZ7Q_ixifY

I moje pytanie co sądzicie o nowej Chylińskiej. Podoba się Wam to, co stworzyła? Czy raczej nie pasuje jej ten styl? ;> Czekam na Wasze opinie.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

bro  

Wysłany: 2009-11-09, 00:29   

Chylińska nagrała zwykłą popową płytę, która jest mega słaba. Gdyby poszła chociaż w kwestii muzycznej w stylu Noviki albo (tfuj, tfuj) Nosowskiej, to może by coś ciekawego wyszło, a tak, wyszła kupa. Teksty również pozostawiają wiele do życzenia.

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-09, 00:32   

Wolałem starą Chylińską krzyczącą "fakju pan woźny, fakju pani od matematyki", czy nawet mówiącą do swoich fanów "walcie się na ryj, wieśniaki", ale śpiewającą w sposób bardziej mi odpowiadający.

Rozumiem, że zmiana image'u ma jej pomóc, ale czemu ten utwór brzmi jak dzieło Reni Jusis, a teledysk wygląda jak tania podróbka pewnego teledysku Madonny?

A może jestem tylko przyzwyczajony do starej Chylińskiej? Tak mi się początkowo wydawało, już mi się nie wydaje.

Jeśli jej tak lepiej jest, jak teraz, jeśli pogłoski o Skawińskim-tyranie są prawdziwe i jeśli faktycznie "nie znamy jej" (hasło przewodnie ostatnich z nią wywiadów, z tego co się orientuję) - niech jej ziemia lekką będzie.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-11-09, 00:33   

Ja nie słyszałem nowych piosenek Chylińskiej i po minucie spędzonej nad przytoczonym tutaj linkiem, uważam, że nie mam czego żałować. Nie podoba mi się to.

Sol  

Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-11-09, 01:10   

Zupełnie mi ta muzyka do niej nie pasuje. Nie pasuje, nie odpowiada i zbytnio zalatuje nieudanym kopiowaniem Madonny. Lepiej Chylińskiej wychodziło śpiewanie z pazurem. Za nowe wydanie raczej podziękuję.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

morfina 

Wysłany: 2009-11-09, 09:35   
   Polecający: dziwka szatana

Komedia ^^ "Boli mnie każdy krok", faktycznie się wygina jakby ją bolało :rotfl:
Nie no bicik przejdzie, ale to NIE JEST stara Chylińska i nie ma z nią nic wspólnego. Za taki modern rocking fak you very much. Czy do niej pasuje - teraz tak, po tych wszystkich idolowych promocjach, widać że kobita złagodniała, pewnie też nie te latka, żeby zdzierać gardło na rockowych koncertach. Zważcie, że Chylińska w ostatnich latach została wręcz na siłę wyciągnięta przez media. Być może po części po to, aby takie buble się sprzedały.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-11-09, 10:04   

Rozumiem zmianę image'u, rozumiem zmianę poglądów, rozumiem wyrastanie z buntu, potrzebę odświeżenia swoich muzycznych zainteresowań czy wreszcie ochotę na zrobienie czegoś nowego. Wszystko to jest dla mnie całkowicie zrozumiałe i chwalebne.

Niepojęte jest dla mnie natomiast, dlaczego kobita obdarzona naprawdę dobrym głosem i z niezłymi warunkami nagrywa tak rozpaczliwy szit. Żeby to chociaż dowcip był, koncept-album, jaja z konwencji - byłabym to w stanie zdzierżyć. Ba, nie czepiałabym się, gdyby to rzeczywiście był kawałek dobrej elektroniki - Nosowska między nagrywaniem z Heyem świetnego "?" i bardzo dobrej "Karmy" stworzyła najlepszy album w swojej solowej karierze - "puk.puk", tak przesycony elektroniką, że aż w zębach chrzęści - i był to kawał naprawdę doskonałej, choć odmiennej gatunkowo roboty. Można? Można.

Ale można też, jak widać, nagrać płytę naładowaną hitami z radia Eska. Życzę szczęścia na nowej, muzycznej drodze życia. I rzeszy nowych, wiernych fanów, ja pozwolę sobie podziękować.

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-11-09, 10:20   

Z Chylińską to jest tak, że najlepiej jej było w ONA... zarówno jej jak i towarzyszącym jej muzykom. Niestety po rozpadzia zarówno ona (Chylińska) jak i panowie poszli w w kierunku muzyki marnej pod względem merytorycznym i muzycznym. Panowie złożyli do kupy potworka o nazwie Kombii, a Chylińska... no cośtam niby rockowego tworzyła, ale niczego ciekawego jej sie nie udało zrobić. No a nowa płyta... eh, mamy juz kilka takich piosenkarek... Chylińska w takich barwach nie jest nam potrzebna. Takie piosenki pasują do Gosi Andrzejewicz, a nie do rockowej mamuśki.

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-09, 15:01   

Psycho Krusher napisał/a:
Panowie złożyli do kupy potworka o nazwie Kombii

Bzdury, akurat o ile nie lubię Kombi, to takie gadanie jest bez sensu. Oni mieli określony target, inny po prostu niż O.N.A. To, że nie trafiają w Twój gust nie znaczy, że stworzyli potworka. Zresztą, nie "złożyli do kupy", tylko reaktywowali.

Psycho Krusher napisał/a:
Z Chylińską to jest tak, że najlepiej jej było w ONA... zarówno jej jak i towarzyszącym jej muzykom.

No właśnie z wypowiedzi o linii relacyjnej Chylińska-Skawiński-reszta zespołu wynika inaczej. Muzycznie może i byłoby najlepiej.

Co do solowej płyty, to nie popadałbym w jakąś straszną krytykę. Szału nie było, ale nie było źle. I głównie dlatego ciężko mi uwierzyć w to "nie znacie mnie", bo skoro na pierwszej solowej płycie nadal była rockmenką, to czemu nagle jej się odmieniło i czemu niby to teraz jest jej prawdziwym "ja"? No cóż, może nadal szuka swojego powołania. Życzę powodzenia i radzę szukać dalej.

Ale z drugiej strony, gdybym ja był na jej miejscu, to w dupie miałbym wypowiedzi krytyczne. Nagrywanie pod publiczkę jest o tyle sensowne jeśli potrzebujemy pieniędzy za wszelką cenę. Skoro Chylińska chce nagrywać w ten sposób, to nikt jej nie zabroni. Też nie rezygnowałbym z czegoś takiego tylko dlatego, że fani O.N.A. są zawiedzeni.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-11-09, 15:50   

Pasażer napisał/a:
No właśnie z wypowiedzi o linii relacyjnej Chylińska-Skawiński-reszta zespołu wynika inaczej. Muzycznie może i byłoby najlepiej.
Owszem, o muzyce mówiłem, bo muzyka mnie- sluchacza interesuje najbardziej. Moje gusta muzyczne są ukierunkowane i nie mogę powiedzieć by taka zmiana repertuaru mi sie podobała, niezależnie od tego, co ją spowodowało.
Pasażer napisał/a:
Oni mieli określony target, inny po prostu niż O.N.A. To, że nie trafiają w Twój gust nie znaczy, że stworzyli potworka. Zresztą, nie "złożyli do kupy", tylko reaktywowali.
Target, nie target... jest koszmarnie sluchać ich po tym co grali w ONA. A to, że to JEST potworek to jest MOJA opinia, ktoś inny oczywiście będzie się rozplywał, jakie to hiciorne i fajne do potańczenia kawałki oni teraz serwują.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2009-11-09, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  

sis  

Wysłany: 2009-11-09, 16:34   

Pasażer napisał/a:
Ale z drugiej strony, gdybym ja był na jej miejscu, to w dupie miałbym wypowiedzi krytyczne. Nagrywanie pod publiczkę jest o tyle sensowne jeśli potrzebujemy pieniędzy za wszelką cenę. Skoro Chylińska chce nagrywać w ten sposób, to nikt jej nie zabroni. Też nie rezygnowałbym z czegoś takiego tylko dlatego, że fani O.N.A. są zawiedzeni.
Pewnie, że nie zabroni, ale z mojego punktu widzenia tą radykalną zmianą wizerunku trochę strzeliła sobie kobieta w stopę.

Jasne, ewolucja w muzyce jest fajna, ba, nawet rewolucja bywa pożądana, jeśli idzie w dobrym kierunku, ale akurat kierunek obrany przez Chylińską jest mocno przesadzony. Nie wiem, na ile jest to jej prawdziwe, cudownie odnalezione muzyczne "ja", a na ile twór powstały na fali popularności "Mam talent" i szumu medialnego wokół jej osoby, ale mam wrażenie, że trochę przedobrzyła z tą metamorfozą - można było złagodnieć i się ugrzecznić, wydać płytę pod publikę, żeby zapewnić sobie byt - to w końcu nic złego - ale nie trzeba było od razu zamieniać się w Gosię Andrzejewicz.

Na dobrą sprawę mnie osobiście ani to ziębi, ani grzeje - nigdy ortodoksyjną fanką O.N.A. nie byłam, doceniałam jednak jej - jak już mówiłam całkiem niezłe - możliwości głosowe. Z którymi można było zrobić coś ciekawego (i, przy okazji, dobrze płatnego;), nawet niekoniecznie bawiąc się w ostrego rocka. Podobnie jak fani O.N.A. i ja obecnie czuję się potężnie zawiedziona, ale jeśli Chylińska nagra w przyszłości mniej szitowatą płytę, której miło będzie posłuchać, sięgnę po nią ponownie, tym razem z przyjemnością.
Nie wiem tylko, czy śmiertelnie obrażeni miłośnicy O.N.A. będą tak wyrozumiali.

grlało, matulu

kenusarf  

Wysłany: 2009-11-09, 18:36   

sis napisał/a:
Pewnie, że nie zabroni, ale z mojego punktu widzenia tą radykalną zmianą wizerunku trochę strzeliła sobie kobieta w stopę.

A moim zdaniem to jest nawet logicznie. Jako jurorka w mam talent zyskała popularność, ale niekoniecznie wśród ludzi, którzy lubią darcie mordy i szarpanie drutów, więc zmieniła styl, co by móc swoje pięć minut skonsumować.

sis  

Wysłany: 2009-11-09, 19:00   

kenusarf napisał/a:
A moim zdaniem to jest nawet logicznie. Jako jurorka w mam talent zyskała popularność, ale niekoniecznie wśród ludzi, którzy lubią darcie mordy i szarpanie drutów, więc zmieniła styl, co by móc swoje pięć minut skonsumować.
Jest logiczne, pewnie, ale sęk w tym, że konsumując swoje pięć minut w taki właśnie, cokolwiek ekstremalny sposób (przynajmniej z punktu widzenia dawnych fanów i ludzi, którzy cenili ją jako wokalistkę O.N.A.), zamyka sobie w pewien sposób drogę powrotu. I w tym sensie IMHO jest to trochę strzał w stopę, bo starzy fani mogą już nie być zainteresowani jej dalszymi dokonaniami.

grlało, matulu

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-11-09, 19:06   
   Polecający: Paulinaaa

Chylińska? Wygląda, spiewa, lansuje sie jak DODA! stanowcze "nie" dla nowego wizerunku tej pani.

kenusarf  

Wysłany: 2009-11-09, 19:09   

sis napisał/a:
I w tym sensie IMHO jest to trochę strzał w stopę, bo starzy fani mogą już nie być zainteresowani jej dalszymi dokonaniami.

Teraz ma szanse na nowych liczniejszych fanów.

Może jest tam gdzieś jakaś garstka maniaków, którzy chcą ciągle słuchać takiej samej muzyki, a nagranie czegoś innego to dla nich zbrodnia, która przekreśla muzyka na zawsze, ale to powinien być margines. Nie wiem czy Chylińska planuje powrót do starej muzyki, ale jeżeli większość jej starych fanów miałyby nawet nie wysłuchać efektu jej powrotu to znak, że ma ona niewielu fanów... liczba czubków jest przecież mocno ograniczona.

Odpowiedz do tematu