• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-23, 12:57
Autor Wiadomość

Lola  

Wysłany: 2006-08-08, 14:09   
   Polecający: religia tv

a co tylko wy tu dyskutujecie ? sa tez inni , a temat jest dobry , ale ilez mozna dyskutowac o tym jacy sa chujowi i czego wy to nie macie na kompie ? Jesli nie macie konkretnych , ambitnych argumentów za lub przeciw to lepiej zakonczcie dyskusje , nawet sie nie chce tego czytac , bo w kolejnym temacie widze 15 postów o niczym ;]

.::gawryśka::.  

Wysłany: 2006-08-09, 12:14   

To zaproponuj coś ambitnego. A dupa z tym hotelem więcej sie nie udzielam,,, jestem przeciw i już :suchy:

Peacera  

Wysłany: 2006-08-12, 13:21   

W ich tekstach się nie orientuję (całe szczęście:]), a wizerunek... ech. Bez komentarza. Moja koleżanka jest ich fanką O_o i 'dzięki niej' oglądałam fragment ich koncertu. Nie zauważyłam ani jednego chłopaka wśród widowni. Nie znam też żadnego fana płci męskiej. TH to zespół na chwile, a B27 to już wogóle tragedia. Brak słów

;)

.::gawryśka::.  

Wysłany: 2006-08-12, 18:31   

A jednak się udziele... Dziwne że chłopaków nie było, bo wokalista wygląda mi na dziewczynę ;)
Zawsze jest tyle szumu o jakiś nowy zespół dla "młodzieży" ... Chociaż myślę, ze nawet po kilku latach będzie sporo fanów...

Curtis17  

Wysłany: 2006-08-17, 18:49   

Muhehehehehe Tokio Ciotki wszędzie na każdym forum jest o nich temat jest to już nudne nienawidzę takich zespołów dziwię się jak można być tak głupim jak te 12,13-latki co sikają na ich widok żenada

M-O-B-B!!!!!!!!
G-UNIT!!!!!!!!

:cwaniak:

Filth  

Wysłany: 2007-08-02, 23:02   

bleeee... to jakieś gejopodobne coś a nie zespół czy jak to nazywają... nie wiem nawet czy to dziewczyny czy chłopaki... :zdegustowany: :dobani:

Metalli-Dziecko  

Wysłany: 2007-08-03, 15:01   

Beznadzieja.... Tego nie da się słuchać..... a jak to coś wygląda... ni chłopak, ni dziewczyna...
Pulling Your Strings
Justice Is Done
Seeking No Truth
Winning Is All
Find it So Grim
So True
So Real"

Mariola  

Wysłany: 2007-08-04, 09:51   

:dobani: moim zdaniem są beznadziejni... a te fanki.. :zakrecony: można sie pociąć...

Nuno Bettencourt  

Wysłany: 2007-08-05, 18:47   

Moim zdaniem jako człowiek siedzącego troche w tym biznesie, to trafili w swoją niszę. Mianowicie taka sobie muzyka dla małolatów i wokalista o wyglądzie hermafrodyty. Publika w granicach 12 - 14 lat.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2007-08-06, 14:00   

Mnie tam oni nie przeszkadzają. Istnieją sobie, sami chcieli tego, co mają. Wizerunek zabawny, to i ot, pośmiać się można. Ale żeby nienawidzieć? A niech robią co chcą, zawsze można zwyczajnie nie słuchać :)

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Katharsis  

Wysłany: 2007-08-06, 16:43   
   Polecający: Lewiatan

Tokio Hotel... malo kto przyznaje sie, ze ich lubi. Mieszkajac w Niemczech znam az dwie osoby ktore ich lubia ;p reszta po cichu? ^^ ;p

Prooste teksty. Nudna muzyka. Image nieciekawy ;)
lolinka napisał/a:
1. ja uważam ten zespoł za porazke niemieckiego przemysłu muzycznego , który stworzył taki zespoł jak Rammstein;] Ale ogolnie niemieckie zespoły, wokalisci moim zdaniem sa sredni ;]
Ty do Rammstein oczywiscie nic nie masz ;p
Posluchaj sobie Die apokalyptischen Reiter ;p

czarnuch 

Wysłany: 2010-06-22, 18:47   

W koncu to "imoł" wiec image taki a nie inny. Co do samej muzyki, to czysta komercja, wszystko w tym temacie :)

Lans.fm

Robert18  

Tytuł: galaretka

Wysłany: 2010-06-29, 11:42   

Co innego image a co innego śpiewanie. Nie da się ukryć, że są oryginalni a w szczególności wokalista ale to nie moje zadanie jego oceniać jest dorosły. Bardziej za to interesuje mnie co/o czym śpiewają i tu zaczyna się dramat ponieważ śpiewają o tym o czym mini kapele z Alaski czyli o szczeniackiej miłości/życiu/przyszłości takie pozbawione większego sensu piosenki chodź nie wszystkie są takie ble.
Na koniec co do tego śpiewania to zniósłbym ten image zespołu gdyby na wokalu stał prawdziwy rockman z dobrym głosem a nie za przeproszeniem "pierdzi mucha" nie ma w głosie Billa nic nadzwyczajnego + standardowe teksty i nieoryginalne melodie to wszystko powoduje, że jednak dalej będę przeciwnikiem tego zespołu ;)

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-22, 02:13   

Na początku, gdy pierwszy raz zobaczyłam wokalistę w telewizji byłam święcie przekonana, że to jakaś brzydka dziewczyna XD Autentycznie. Koleżanki piszczały na Jego widok, a ja myślałam że odkryły, iż są lesbijkami O.O''' Z błędu wyprowadziła mnie moja przyjaciółka pokazując jakiś artykuł na necie. W życiu bym nie przypuszczała że facet może na siebie tyle tapety narzucić O.O''' On podczas jednego koncertu ma więcej makijażu na twarzy niż ja przez większość mego życia zdołam zrobić O.O'''

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-18, 00:02   

Oni jeszcze w ogóle istnieją ? Myślałem, że to się już posypało. Pamiętam dziewczynę z mojej gimnazjalnej klasy, która kochała się w Billu ;) Zabawne...

Odpowiedz do tematu