• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-23, 16:22
Autor Wiadomość

Kurczol  

Wysłany: 2009-08-27, 21:54   Florence And The Machine
   Polecający: baba jaga ;P

''Florence to Florence Welch, Machine to Robert Ackroyd, Christopher Lloyd Hayden, Isabella Summers, Tom Monger (wcześniej także Devonte Hynes). Razem zbudowali zespół, który potrafi tworzyć świeżą, niebanalną muzykę i równocześnie przekuć to w sukces komercyjny.''

zrodlo: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/florence_and_the_machine_kobiecy_indie_pop_104115.html

http://www.youtube.com/watch?v=7nxO-yPQesA
Ostatnio zmieniony przez Kurczol 2009-08-27, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  

Sofii  

Wysłany: 2009-08-27, 22:51   

Teledyski są irytujące... ale muzyka może być. Tak troche pieje ta baba, nie jest to taki swobodny głos, a nie wiem czy muzyka jest faktycznie taka niebanalna... dość przeciętnie grają, żadna rewelacja.
a zbłąkinie rykoświstąkały.
www: https://www.getinfleet.pl...operacyjny.html

nita509  

Wysłany: 2009-08-30, 19:35   
   Polecający: wujek google

Dla mnie są wspaniali. Po prostu.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-12-27, 21:13   

"Howl" jest super... ale te porównania do kate Bush są troche na wyrost IMO. Zobaczymy czy dziewczyna nagra coś więcej.

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-06-06, 18:26   
   Polecający: Google

Jak dla mnie płyta świetna, chociaż podobnych rytmów wyszło teraz więcej np.: Marina & the Diamonds, którą szczerze polecam :)

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-06-06, 20:30   

A ja uwielbiam.. "Halo" w jej wykonaniu. Mówcie co chcecie, ale w tym utworze jest tyle emocji, że bije oryginał na głowę.. Ale poza tym utworem sama płyta też trzyma poziom i to niezły.

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

efekt_motyla  

Wysłany: 2010-06-09, 15:19   

słyszałam, że na koncercie robi cuda. najbardziej lubię 'cosmic love' i 'hardest of hearts'

cocoo77  

Wysłany: 2010-09-23, 20:56   

jakoś średnio mi to podchodzi, może po prostu nie chwyta tak jak trzeba ;/ wokal trochę drażniący, co nie znaczy że zły . "rabbit heart" (raise it up)-dobry kawałek

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-24, 19:46   

Ostatnio spodobało mi się "Dog Days are Over" fajny, rytmiczny (tribalny taki) kawałek. Biorąc pod uwagę tempo w jakim poznaję jej piosenki to za 10 lat przesłucham całą płytę.
Ale tak na serio wydaje się to jedna z ciekawszych wokalistek z tego tłumu co się ostatnio pojawił. Dużo stawia na rytm, ciekawy głos ma. Fajna.

Ktoś wspomniał Marinę and the Diamonds. Też bardzo fajna. Ma pare sztampowych kawałków, ale ratuje ją sposób śpiewania... taki "przesadny" i teatralny miejscami. Esencjonalne kawałki do oblukania: "I'm not a robot" , "Oh, no" i "Shampain". No ale to nie temat o niej.

nina_mucha  

Tytuł: ...

Wysłany: 2010-09-25, 20:22   Sztuka zrozumienia dobrej muzyki!

Osobiście uwielbiam Florence, za jej oryginalność! nareszcie mogę posłuchać kogoś, kto tworzy cos nowego, godnego posłuchania. Czapka z głowy dla FLORENCE!
Ostatnio zmieniony przez nina_mucha 2010-09-25, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Domson  

Tytuł: Bez kitu.

Wysłany: 2010-09-25, 23:58   

nina_mucha, popieram Twoje zdanie w stu procentach. ogromnie ją szanuję

nina_mucha  

Tytuł: ...

Wysłany: 2010-09-26, 14:00   

Cieszę się, że mnie popierasz.. Lecz nie chodzi mi głównie o poparcie, tylko o to jak ludzie odbierają jej muzykę... To przykre, że niektórzy piszą o niej w sposób jaki to zrobiła np. "Zielona"(Nikogo nie obrażam i nie potępiam). Owszem biorę pod uwagę, że to jej osobiste odczucie. Jednak Zastanawia mnie sposób odczytywania przez ludzi, jej (Florence) ogólnego wizerunku. Wielu ocenia ją jako "dziwna wariatka"... I to mnie zastanawia. Bo każdy artysta jest inny. Tworzy coś nowego innego. A przecież tworzyć coś innego, nie znaczy "GORSZEGO". Teledyski Florence są bardzo oryginalne i ona sama jest wielką indywidualistką i być może dlatego właśnie niektórzy tego nie rozumieją. Albo inaczej. Rozumieją na swój sposób... Jak większość na pewno widziała, okładka Florence jest "Inna"... Ale czy właśnie nie o to chodzi, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto w oryginalny sposób wyrazi swoje uczucia? Moim zdaniem lepsza np. taka okładka Florence niż milion przeciętniaków...
Pozdrawiam gorąco fanów.

cocoo77  

Wysłany: 2010-10-10, 13:40   

Cytat:
Moim zdaniem lepsza np. taka okładka Florence niż milion przeciętniaków...

- okładka bardzo mi się podoba ;) jej wizerunek też.

endzi 

Wysłany: 2010-10-15, 17:25   

Mnie się muzycznie podobają. Nie ma co prawda szczególnego szału ale fajne rytmy.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-10-16, 17:18   
   Polecający: Paulinaaa

Osobiście wydaje mi się, że teledyski mają w pewien sposób zahipnotyzować słuchacza i w moim przypadku daje to efekt. Muzyka sama w sobie jest rytmiczna, wpadająca w ucho szczególnie spodobała mi się piosenka "Dog Days Are Over"

Odpowiedz do tematu