• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:48
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2014-02-19, 20:47   

Nie wiem czy trollujesz czy po prostu jesteś taki głupi.

AIZEN  

Wysłany: 2014-02-20, 09:55   

Starrk napisał/a:
Nie wiem czy trollujesz czy po prostu jesteś taki głupi.

Żal mi ciebie...

Ale powiem ci coś. Nawet pewnie tego nie pojmiesz, bo jesteś na to zbyt głupi ale cóż...

Wszystko to co napisałem w moim poprzednim poście jest prawdą.
Wszystko to co napisałem w moim poprzednim poście na temat Muzyki Trance to zaledwie wierzchołek góry lodowej zwanej "Wspaniałość Jedynej Prawdziwej Muzyki czyli Trance".

Widać że aby prawda kogokolwiek wyzwoliła, przykładowo ciebie, to na początek potrzeba odrobiny dobrej woli, czego w twoim przypadku brakuje.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2014-02-20, 10:18   

Jedyna Prawdziwa Muzyka, o borze, jak śmiecham : D

Starrk  

Wysłany: 2014-02-20, 11:07   

Aizen napisał/a:
sdadfhad.
Jednak trollujesz, nikt nie jest aż tak głupi. Ewentualnie jesteś na tabsach.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2014-02-20, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  

AIZEN  

Wysłany: 2014-02-23, 19:06   

Szczerze...

Nie ma co już w sumie rozgrzebywać tematu, ale tak jak powiedział jeden z moich przedmówców, poziom ignorancji w tym wątku sięga sufitu... Ba nawet powiedziałbym że poziom ten sięga komina. Naprawdę nie wiem jak można napisać "Techno" i mieć na myśli całą muzykę elektroniczną... albo co gorsza pisać że muzyka Techno czy jedyna słuszna muzyka czyli Trance jest pusta czy coś w tym stylu... To się trzeba pozmieniać na łby z bałwanem albo nie wiem czym żeby takie rzeczy wypisywać.

Trollowanie, tabsy, głupota... takie argumenty to se możecie w majtki schować...

Pozdro wszystkim Transującym.

TRANCE WILL NEVER DIE !!!

Starrk  

Wysłany: 2014-02-23, 23:47   

Można by podyskutować gdyby nie:
AIZEN napisał/a:
jedyna słuszna muzyka

Z miejsca pogrąża taki "argument" autora.

Sidro 

Wysłany: 2014-03-24, 11:58   

Muzyka elektroniczna, chyba bardziej niż inne gatunki, szybko się rozwija. Wychodzi coraz lepszy sprzęt i mocniejsi w tym temacie, to już rzeczywiście artyści. Zaletą techno-trans jest duża uniwersalność. Taką nutę można puścić w tle na imprezie, parapetówce, czy sylwestra. Może wszystkim nie dogodzisz, ale muzyka się sprawdzi.

lopestor  

Wysłany: 2014-04-10, 15:28   

Kiedyś zaczynałem przygodę z muzyką właśnie od muzyki elektronicznej, uważałem ją za najwyższą formę wyrazu artystycznego ale to było kiedyś dziś już odkryłem inne rozdaje muzyki oraz artystycznego wyrazu i nie ma czegoś takiego jak coś co jest najlepszym i najwspanialszym itd. poza tym wszystko co dotyczy gustów jest SUBIEKTYWNE i trudne do oceny a najważniejsze NIE ŁADNE CO ŁADNE ALE CO SIĘ KOMU PODOBA.

przemasboss 

Wysłany: 2015-02-10, 21:02   

Każdy słucha to co lubi:) Ja lubię posłuchać sobie takiej muzyczki ale nie ograniczam się do jednego gatunku. Najlepiej się jej słucha w lipcu w Kołobrzegu :)

jazza  

Wysłany: 2015-07-15, 21:38   

Szczerze coraz bardziej się przekonuje. Uwielbiam np. takie mieszanki, jakie sewują nam the dumplings albo xxanaxx :)

beatinka  

Wysłany: 2015-07-15, 22:13   

Ja także coraz bardziej się przekonuję. Zwłaszcza na koncertach.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2015-09-19, 23:14   
   Polecający: Paulinaaa

AIZEN napisał/a:
Rozpiszę się tu trochę obszerniej na temat tego zagadnienia, bo widzę że ludzie się tu w ogóle nie znają na prawdziwej muzyce czyli Trance. Bo tak to się tak naprawdę nazywa. Trance opisuje każde możliwe doznanie i odczucie. Ma w sobie najbardziej zróżnicowane dźwięki. Rock czy metal to przy tym jakiś żart, którego nawet nie można nazwać muzyką. Co najwyżej jakimś chaotycznym hałasem. Trance jest pełen logiki i harmonii. Nic z muzyki nigdy go nie przewyższyło, nie przewyższa i nie przewyższy. Dobra, chyba będę kończył ten opis jedynej prawdziwej muzyki, bo jakbym maił napisać na jej temat wszystko to ziemskiego życia by mi nie starczyło.
Opis jedynej prawdziwej muzyki? Nazwanie jakiegokolwiek rodzaju muzyki jedynym i słusznym jest debilizmem.

Ile gatunków tyle słuchaczy. Kiedyś słuchałem trance'u na okrągło, teraz zazwyczaj towarzyszy mi w podróży samochodem, bo pozwala mi się skupić na drodze i idealnie wpływa na dynamikę jazdy. Nie wiem czy tylko ja tak mam.

Starrk  

Wysłany: 2015-09-20, 16:51   

Transik bardzo dobry jest do samochodu, potwierdzam. Dobrze łączy się z pędem i nie odwraca uwagi od drogi.

Daniel45  

Wysłany: 2017-03-08, 16:15   

Ja jestem wręcz pasjonatką tej muzyki, nawet sama ją tworzę. Mam już trochę profesjonalnego sprzętu ale cały czas się dozbrajam Smile. Mam fajny sklep ze sprzętem dla DJ http://www.dj-sklep.pl/ dzięki czemu wszystko mam w jednym miejscu w rozsądnych cenach. Teraz muszę sobie dokupić jakiś porządny efektor i zobaczymy co uda mi się z tego wyciągnąć

Odpowiedz do tematu