• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-12-26, 16:29   
   Polecający: Google

Sol napisał/a:
kapela zyska czas na rozwój, to może trafią do szerszego grona odbiorców.

Zawsze musi być czas na rozwój. Przykład - Brodka. Grała niewinny pop, który trafiał do szerokiego grona odbiorców ze względu na to, że utwory były lekkie, przyjemne i szybko wpadały w ucho.
Teraz nagrała zupełnie nową, dojrzalszą płytę, jak sama mówi, która odzwierciedla jej rozwój muzyczny, a nie tylko show biznes.
Ja nie skreślam chłopaków. Utwory mają lekkie, jednak nie jest to nic szczególnego, jeśli o reggae chodzi. Słuchałam tej muzyki przez długi czas i zdążyłam przez ten okres odkryć perełki, które są z zupełnie wyższej półki niż SGM.

herbaciarz 

Wysłany: 2010-12-26, 22:26   

http://www.facebook.com/#...176821979010814

Zapraszam.
Ostatnio zmieniony przez herbaciarz 2010-12-26, 22:27, w całości zmieniany 2 razy  

fooooo  

Wysłany: 2011-01-29, 19:44   

Nie rozumiem dlaczego oceniacie cały zespół, patrząc na Kamila Bednarka. Jak dla mnie płytę wydali całkiem, całkiem...

Moim zdaniem w reggae chodzi o to, by piosenka wpadła w ucho i miała przekaz. Niektóre piosenki SGM właśnie to mają, dlatego ich pierwszą płytę oceniam pozytywnie. Co do nastoletnich fanek Kamila Bednarka, które na jego widok robią ohhh i ahhh - po jakimś czasie im minie, jak znajdą sobie kogoś innego do loffciania ;)

btw. jest też coś dla palących braci - nutka Ganja Trip, jedna z lepszych na płycie... :)

Posłuuuuu-chaj głosu manifestu,
Ty jeden na nie,
na tak tysiące Nas jest tu.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-01-29, 20:05   

ta, a w Ępikach na płycie StarGuardMuffin jest wielkimi literami dołożony papierowy taki choby opasek z napisem WOKALISTA: KAMIL BEDNAREK! ...bo niektórzy mogą nie wiedzieć : (

no nie oszukujmy się, jakby się chopaczek w tiwi nie pokazał, toby tak wielu sympatyków nie zyskali. z jednej strony good for them, a z drugiej wiem jak do tego podchodzi sam Bednarek, więc mu trochę współczuję też :luka:

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-01-30, 14:07   

fooooo napisał/a:
Jak dla mnie płytę wydali całkiem, całkiem...
A jak dla mnie mocno średnią. Może dwie piosenki oceniam pozytywniej od pozostałych, teksty reszty pozostawiają wiele do życzenia, a i sam wokalista lepiej brzmiał w tv, niż na płytce. Ale nie skreślam ich, chłopaki są młodzi, może się wyrobią. O ile przez ten boom nie staną się "gwiazdą jednego przebou".

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

dorczes  

Wysłany: 2011-02-03, 00:23   

Płyta? Średnia, oczywiście jak dla mnie. Nigdy nie lubowałam się specjalnie w reggae. Żal mi w tej chwili reszty zespołu, która jest właściwie niedoceniana, chociaż nie wiem czy tłumy wypindrzonych nastolatek (o zgrozo, też nią właściwie wciąż jestem tyle, że niestety nie 'wypindrzoną') z aparatami na koncertach może być powodem ku temu by czuć się spełnionym jako artysta... No i kolejna kwestia - czy tak naprawdę jest co doceniać? Każdy sobie może ładnie odpowiedzieć ;)

przemasboss 

Wysłany: 2011-03-03, 13:51   

Kamil Bednarek przegrał Mam Talent ale ma swój zespół i można powiedzieć że jest wygrany. Występ w programie pozwolił mu na przetarcie się do świata showbiznesu.Ogólnie to chłopaki mają fajne kawałki.

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-03-05, 10:26   

Wiadomo, że każdy ma swoje gusta i nie można w nie ingerować, lecz jeżeli komuś się podoba to czemu ma go nie słuchać ? Rozumiem, że część go nie znosi i obrzuca błotem itp. Lecz tak na prawdę dla mnie, cały zespół tworzy niezwykle pozytywną muzykę. Gdyby nie 'Mam Talent', to bym pewnie nie wiedział, że SGM istnieje, ale jest inaczej ; )

Matanjah  

Wysłany: 2011-04-18, 15:35   

To prawda, że ten nagły szał jest trochę śmieszny, ale to nie jest wina ani Kamila Bednarka, ani jego kolegów z zespołu, że ludzie się aż tak nimi jarają. Ja osobiście słucham reggae od jakichś 3 lat i też denerwują mnie trochę tacy "znawcy" pozytywnej wibracji, którzy dowiedzieli się, że taki gatunek muzyczny w ogóle istnieje po występie Bednara w "Mam talent". Ale jeżeli to właśnie dzięki niemu więcej ludzi ma zacząć słuchać tej muzy, to chyba dobrze. Ważne, by nie zatrzymać się tylko na jednym artyście, tudzież zespole, a docenić też resztę i to nie tylko z polskiej sceny reggae. Co do porównywania Bednarka z Bobem Marleyem, to jest to moim zdaniem trochę niedorzeczne. Twierdzę nawet, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie, zanim on dorówna tym wszystkim starym wyjadaczom, takim jak: Bob One, Jr Stress, Ras Luta (z całym EastWest Rockers) itp. Jednak coś tam sobie śpiewają i grają, i nawet im to źle nie wychodzi, więc ogólnie pozytywna banda :)
Ostatnio zmieniony przez Matanjah 2011-04-18, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-04-18, 16:27   

Hm, wiecie czy SGM nagrywa coś nowego ? Bo od dłuższego czasu nie mogę nic o nich znaleźć.

niechcicm 

Wysłany: 2011-04-24, 14:08   

Ma potencjał i poradzi sobie : ) Póki co nadal o nim jest głośno a w muzycznym CV ma czym sie pochwalić mimo młodego wieku

ToF91  

Wysłany: 2011-04-27, 13:40   

niby na jamajce cos nagrywali w tuff gong

grass16  

Wysłany: 2011-06-06, 14:31   
   Polecający: Google

Muzyke Robia fajna :D
Tylko Kamil nie jest ikona reggae :kwasny:
Denerwuja mnie te malolaty, ale z drugiej strony fajnie bo reggae zostalo rozprzestrzenione :P
Piosenka Jamaican Trip z nowej plyty z jamajcki bardzo fajna ; )
oby tak dalej i oby sie nie sprzedal :rotfl:

:Dorotka  

Wysłany: 2011-06-12, 15:55   

Wątek jest o zespole, ale skoro wszyscy o Bednarku to i ja. ;)
W programie bardzo mi się podobał. No chłopak ma fajny głos, to mu trzeba przyznać.
Ale ta płyta jest jakąś masakrą! Nawet wokal nie brzmi już tak fajnie jak wcześniej.
Nie wydałabym pieniędzy na nią, mając na półce obok płyty Jamala, Luty, EWR czy NDK.

tellme  

Wysłany: 2011-06-13, 13:12   

Ostatnio miałam przyjemność być na ich koncercie. Fajna energia. Chłopaki potrafią rozruszać publiczność. Muzyka też całkiem niezła. Choć wiadomo, że do ikon muzyki reggae im bardzo, bardzo daleko.
Plus też za to, że nagrywali w Tuff Gong.
Wszystko jest dobrze, do póki nie pojawiają się drące nastolatki, jarające się wyłącznie Bednarkiem, a nie muzyką :zdegustowany:

Odpowiedz do tematu