• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-12-24, 21:08   Star Guard Muffin
   Polecający: Google

Ostatnio dosyć trochę szumu w okół nich, głównie z powodu wokalisty; Kamila Bednarka, który wystąpił w programie "Mam talent". Co wy o nich sądzicie? Pod względem muzycznym oczywiście, bo to, że wszystkie nastolatki zabijają się o bilety na koncert Kamila (dla nich tylko i wyłącznie on jest członkiem zespołu), to już wiemy! ; )

Płyta:

Star Guard Muffin - Szanuj

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-12-24, 23:59   

Ten zespół to jakiś żart jest chyba. Tzn. ta cała podnieta nim. Już kilka osób mi chrzaniło, że jaki to ten wokalista to drugi Marley, czy jak mu tam było. Reggae nigdy nie było szczególnie popularne w Polsce, więc ten bum na strasznie przeciętnego, żeby nie powiedzieć słabiutkiego wokalistę i jego jeszcze słabszą muzyczkę mnie zupełnie dziwi, ale i drażni. Ani minuty jego nagrań więcej, choćby polecił go sam papież.

owad.lezacy  

Wysłany: 2010-12-25, 00:07   

Greggy napisał/a:
Już kilka osób mi chrzaniło, że jaki to ten wokalista to drugi Marley, czy jak mu tam było.

Skąd ta ignorancja? ; )

Greggy napisał/a:
Reggae nigdy nie było szczególnie popularne w Polsce, więc ten bum na strasznie przeciętnego, żeby nie powiedzieć słabiutkiego wokalistę i jego jeszcze słabszą muzyczkę mnie zupełnie dziwi, ale i drażni.

To, że nie jest tak popularne, jak pop, nie znaczy, że nie ma się o tym mówić! Mam tutaj na myśli promowanie, ludzkie, przystępne, a nie to co się dzieje teraz.

Jak dla mnie, płyta muzycznie jest średnia. Nic świeżego. Kamila wokal jedynie przykuwa uwagę. Teksty słabe, jak dla mnie.
Przerażające jest to, że nastolatki robią tyle szumu, bo to one tworzą w okół tego zespołu odrzucającą aurę.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-12-25, 00:13   

Cytat:
Skąd ta ignorancja? ; )

Powiedzmy, że nie przepadam za nim ; )

owad.lezacy napisał/a:
To, że nie jest tak popularne, jak pop, nie znaczy, że nie ma się o tym mówić!

No jasne, tylko, że ten typ... Kamil, razi przeciętnością na odległość. "Przeciętnością" w odniesieniu do reszty uczestników tego śmiesznego 'Mam Talent". Bo generalnie, jego stosunek jakość/popularność jest bardzo mierny.

owad.lezacy  

Wysłany: 2010-12-25, 01:01   

Greggy napisał/a:
Kamil, razi przeciętnością na odległość. "Przeciętnością" w odniesieniu do reszty uczestników tego śmiesznego 'Mam Talent".

Nie rozmawiamy tutaj o Kamilu w odniesieniu do innych uczestników programu "Mam talent" :)
Ale rozumiem, że skoro uważasz, ze jest przeciętny i "mierny", to uważasz to za całokształt.

Tynka88  

Wysłany: 2010-12-25, 20:05   

Pobrałam owa płytę ich i powiem, że szału ni ma, jesli chcieli zablysnac to w moich oczach sie im nie udalo.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-12-25, 20:10   

Tynka88 napisał/a:
Pobrałam
:O

Nie wiem co się stało wokaliście w głos, ale brzmi paskudnie, chyba chłop za bardzo próbuje brzmieć jak rasowy rasta. Poza tym jak dla mnie to typowe reggae, wiec nie ma się absolutnie czym zachwycać, a wręcz należy wyrzucić to z obowiązkowym grymasem niesmaku.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-12-25, 22:22   

Mnie podoba się głos Kamila. Kawałek płyty usłyszałam wałęsając się po empiku, wpada w ucho, akurat na poprawę humoru. Zapewne sobie ją prędzej czy później zorganizuję, bo ostatnio podchodzą mi takie rytmy.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-12-26, 13:44   

śmieszy mnie trochę ten nagły BOOM na nich, rok temu na Slot Art Festivalu na koncercie tłumów nie było, a teraz po Mam Talent nagle wszyscy kochają Bednarka, chcą mieć dready jak Bednarek, bleh

dobrze, że wyrosłam z takich grajków, bo teraz patrzeć na towarzystwo ich słuchające to wstyd.

owad.lezacy  

Wysłany: 2010-12-26, 13:51   

Mnie szkoda chłopaków, bo nie mają szansy się wybić. Każdy zaczyna z jakiejś półki, czy to gorszej, czy lepszej. Potem się przecież dorasta i osobowościowo, jak i muzycznie. Jednak małolaty tworzą przy nim odpychające wrażenie. Niestety.

Sol  

Wysłany: 2010-12-26, 13:56   

owad.lezacy napisał/a:
Jednak małolaty tworzą przy nim odpychające wrażenie. Niestety.
Są ludzi, którym to nie przeszadza. Np. ja ;P Jeśli ich płyta po dokładniejszym przesłuchaniu mi sie spodoba, to gang piszczących nastolatek nie przeszkodzi mi w lubieniu ich. Po okresie gimnazjum wyrasta się z nielubienia kogoś, bo to obciach.

owad.lezacy  

Wysłany: 2010-12-26, 14:00   

Sol napisał/a:
Są ludzi, którym to nie przeszadza. Np. ja ;P Jeśli ich płyta po dokładniejszym przesłuchaniu mi sie spodoba, to gang piszczących nastolatek nie przeszkodzi mi w lubieniu ich.

No i dobrze, co nie oznacza, że wielu ludzi to odrzuca i uważa, że są tylko marną kapelą, która gra dla piszczących nastolatek.
Myślę, że Kamilowi nie o to chodziło ; )

Sol  

Wysłany: 2010-12-26, 14:37   

No tak, w tym sensie TVN zrobił mu niedźwiedzią przysługę. Aczkolwiek na razie mogą zarobić na tych piszczących nastolatkach - kasa to zawsze kasa - a jak już nastki wyrosną, a kapela zyska czas na rozwój, to może trafią do szerszego grona odbiorców. Nadzieję można mieć ; )

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-12-26, 14:45   

Sol napisał/a:
a jak już nastki wyrosną, a kapela zyska czas na rozwój, to może trafią do szerszego grona odbiorców.
Zupełnie jak Doda i Feel.

Sol  

Wysłany: 2010-12-26, 15:04   

Starrk napisał/a:
Zupełnie jak Doda i Feel.
Nie zgodzę się. Nie wydaje mi się, żeby akurat Star Guard Muffin był na podobnym poziomie, co Doda cz Feel. Wokalista nie robi z siebie idealnego obrazu przysłowiowej blondynki z kawału, żeby sprzedać więcej płyt, ani nie udaje, że gra rocka grając w istocie coś innego ;]

Bednarek & Co przynajmniej trzymają się muzyki, którą naprawdę grają. A że pierwsza płyta nie jest genialna? No cóż, to w końcu jeszcze młoda młodzież. Ja będę się im przyglądać, może coś fajnego z nich wyrośnie.

Odpowiedz do tematu