• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

dzamejka 

Wysłany: 2011-01-25, 00:41   Więc powiedz mi teraz - Nowy singiel grupy DŻAMEJKA

Prezentujemy dziś premierę z dnia 24 stycznia 2011 roku, utwór "Więc powiedz mi teraz" zespołu DŻAMEJKA z Kluczborka. Zespół to formacja grająca reggae, roots i ska z elementami rocka, a także bluesowych zagrywek. Zespół ma już na swoim koncie koncertowy rok i zdobytą nagrodę podczas konkursu młodych talentów muzycznych w Kluczborku. Zespół DŻAMEJKA w ubiegłym roku zagrał między innymi: Jako suport Martyny Jakubowicz, podczas festiwalu BYCZYNA REGGAE FEST, Charytatywnie na rzecz chorych w Grodkowskim Ośrodku Kultury, przy Okrąglaku w Opolu, podczas Dni Olesna, Kluczborka, Chocianowic i wielu innych miejscach, wiele razy w szczytnym celu i charytatywnie. Ponadto DŻAMEJKA pojawiła się już w wielu fajnych klubach muzycznych i plenerach.

24.01.2011r. - Dziś wydajemy nowego singla, zupełnie innego niż nasze ostatnie produkcje. Realizacja dźwięku i mastering to nasz serdeczny przyjaciel Krzysztof "Gruby" Pietrzykowski, a tekst Jacek "Siwy" Pietrzykowski - wspaniały kluczborski muzyk.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do wysłuchania najnowszej produkcji zespołu DŻAMEJKA, a następnie na najbliższe koncerty o których niebawem się dowiecie na naszej oficjalnej stronie internetowej www.DZAMEJKA.PL

Utwór do wysłuchania na www.DZAMEJKA.pl w dziale MULTIMEDIA
oraz na www.myspace.com/dzamejkakluczbork

Odpowiedz do tematu