• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

elli88 

Wysłany: 2011-04-14, 23:41   Adele

Adele Laurie Blue Adkins (urodzona 5 maja 1988 w Londynie), angielska piosenkarka soulowa i jazzowa. Adele ukończyła szkołę BRIT School w Croydon w maju 2006 roku. Pierwszy singiel Hometown Glory ukazał się 22 pażdziernika 2007 roku. Póżniej zaczeła śpiewać dla XL Recordings, gdzie w styczniu 2008 roku ukazał sie singiel Chasing Pavements. 20-letnia wokalistka została uznana przez stacje BBC za nadzieję na rok 2008. 8.02.2009 otrzymała nagrodę Grammy za najlepszy debiut 2008 roku i najlepszą piosenkę w kategorii Best Female Pop Vocal Performance za Chasing Pavements.

Znacie? Słuchacie? Co sądzicie o jej twórczości?
Ostatnio zmieniony przez elli88 2011-04-14, 23:41, w całości zmieniany 1 raz  

cocoo77  

Wysłany: 2011-04-18, 16:18   

nie słucham, ale znam. muzycznie nie mój klimat, ale ma świetny głos.

elli88 

Wysłany: 2011-04-18, 23:22   

Glos ma cudny.

"Rolling in the Deep" bije rekordy popularności. Tak szczerze, to mnie się aż tak nie podoba. Kocham inne jej piosenki:

Someone Like You
Set Fire to the Rain
Turning Tables

<3

Jagodzianka 

Wysłany: 2011-05-12, 09:18   

Zgadzam się, głos ma super. Codziennie jadąc do pracy słucham jej piosenek i jeszcze mi się nie znudziły :P naprawdę miło się jej słucha

elli88 

Wysłany: 2011-05-12, 16:24   

Świat oszalał na punkcie Adele.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-05-26, 00:37   

Adela? Uot, "Rolling in the Deep" zacnym utworem jest, nie da się ukryć, swego czasu miałem na niego fazę nawet (tak przez dwa dni, hyhy). Reszta repertuaru... tak średnio, mimo że lubię damksie wokale, to Adela nie leży mi do końca. [/zbok]

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-07, 19:23   

elli88 napisał/a:
Glos ma cudny.

"Rolling in the Deep" bije rekordy popularności. Tak szczerze, to mnie się aż tak nie podoba. Kocham inne jej piosenki:

Someone Like You
Set Fire to the Rain
Turning Tables

<3

Te trzy pozostałe są na prawdę fajne, choc Rolling in the Deep, jak dla mnie też jest w porządku. Co do jej głosu, to się zgadzam w 100%.

anka24 

Wysłany: 2011-10-17, 21:53   

Rewelacyjna artystka! Pod tym adresem znajduje się artykuł na jej temat:
http://www.prasamuzyka.pl...rtyci&Itemid=81

Henrykeiro  

Wysłany: 2011-10-20, 10:01   

Adele - genialna! Dla mnie na równi z Amy MacDonald, to takie moje kochane dwa Słowiczki :) Nawet na komórce ustawiłem sobie dzwonek Adele ;)

Quest  

Wysłany: 2012-01-11, 12:11   

Jagodzianka napisał/a:
Zgadzam się, głos ma super. Codziennie jadąc do pracy słucham jej piosenek i jeszcze mi się nie znudziły :P naprawdę miło się jej słucha

To prawda Jagodzianko :) Głos Adele to coś naprawdę wyjątkowego.
Piosenki, pogłębione aranżacje, soulowa elegancja z retro-klasą - prawdziwa poezja dla uszu i balsam dla duszy :padam: :padam:

Katharsis  

Wysłany: 2012-01-11, 19:36   
   Polecający: Lewiatan

Kobieta umie śpiewać, ale zdecydowanie nie robi muzyki dla mnie. Po prostu mnie nudzi. Nie rozumiem jej fenomenu :przestraszony:

Niewrażliwa 

Wysłany: 2012-01-11, 19:43   

Jw.
Głos babka ma niezły, ale jej muzyka nie przypada mi do gustu.

Quest  

Wysłany: 2012-01-12, 16:53   

Katharsis napisał/a:
Kobieta umie śpiewać, ale zdecydowanie nie robi muzyki dla mnie. Po prostu mnie nudzi. Nie rozumiem jej fenomenu :przestraszony:

Muzyka ma to do siebie,że nie musi wszystkim się podobać dany wykonawca.
I tak Adele ma więcej fanów niż np.Lady Gaga czy też Depeche Mode.
O czymś to świadczy.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-01-12, 16:57   

Quest napisał/a:
Adele ma więcej fanów niż np.Lady Gaga czy też Depeche Mode.

Serio? :szok:

A ten, tego, no... mógłbyś przytoczyć jakie statystyki? :oczami: Tak z ciekawości pytam.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-01-12, 17:00   

Jak zobaczyłem na laście ile ona ma odsłuchań to aż musiałem odświeżyć stronę bo myślałem że to błąd jakiś. Zostawiając już tą Gagę w spokoju, to jak dla mnie ludzie sieza bardzo zachwycają Adelajdą.
Okej, głos ma dobry, spoko, ale sama muzyka jest... pfft, nieprzekonywująca w większości? Mało urozmaicona? Jakieś tam soulowe inklinacje, trochę jakiś bluesowych pierdów (jakich tam bluesowych, co jo godom) i już taki szał?

Fuck me, Florence + the Machine powinna mieć to pierwsze miejsce, bo głos ma jednakowo dobry a muzykę o wiele bogatszą i ciekawszą. No ale zrzucam takie wyniki list na karb tego, że Florencja jednak swoją płytkę wydała prawie że na dniach, a Adela już jakiś rok będzie jak wyje.

Odpowiedz do tematu