• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:31
Autor Wiadomość

aleks652 

Wysłany: 2010-10-18, 10:02   

Moja współlokatorka z pokoju słucha disco polo :/ Chcę czy nie, znam wszystkie nowości :wstyd:
Ostatnio zmieniony przez aleks652 2010-10-18, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

przemasboss 

Wysłany: 2011-04-03, 22:48   

Niestety to prawda. Disco polo jest lubiane przez dużo ludzi. Ja nie lubię tego stylu muzyki. Mój kuzyn uwielbia disco. Disco disco ponad wszystko albo disco polo nogi bolą. Jak słyszę jakąś piosenkę tego typu to aż się we mnie trzęsie.

Electronicus 

Wysłany: 2011-12-30, 21:16   

Teraz to niektórzy już nie umieją śpiewać. Są pionierzy jak Mega Dance czy Masters, ostatnio także i Cover przypadł mi do gustu jednak niektórzy nie mają do tego głosu ani talentu

bodzio2  

Wysłany: 2012-01-05, 14:05   

Disco Polo to muzyczka w porządku, oczywiście nie wszystkie utwory bo np. nie lubię "majteczki w kropeczki" :)
Ostatnio zmieniony przez bodzio2 2012-01-05, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

Quest  

Wysłany: 2012-01-13, 23:10   

Muzyczka idealna trzeba przyznać dla osób, które preferują taki styl muzyki, choć też uwielbiana na weselach. Byłem 3 tygodnie temu na weselisku znajomych - disco polo od razu przyciągało na parkiet tłum gości weselnych..."Majteczki w kropeczki", "Jesteś szalona" czy też sławetny "Biały miś" to były hity podczas wspomnianej zabawy.
Ostatnio zmieniony przez Quest 2012-01-13, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-01-13, 23:19   

Biały miś to piosenka, która nierozerwalnie kojarzy się mojej mamie z moim ojcem... po dziś dzień jej nie cierpi i wzdryga się za każdym razem, gdy puszczają ją w radiu, hyhy.

A disco polo, podobnie jak i Paulo Coelho - ani mnie ziębi, ani grzeje.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2012-01-15, 12:40   

Quest napisał/a:
Muzyczka idealna trzeba przyznać dla osób, które preferują taki styl muzyki

To jest tautologia. Słuchanie odgłosów pierdzenia w mikrofon albo Slipknota też jest idealne dla osób preferujących taką "muzykę" i nic z tego nie wynika (może poza upośledzeniem słuchacza).
A Disco Polo to tragedia. Obrzydliwe w każdym calu, to jak słodzenie mieszanki miodu, karmelu i crapu. Fuuuuj.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2012-01-15, 13:06   

Taaa....obrzydliwe, wstyd i siara...
Ale jak co do czego przyjdzie, okazuje sie,ze w rzeczywistosci malo kto nie zna slow, czy nie potrafi chocby zanucic tych bardziej znanych.

Ja tam discopolo bardzo lubie.
Nie uwazam,zeby bylo jakies ambitne niezwykle, ale tak o-dla posluchania w deszczowy dzien jest w sam raz, podobnie na impreze do potancowania.
Proste i radosne, pelne dobrej energii, tanca i zabawy.

Podstawa jest nie traktowac tego jako muzyki ambitnej (bo w celu posluchania takowej mozna chcby utwory kompozytorow klasycznych puscic), jak rowniez nie ograniczac sie tylko do takiej. Po to tyle roznych gatunkow, zeby kazdy znalazl cos dla siebie na rozne chwile.
Discopolo jest muzyka do zabawy, ot i tyle.

cocoo77  

Wysłany: 2012-01-15, 14:45   

nie lubię słuchać disco polo. zarówno muzycznie, tekstowo i wokalnie to dla mnie koszmar, ale prawdą jest, że muzyka ta z powodu swojej przebojowości, łatwości w odbiorze ma wielkie rzesze fanów w naszym kraju i -tutaj się zgodzę- jest dobra do potańczenia na weseliskach. ja jednak słucham z reguły rzeczy, które rzesz fanów u nas takich nie mają i w odbiorze też nie zawsze są tak proste i przyjemne, więc to normalne że disco polo to dla mnie zło. ale jak kto lubi ;)

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2012-01-15, 15:16   

nisza napisał/a:
Ale jak co do czego przyjdzie, okazuje sie,ze w rzeczywistosci malo kto nie zna slow, czy nie potrafi chocby zanucic tych bardziej znanych.

Czyli co, "jesteś szalooonaaaaaaa"? Jeśli swego czasu atakowało to z 4 stron świata jednocześnie to faktycznie ciężko, żeby tego nie znać. W dodatku często jest toto przytaczane jako wzorowy przykład wiochy i obciachu tego, tfu, gatunku muzycznego. I muzycznie i tekstowo- żenada. W każdym calu, centymetrze, tочкe i uncji.
Zresztą, przecież podobnie ciężko nie znać "Poker Face" albo "Last Christmas", co nie znaczy, że ten syf się lubi. Fuuuj [2]

Quest  

Wysłany: 2012-01-15, 15:57   

Greggy napisał/a:
Zresztą, przecież podobnie ciężko nie znać "Poker Face" albo "Last Christmas", co nie znaczy, że ten syf się lubi. Fuuuj [2]

Kto nie lubi takiej muzyki to Jego wola.
Fakt - muza nie robi szału i lekko trąci w niej "waleniem w bambus", ale jest na ową muzykę nadal popyt. Zwłaszcza na weselach i potańcówkach kiedy już troszkę alkohol szumi w głowie. ;)

sikorowsk2a.ani  

Wysłany: 2013-10-14, 15:11   

Muzyka disco polo wciąż zyje :oczami:
Ja ostatnio przerzucałm kanałami i natknelam sie na stacje telewizyjna POLO TV. :oczami:
uBAWILAM SIĘ PO PACHY :wstyd:

krata 

Wysłany: 2013-10-14, 16:39   

jedyna muzyka której nie trawię

Sylwia20  

Wysłany: 2013-11-12, 20:25   

Niewiele ludzi s?ucha, a " Ona Ta?czy dla mnie" zna ka?dy :P Chocia? wol? w wykonaniu Cezika :)

Odpowiedz do tematu