• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:16

Jakiego radia słuchacie??
ESKA
24%
 24%  [ 22 ]
PLANETA FM
2%
 2%  [ 2 ]
RMF FM
12%
 12%  [ 11 ]
ROXY FM
2%
 2%  [ 2 ]
WAWA
1%
 1%  [ 1 ]
ZET
8%
 8%  [ 8 ]
Inne
48%
 48%  [ 44 ]
Głosowań: 90
Wszystkich Głosów: 90

Autor Wiadomość

Pinkie Pie  

Tytuł: Unicorn :)

Wysłany: 2012-01-23, 15:42   

Czemu tu Trójki nie ma do wyboru? Kocham to radio i to jedyne, którego słucham. Moje ulubione audycje: Minimax (niech Kaczkowski wróci!), Lista Osobista, Offensywa, LP3, Myśliwiecka 3/5/7 i oczywiście piątkowe Zapraszamy do Trójki z Mannem :)

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-01-23, 15:47   

Pinkie Pie napisał/a:
Czemu tu Trójki nie ma do wyboru? Kocham to radio i to jedyne, którego słucham.

Boże, nie cierpię serdecznie. Podobnie zresztą jak i pozostałych stacji Polskiego Radia. Chroniczna alergia.

Tuba.fm bardzo dobre stacje oferuje, szeroki wybór ma baaardzo [chyba największy w polskim internecie], słucham sobie dosyć często :luka:

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-01-23, 22:44   

Trójka i tak swoje lata świetności ma już za sobą, jeden Niedźwiedzki nic nie zmieni. Zresztą i tak więcej w niej teraz Manna niż Niedźwiedzia, a Mann straszliwie mnie od trójki odrzuca produkując cały czas te swoje przedpotopowe bluesy, classic rocki i inne tego typu, zgęźlały dziad jeden. A jak nie on to inne pierdoły zabierają się za jakieś cholerne rytmy z okolic Ameryki południowej tudzież Afryki, jakby Cejrowski wszystkich zaraził swoim gustem muzycznym. A weź pan, moze w nocy to się na lepsze odwraca, ale w nocy to ja śpię a nie słucham radia.

Pinkie Pie  

Tytuł: Unicorn :)

Wysłany: 2012-01-24, 13:33   

A Lista Osobista Metza? Jest świetna. I nie jest w nocy. Wcześniej Myśliwiecka 3/5/7, a Minimax faktycznie jest w nocy, ale dla tej audycji to ja wszystko zrobię ^^

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-01-24, 18:38   

Ja żadnego. W samochodzie słuchawki na uszy, albo Eska Rock w konieczności.
Impatient and curious of what may come

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-01-24, 20:57   

sam sobie jestem radiem, didżejem i głośnikiem. moje mikstejpy są po prostu friggin awsum. zwłaszcza te tematyczne. roar roar like a dungeon dragon.

a radio to kiedyś Trójka, tak, Manna też, ale miałem wtedy ten motyw na bluesy, potem mnie zniechęcił. wieki temu, kiedy przy mikrofonie siedział jeszcze Janusz Kosiński, siedziałem i słuchałem jego i jego cock-rocków, nie mierziło mnie to. kilka fajnych rzeczy wtedy słyszałem. ale głównie to właśnie Kaczkowskiego i jego niezal-audycji, dzisiaj powiedzieliby, że dla hipsterów, bo zapodawał takie tracki, które słyszał/znał tylko on sam i może jeszcze twórca tychże.

z innych, to kiedyś w Gdańsku przyjazną stację słyszałem, nie pamiętam, ale wiem, że było White Lies, hyhy.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-01-24, 21:08   

Pinkie Pie napisał/a:
A Lista Osobista Metza? Jest świetna. I nie jest w nocy. Wcześniej Myśliwiecka 3/5/7, a Minimax faktycznie jest w nocy, ale dla tej audycji to ja wszystko zrobię ^^
No, to jeszcze zależy kto przyjdzie. Bo też ludzie różnych rzeczy przeca słuchają, a nie spotkałem w trójce jeszcze nikomu kto by memu wysublimowanemu gustowi w pełni odpowiadał.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-01-24, 21:13   

Starrk czeka, aż Metz zaprosi Jonathana Davisa albo Piotra Roguckiego.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-05-22, 20:59   

Do listy najczęściej słuchanych przez siebie stacji dopisuję Dark Section i Black Demon Radio - obie niemieckie i obie grające muzykę z gatunku gotyk/industrial/darkwave/EBM/metal. I obie w 100% zaj*biste :serce: Ach, zapomniałabym jeszcze o Dark Dimensions :)

Bardzo lubię słuchać również stacji radiowej portalu GermanMetal.com, niestety rzadko mam taką możliwość - jej streaming jest wręcz FATALNY i zrywa się co chwila przy zasięgu, który może nie poraża siłą sygnału (na pewno nie), ale w zupełności wystarcza do bezproblemowego odsłuchu 95% innych stacji.

A poza tym to wszystko po staremu, Castle Party z Open.fm i Tuba rządzą :luka:

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Odpowiedz do tematu