• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:16
Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-02-23, 22:01   

Katharsis napisał/a:
Dla mnie taka strona to jakby dar dla mnie, mimo że na mnie zarabiają.

Ta strona, mimo iż darmowa, stanowi już w chwili obecnej solidną markę światowej renomy... a marka, jak to marka, wiadomo - stanowi synonim i symbol jakości. I pewne oznaki tejże jakości obecne powinny jednak być.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Katharsis  

Wysłany: 2012-02-23, 22:04   
   Polecający: Lewiatan

oczekujesz od Ptaqa, że będzie inwestował czas w forum? :luka:

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-23, 22:11   

Chcesz przez to powiedzieć, że jeśli coś jest darmowe, nie mam moralnych podstaw do tego, by głosić swoją opinię na ów temat, mówić, co jest fajne, a co nie, co ew. można by zmienić, choćby było to zwykłe pobożne, życzeniowe myślenie, zwyczajnie i po polsku krytykować, gdyż w innym przypadky będę hipokryzującym niewdzięcznikiem? Pfff. Nie wskażę tu nawet ironii.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Katharsis  

Wysłany: 2012-02-23, 22:40   

Skądże, pisałem jak to osobiście odbieram u mnie.
Smarkej napisał/a:
Chcesz przez to powiedzieć, że jeśli coś jest darmowe, nie mam moralnych podstaw do tego, by głosić swoją opinię na ów temat, mówić, co jest fajne, a co nie,

nie masz nawet moralnej podstawy by o tym pomyśleć, taa

Rozumiem, że coś może się nie podobać, ale żeby od razu narzekać, bo to nieestetyczne, bo niepraktyczne, bo tam o jest mały błąd, a bo za wolno się zmienia wszystko, ale przynajmniej jest jakaś pozytywna tendencja... :zdziwko: jak dla mnie podejście jak z kosmosu, seriously. Ale prawdy nie ma, każdy żyje w swoim światku, więc rób co chcesz. Pisząc aktywnie prywatne listy do adminów pewnie nawet zdołasz coś zmienić.
Zawsze mamy możliwość oceny naszej sytuacji, ale trochę dziwnie jest wymagać od kogoś zmiany w swoim zachowaniu. Od adminów. "Coś robię źle?". Życzenia i nadzieje to też inne para stieflów.

Smarkej  

Wysłany: 2012-02-23, 23:05   

Katharsis napisał/a:
Skądże, pisałem jak to osobiście odbieram u mnie.

Czyli nie 'skądże', tylko 'tak'.

Katharsis napisał/a:
żeby od razu narzekać, bo to nieestetyczne, bo niepraktyczne, bo tam o jest mały błąd, a bo za wolno się zmienia wszystko, ale przynajmniej jest jakaś pozytywna tendencja... :zdziwko: jak dla mnie podejście jak z kosmosu, seriously.

W porządku. Działać na zasadzie, że jak rzucą kawałek pasztetowej do rzeźnika to, wystawszy w ogonku, wziąć co jest, stulić ryja i w ciszy sumienia marzyć o schabie. Nori, ty mały komuszku. :luka:

Katharsis napisał/a:
Pisząc aktywnie prywatne listy do adminów pewnie nawet zdołasz coś zmienić.

Uhm, już pędzę. Wolę ponarzekać z resztą 'zdegustowanych', bo w kupie tkwi zaklęta siła.

Katharsis napisał/a:
Ale prawdy nie ma, każdy żyje w swoim światku

Również pozdrawiam.

Katharsis  

Wysłany: 2012-02-23, 23:14   

Nie doceniasz tolerancji nihilistów :hyhy:

Smarkej napisał/a:
W porządku. Działać na zasadzie, że jak rzucą kawałek pasztetowej do rzeźnika to, wystawszy w ogonku, wziąć co jest, stulić ryja i w ciszy sumienia marzyć o schabie. Nori, ty mały komuszku.

Działać na zasadzie - dążyć do życia z fotosyntezy i cieszyć się z każdego kawałka mięska, który dostanie się po drodze.

Zminimalizować potrzeby, jak uczył Epikur. Cieszyć się, że ma się w ogóle możliwość słuchania muzyki, tworzenia statystyk. Czy nie lepiej samemu się rozwijać niż oczekiwać zmiany od innych albo tego nawet wymagać? Ja wolę zmanipulować własną psychikę, żeby dojść do samowystarczalności, przewartościować się. Da się? Da się, w jakimś stopniu. Skutek - mi last.fm w pełni odpowiada.

Masz coś przeciwko komunizmowi? :chytry:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-02-24, 10:45   

Katharsis napisał/a:
spoko, rozumiem Was, ale nie byłbym w stanie tak spoglądać na coś darmowego. Dla mnie taka strona to jakby dar dla mnie, mimo że na mnie zarabiają. Każde narzekanie byłoby u mnie w tym wypadku wymuszone i z nieznośną nutką hipokryzji.
ja tam im płacę te 3 dorary miesięcznie, to mogę sobie trochę pomarudzić, c'nie?

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2012-02-24, 14:00   

Cytat:
o ile podwó- potrójne albumy można zdzierżyć, tak 'unknown album' szpeci.

Podwójne, potrójne, może i tak. But...

well, THIS is just... weird.
Niby "nierozwijane serwisy umierają", ale tutaj bardziej zadziałało "udoskonalanie czegoś w końcu doprowadzi do popsucia". Nietrafiony pomysł.
Ostatnio zmieniony przez Greggy 2012-02-24, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  

Smarkej  

Wysłany: 2012-02-24, 17:10   

Katharsis napisał/a:
Nie doceniasz tolerancji nihilistów :hyhy:

Bycie nihilistą musi być wyczerpujące.

Katharsis napisał/a:
Czy nie lepiej samemu się rozwijać niż oczekiwać zmiany od innych albo tego nawet wymagać?

Rozwijać to się mogę sam, jasne, a rozwijać coś mogę pomóc. Wytykając błędy na ten przykład. Zwłaszcza wtedy, jeśli z niezłęgo "ulepszyło się" na gorsze.

Katharsis napisał/a:
Masz coś przeciwko komunizmowi? :chytry:

A, to chyba jasne. Mam. Fakt, że komunizm to komunizm.

Greggy napisał/a:
Podwójne, potrójne, może i tak. But...

No, właśnie. Dlatego mówię, dwa, trzy są do akceptacji. Takie kwiatki, jak ten, który podrzuciłeś, zdecydowanie nie. Zresztą, trochę słabo z nimi, że nie pomyśleli, zanim wprowadzili te zmiany globalnie i nie dali np. subskrybentom do przetestowania nowych rozwiązań. Ci, podejrzewam, mieliby spostrzeżenia jakoś nieróżniące się od tych obecnie, pochodzących również z gminu. Coś by się poprawiło zanim, a tu, kupa, przedobrzyli.

Ostatnio zmieniony przez Smarkej 2012-02-24, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-02-24, 19:44   

;/ Niestety usuniecie z jednego albumu usuwa też z drugiego. Oh well, you just can't have everything.

Odpowiedz do tematu