• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

MalinaEs  

Wysłany: 2015-08-21, 14:56   muzyka dla przedszkolaków

Mam taki nietypowy problem :) przez ostatni tydzień sierpnia i pierwszy tydzień wrzenia bede miala na głowie małego terrorystę ;) tzn nie do konca ja, bede musiała w każdym razie trochę organizować mu rozrywki, dziecko ma 5 lat. Musze poszukać jakiejś muzyki ktora bede mu puszczac do zabawy, bo bajki ma ograniczane do minimum, ale pospiewać sobie lubi ;) Macie młodsze rodzenstwo, co sie teraz puszcza dzieciakom? W ogóle to zdaje egzamin?

abineczka  

Wysłany: 2015-08-24, 15:48   Re: muzyka dla przedszkolaków

MalinaEs napisał/a:
Mam taki nietypowy problem :) przez ostatni tydzień sierpnia i pierwszy tydzień wrzenia bede miala na głowie małego terrorystę ;) tzn nie do konca ja, bede musiała w każdym razie trochę organizować mu rozrywki, dziecko ma 5 lat. Musze poszukać jakiejś muzyki ktora bede mu puszczac do zabawy, bo bajki ma ograniczane do minimum, ale pospiewać sobie lubi ;) Macie młodsze rodzenstwo, co sie teraz puszcza dzieciakom? W ogóle to zdaje egzamin?
Na pewno nie posadzisz dzieciaka przed odtwarzaczem i żeby tak siedziało, alae radio jako coś, co towarzyszy posiłkom, rysowaniu, albo wlasnei do tańczenia m=przy muzyczce dla dzieci super! - Są dwa radia dla dzieci bajka - ale dla mnie jako mamy: trochę komercha i ostatnio odeszło dużo ludzi do nowego - polskie radio dzieciom. Tam jest dużo muzyki dla dzieciaków a oprócz tego audycje, gdzie dzieciaki mogą dzwonić.

Modrak  

Wysłany: 2015-08-24, 16:54   

Masz rację, z tym radiem ja sama nie lubię jak mi reklamy przerywają, a dzieciaki też to denerwuje, bo np. zaczną tańczyć na całego a tu coś im ubaw przerwa (nie na temat) , to tylko taki przykład pierwszy z brzegu.

ziomek12  

Wysłany: 2015-10-15, 09:11   

Nasze dziecko na każdą muzykę reagowało dużą agresją. Pani przedszkolanka bardzo się skarżyła i nie wiedzieliśmy już co robić. Na szczęście poleciła nam dobrą klinikę, gdzie można dokonać diagnozy ADHD. Teraz już wiemy jak pomoc naszemu dziecku.

renia12 

Wysłany: 2016-01-22, 16:12   

Myślę, że dzieci od najmłodszych lat powinny próbować gry na instrumentach. W http://sklep-muzyczny.com...nstrumenty.html znajdziecie ofertę tanich instrumentów muzycznych. Uważam, że warto zajrzeć do tego sklepu muzycznego, jeśli szukacie oferty instrumentów muzycznych.

kapturek  

Wysłany: 2016-02-05, 12:52   

Myslę, że rytmike u dziecka należy rozwijać i grę n jakimś instrumencie też, a nóż widelec coś mu się spodoba i zostanie drugim Chopinem :D

Rybka89 

Wysłany: 2016-02-15, 17:24   

Mój przedszkolak również w wakacje przebywa w przedszkolu. Zanim wybraliśmy przedszkole, poczytaliśmy opinie na http://www.przedszkola.ed...inie.html#alert i dowiedzieliśmy się czy będzie możliwość, by dziecko było tam również w wakacje.

owsiana  

Wysłany: 2017-02-06, 20:22   

ziomek12 napisał/a:
Nasze dziecko na każdą muzykę reagowało dużą agresją. Pani przedszkolanka bardzo się skarżyła i nie wiedzieliśmy już co robić. Na szczęście poleciła nam dobrą klinikę, gdzie można dokonać diagnozy ADHD. Teraz już wiemy jak pomoc naszemu dziecku.

Jeśli podejrzewacie u swojego dziecka ADHD to zajrzyj na http://www.countryreports...iami-laczonymi/ Jest to artykuł o zaburzeniach łączonych u dzieci. Byliście u neurologa? My tez podejrzewamy u naszego synka ADHD, ostatnio stał się agresywny i zachowuje się jakby nas w ogóle nie słyszał.

Odpowiedz do tematu