• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

helios  

Wysłany: 2013-12-23, 22:23   

Nie wiem czy już wiecie, ale od stycznia w Stars TV jest nowa ramówka i wchodzą nowe pasma, w tym Best 80's, czyli to co tygryski lubią najbardziej ;-)

wezyr00 

Wysłany: 2013-12-24, 11:32   

helios napisał/a:
Nie wiem czy już wiecie, ale od stycznia w Stars TV jest nowa ramówka i wchodzą nowe pasma, w tym Best 80's, czyli to co tygryski lubią najbardziej ;-)

No właśnie chciałem o tym pisać, bo też dopiero co zobaczyłem :-)
Tutaj wyciąg z ramówki:
22-23 BEST SOUNDTRACK (wt.), BEST 80'S (śr.), BEST EURODANCE (czw.)

szkoda, że tylko raz w tygodniu, ale może się rozkręci.

Nancy  

Wysłany: 2014-03-28, 13:48   

Uwielbiam muzykę z tamtych czasów i myślę, że była o wiele lepsza od tego co nam teraz oferują.

Estaban  

Wysłany: 2014-05-22, 17:03   

Muzyka lata 80, tak? :) Przecież to lata Ozziego Osbourna, ABBY, Areosmith, Bon Jovi, Budka Suflera, Czerwone gitary, PINK FLOYD, Nirvana, Queen czy wiele wiele wiele innych. To przecież są złote czasy dla muzyki. Tak jakby nagle coś wybuchło i powstało, pojawiło się wiele znakomitych zespołów, które do dzisiaj zbierają pochwały i laury. Wymieni jeden, najlepszy to grzech. Gatunkowo , wtedy powstał Grunge, mój ulubiony gatunek muzyki. Nirvana wprowadziła go na salony, inspirując się PiXies. Złote czasy dla muzyki. Dziękujmy, że teraz możemy zajadać owoce ich starań i działań. A to, że była lepsza to bez dwóch zdań oczywiste :)

Modrak  

Wysłany: 2014-05-23, 13:06   

Jeszcze mi się przypomniał Stone Temple Pilots z grung'u i choć już nie grają, to niektóre kapele do dziś grają mają się dobrze.
Podobają mi się też wszelkie nawiązania albo aranżacje tego rodzaju muzyki, dlatego czekam na album Anity Rywalskiej "Grunge"

Estaban  

Wysłany: 2014-05-27, 11:03   

Modrak napisał/a:
(...), dlatego czekam na album Anity Rywalskiej "Grunge"

hmm... a kim jest ta Pani? Bo nazwa płyty wróży dobrze :) cho to różnie bywa, przecież.

Modrak  

Wysłany: 2014-05-28, 23:02   

Esteban - Anita Rywalska jest śpiewaczką (tak, tak) która wzięła na warsztat dosłownie muzykę grunge i niedługo wychodzi jej płyta, gdzie operowo aranżuje kawałki zespołów takich jak Pearl Jam, Nirwany i innych.

Estaban  

Wysłany: 2014-05-29, 11:31   

Modrak napisał/a:
Esteban - Anita Rywalska jest śpiewaczką (tak, tak) która wzięła na warsztat dosłownie muzykę grunge i niedługo wychodzi jej płyta, gdzie operowo aranżuje kawałki zespołów takich jak Pearl Jam, Nirwany i innych.

Tworzy nam się mały 'offtop' za co przepraszam jednak warto chyba poświęci temu tego posta. W końcu, swoją muzyką i klimatem, nawiązuję do szalonych lat 80 :) Koniec końców poszperałem trochę i jest dostępny promo do jej płyty. Teledysk zły nie jest aczkolwiek w pamieć nie zapada natomiast wykonanie, przez tą Panią, kawałka Soundgarden jest miodne. Jako wielki fan tego zespołu bałem się, że operowa śpiewaczka nie podoła legendzie. A tutaj, proszę, jakie miłe zaskoczenie :) Na płycie ma pojawi się też kilka kawałków Nirvany czy Alice in Chains. No przyznacie chyba, że trochę ciekawość bierze jak może jej to wyjść :)

ziomek12  

Wysłany: 2016-12-30, 14:36   

Lubię sobie czasem takiej muzyki puszczać. Trzeba przyznać że jest dużo lepsza niż to co puszczają teraz stacje radiowe.

Odpowiedz do tematu