• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

rozowa1  

Wysłany: 2013-07-06, 17:24   Muzyka z lat 80

Co sadzicie o muzyce z tamtych lat? Chciałabym, abyście w tym temacie zamieszczali muzykę tamtych lat. Ja zaczne od moich faworytow:

Sandra- Maria Magdalena
Sabrina- Boys
Bryan Adams - Run to you
Toto - Africa
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
Roxette - Joyride
Europe -The Final Countdown
Phil Collins m.in. "In the Air Tonight", "Another Day in Paradise", "Do You Remember

coco  

Wysłany: 2013-07-08, 17:34   

Ja uwielbiam taką muzykę, bardzo dobrze się przy niej bawi na imprezach, trochę rzadziej jej słucham na codzień bo w sumie za bardzo nie mam gdzie, ale lubię :)

Sylwia20  

Wysłany: 2013-07-08, 17:58   

Ojej sporo tych zespołów.. Queen, U2,Modern Talking nawet Madonnę wolę starą niż te jej nowe hity. Sporo słucham takiej muzyki :)

Mortek  

Wysłany: 2013-07-09, 16:46   

Pamiętam kiedyś w domu był taki ładny zestaw kaset Queenów :) ale jakoś do mnie nie przemawiał. Później dopiero zaczęły mi sie podobać takie klimaty. Swoją drogą to ciekawe dlaczego nasi rodzice kiedyś słuchali fajnej muzy a potem w latach 90 wyskoczyła ta faza na discopolo. :)
Na stars tv puszczają sporo takiej muzyki, właśnie więcej 80-90 lat niż współczesnych. Nawet starsze się znajdą. :)

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2013-07-09, 17:17   

włącz sobie soundtrack z Vice City.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

coco  

Wysłany: 2013-07-12, 12:06   

Mortek na szczęście nie wszyscy wtedy w latach 90 przerzucili się na disco polo :) chociaż pamiętam był szał na to straszny. Stars TV to chyba jedno z niewielu miejsc gdzie można posłuchać takiej muzyki, mnie najbardziej się podobało to, że można sobie przypomnieć teledyski stare, bo niektóre są naprawdę rewelacyjne.

zolta.cytryna  

Wysłany: 2013-07-17, 12:18   

Też uwielbiam taką muzykę. Mam parę płyt rodziców, ale niestety nie przy sobie, więc nie podam tytułów...

wezyr00 

Wysłany: 2013-07-18, 21:00   

Dokładnie, czasami warto spojrzeć trochę w przeszłość i posłuchać innej muzyki. Zbyt dobrze nie znam się jednak na tych zespołach, więc włączam Stars tv i słucham to, co tam puszczają :)

abineczka  

Wysłany: 2013-07-22, 15:08   

Lata 80-te to lata mego urodzenia... A więc kojarzy mi się bardzo pozytywnie - wychowałam się na Roxetach, Jacksonie, Ace of Base... To jest muzyka, która jest wiecznie młoda. - wezyr00 dzięki za przypomnienie o Starsie, zauważyłam ich z rok temu jak się pojawili, ale jako, że beznadziejne UPC nie ma ich w ofercie, nie mogłam śledzić rozwoju. :/ Czy nadal mają samą muzyke, bez paplaniny?

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2013-07-22, 18:09   
   Polecający: Paulinaaa

Pooglądaj Miami Vice z krokietem i tabletą, kwintesencja lat 80.

wezyr00 

Wysłany: 2013-07-22, 19:04   

abineczka napisał/a:
Lata 80-te to lata mego urodzenia... A więc kojarzy mi się bardzo pozytywnie - wychowałam się na Roxetach, Jacksonie, Ace of Base... To jest muzyka, która jest wiecznie młoda. - wezyr00 dzięki za przypomnienie o Starsie, zauważyłam ich z rok temu jak się pojawili, ale jako, że beznadziejne UPC nie ma ich w ofercie, nie mogłam śledzić rozwoju. :/ Czy nadal mają samą muzyke, bez paplaniny?

Dokładnie, to ich plus, że mało jest reklam i gadania, a leci prawie w 100% muzyka. Do tego dobrze, że podzielili na pasma z różnymi gatunkami, to wiadomo czego można się spodziewać. Ja lubię przede wszystkim rock, więc tę muzykę tam śledzę.

wikaG 

Wysłany: 2013-07-23, 16:48   

O kurcze, stars tv :) Moja ulubiona stacja :) osatnio wlaczam ja sobie w domu jak sa u mnie znajomi i zawsze tak sie jakos dzieje, ze zaczyna sie impreza :) nie bylo dnia, w sensie, ze spotkania, kiedy nie zaczelibysmy tanczyc :) serio :) szkoda tylko, ze sa tak daleko na tym dekotederze moim. zawsze musi minac troche czasu nim starsa wyszukam... Jakos nie mam pamięci do numerków.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2013-07-23, 17:10   
   Polecający: Paulinaaa

U mnie w cyfrowym polsacie na dekoderze HD5000 STARS.TV jest na pozycji 1000. Jeśli macie ten dekoder lub inne, które w nazwie mają HD to możecie łatwo znaleźć ten kanał.

Trzeba pójść do lodówki po browar potem na pilocie wcisnąć MENU > BROWAR > USTAWIENIA > BROWAR > INSTALACJA > BROWAR, wtedy pokażą się nam 2 sposoby na znalezienie kanału. Ja osobiście polecam ustawienia ręczne, bo musicie tylko wpisać parametry kanału. Dla STARS.TV jest to:
BROWAR

Satelita Hot Bird
Częstotliwość 10911
Prędkość transmisji 27500
Polaryzacja Pionowa
FEC 3/4

Resztę zostawiamy w spokoju.

Potem naciskamy ok i jak się znajdzie to pijemy BROWAR zapisujemy i sięgamy Znowu po BROWAR.

Nie można zapomnieć, że BROWAR musi być z lodówki, bo inaczej nici z wyszukiwania.

Sylwia20  

Wysłany: 2013-07-23, 20:01   

Tak swoją drogą to mam ochotę na jakiś browar :) A do stacji pamięć na szczęście mam, bo oglądam ze 3-4 kanały. Chociaż i tak włączam telewizor nie częściej niż raz w tygodniu. Wolę popiracić filmy z netu bez reklam :P

Ale wracając do tematu muzyki lat 80 to nawet mam płytkę Sing Star i generalnie zawsze przy niej najlepsza zabawa. Nawet jest tam bananowy song :P

Mortek  

Wysłany: 2013-07-30, 11:55   

kanarinho- na ich facebooku, jest taka opcja, że klikasz sobie w aplikację "pilot", wybierasz skąd masz tv i wyświetla ci się, na którym kanale ich masz. Nie mniej twoja wizja zawiera fajny dodatek.:P

Odpowiedz do tematu