• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:25
Autor Wiadomość

mr.somebody  

Wysłany: 2012-02-02, 14:50   

Lana Del Rey Na rynku pojawiła się niedawno. Wydała płytę Born To Die, która jest naprawdę godna uwagi. Utwory Video Games oraz National Anthem są genialne.
To może być wielka artystka.

dysputa  

Tytuł: idź żołnierzyku

Wysłany: 2012-05-29, 20:59   

La Dispute nananana.
emocjonalny głos Jordana rozwala na kawałki. i te momenty, w których słychać jakby płakał... idealne. jak sama ryczę to kocham śpiewać razem z nim.

+ teraz PENFOLD . *.*

she isn't get it .
Ostatnio zmieniony przez dysputa 2012-05-29, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  

kamav  

Wysłany: 2012-08-22, 20:53   

A ja niedawno odkryłam genialną muzykę tworzoną przez niejakiego ' The Tallest Man On Earth' , nie wiem, może jest on dla Was znany, ale ja odkryłam go jakieś dwa tygodnie temu, i nie dość, że gościu ma cudowną barwę głosu, to jeszcze tworzy piękne piosenki, podchodzące właśnie pod mój gust :) Moja ulubiona to ' The Dreamer' . Facet tworzy folk, z tego co udało mi się usłyszeć i wyszukać o nim, bo na polskiej Wikipedii niestety o nim nie przeczytam :c

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-10-16, 19:18   

z takich odkryć ostatnich, dwa są warte odnotowania.

odkrycie pierwsze: Tales of Murder and Dust. niebanalna nazwa jak na zespół, prędzej jak na płytę. ale jaką tę płytę? 'Tales of Murder', ok, coś a'la Nick Cave? blekmetalizujący shoegazerzy z Antarktydy gloryfikujący seryjnych morderców z USA i innych zakątków świata w tekstach? czemu nie. 'Tales of Dust'? Kyuss-wannabez? chrzęści piachem jak na pustyni Mojave? seriouz business. a razem? mało Mojave, mało seryjnych morderców, dużo sitaru, dużo hidunsów, ale nie żadne tam bhangra! jak mashup Metalliki z Hindusami, dużo akustycznych gitar, ale nie żadne folkopolo, dużo zadzierzgniętych na drugim planie droników, coś jak BJM na depresantach i z kobietą na wokalu. nie jęczy tak gustownie jak dwóch takich, co pewnie chcieliby ukraść sobie dziewictwo nawzajem, ale co tam. w ostatnim tracku gościnnie Raveonettes. można brać za darmo z bandcampa.

drugie może trochę bardziej oczywiste. The Distractions, z Manchesteru, podobno weterani, ale nie przyszło mi ich słyszeć wcześniej. highlight tegorocznej płyty, "End of the Pier".

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-11-24, 21:06   

Roman Rain, czyli drugi po Otto Dixie zachwyt rosyjskim darkwave'm <3

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Gofia 

Wysłany: 2013-09-17, 21:37   

Na nowo odkryłam Run DMC

przyjemne sprawy...

abineczka  

Wysłany: 2014-06-24, 11:51   

mr.somebody napisał/a:
Lana Del Rey Na rynku pojawiła się niedawno. Wydała płytę Born To Die, która jest naprawdę godna uwagi. Utwory Video Games oraz National Anthem są genialne.
To może być wielka artystka.

Ja się totalnie zakochaalm w tej płycie! Dziś odbieram Ultraviolence z empiku, ale po wstepnych piosnekach i ocenach, chyba nie będize tak wspaniała, bo jest dość monotonna, no ale zobaczymy ;)

A moje najnowsze odkrycie i tu mogę się naprawde pochwalić to miejscovi - dopiero wczoraj pokazał się zwiastun piosenki i ja tu czuję przebój. Miejscovi
Ostatnio zmieniony przez abineczka 2014-06-24, 11:52, w całości zmieniany 2 razy  

Mortek  

Wysłany: 2014-06-25, 16:49   

Abineczka - "Dziewczynę mieć ładną"? :) Zwiastun spoko. Ciekawe jak to całe wyjdzie. :)

wezyr00 

Wysłany: 2014-08-08, 21:45   

Na razie do tej piosenki tańczy Cuki z You can dance:
https://www.facebook.com/...4280&permPage=1
Chociaż ja czekam na jakiś teledysk, bo ta piosenka ma naprawdę potencjał :)

mcyka 

Wysłany: 2015-05-15, 18:34   

Moje ostatnie odkrycie to polski zespół Echoe, tu macie utwór który ostatnio u mnie leci na okrągło:

https://www.youtube.com/watch?v=CtLAA5Ozlqo

Główny wokalista tego zespołu robi poza tym jeszcze muzykę filmową, jak kogoś kręcą takie klimaty to można posłuchać tutaj: http://michalszablowski.com/pl/

Modrak  

Wysłany: 2015-08-24, 17:02   

U mnie Hozier, ostatnio, urzeczona jestem jego głosem.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2015-09-16, 17:43   

ostatnio odkryłem taki fajny zespól, proszę ja was, gra tam taki ziomeczek, co to kiedyś Skywave uskuteczniał, ale się rozpadł i jeden z nich majstruje efekty dla The Edge'a (tego od The Bono'a), a on ten zrobił sobie jakieś tam ceremoniały i teraz jeszcze nowy i tego jeszcze nowego zapomniałem nazwy a to o nim mowa, o.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

renia12 

Wysłany: 2016-06-22, 10:05   

Moim zdaniem fajną ofertę można znaleźć w http://sklep-muzyczny.com...nstrumenty.html . Jeśli chodzi o instrumenty i sprzęt muzyczny, to jest tutaj naprawdę spory wybór. Sprawdźcie ich ofertę.

abineczka  

Wysłany: 2016-10-19, 12:00   

Moje odkrycie sprzed roku czy dwóch wreszcie wydaje płytę :D Miejscovi album "Tak się nie gra" 21 października <3

Modrak  

Wysłany: 2016-11-16, 12:35   

abineczka napisał/a:
Moje odkrycie sprzed roku czy dwóch wreszcie wydaje płytę :D Miejscovi album "Tak się nie gra" 21 października <3

Ja byłam w Empiku w Wa-wie przy Na świecie przez przypadek, gdy grali na żywo i podpisywali płyty,świetna muzyka, z ludowymi brzmieniami. Płytę gram niemal non stop.

Odpowiedz do tematu