• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2012-02-02, 19:48   
   Polecający: Wujek Google

Na Pół Etatu - Materiał Biograficzny

Polecam wszystkim fanom klasycznego rapu i klasycznych bitów. Ludzie, którzy naprawdę nawijają o tym co jest, jak jest i dlaczego tak a nie inaczej, twardo stoją na ziemi i nie wyobrażają sobie czegokolwiek. Rap z sensem.

mr.somebody  

Wysłany: 2012-02-02, 22:09   

Naprawdę warto wysłuchać.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-03, 13:40   

skasuj sobie czasówkę, komentarze dot. płyt słuchanych są dozwolone, jak i okołopłytowe offtopy, nawet Kerozyna nie może tego zanegować, jasno to wyłożyłem w pierwszy postach tematu \o/

Bethany Curve "You brought us here"

nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że po "Flaxen" mam tak ograniczone wejrzenie na cokolwiek tych ziomków, że oczekuję tylko takiej miazgi, zapewne niesłusznie. "Flaxen" :serce: czekam na "Murder", mam nadzieję, że popłyną jak na epce, mniej abrasive soundu. po 9 latach? dayum.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2012-02-10, 01:11   

Odpaliłam sobie właśnie odgrzebaną ostatnio w domu płytkę Queen z tymitam większymi hicioramki III. Dobry Freddy to dobry Freddy, więc nie będę polecać, bo samosię poleca!
Dobrym jest,
Kaśś

cocoo77  

Wysłany: 2012-02-13, 21:50   

fantomas - amenaza al mundo (1999)

- do "director's cut" nie musiałam się długo przekonywać, ale z tym już nie było tak łatwo, DC było przy tym naprawdę strawne... co nie znaczy, że debiutancki album grupy fantomas nie jest świetny. rzecz w tym, że jest i to bardzo.schiza w trzy. wbija w ziemię. szybkie zmiany rytmów, połamane dźwięki, chore wokalizy, a raczej krzyki pattona - to wszystko robi piorunujące wrażenie, ale z drugiej strony jest naprawdę ciężkie... czuję, że płyta jest genialna, co więcej- wiem to. przy ciężkostrawności tego albumu wielu nie dałoby się przekonać, jednak ja stwierdzam, że po solidnym, może i parokrotnym przesłuchaniu można docenić ten album a nawet go polubić. (oczywiście mam tutaj na myśli tych, którzy otwarci są na eksperymentalną, awangardową mieszaninę stylów i metalowego czadu, a także dźwięków "wydawanych paszczą") ze mną było tak.. na początku ten album zszokował mnie i owszem wbił w ziemię, ale uznałam, że jest zbyt mocny, jak na mnie... teraz jednak, po dłuższym czasie, wracając do niego, stwierdzam, że mimo ciężkości, jest naprawdę świetny, a może po prostu taka muzyka już mnie nie odstrasza, może coś się zmieniło... w każdym bądź razie, myślę, że ten album pokazuje w pełni moc, jaka drzemie w fantomasie... owszem, na DC jest bardziej "lekko", przyjemniej do słuchania, tutaj jest to bardziej zlepek ekstrawaganckich pomysłów, zagranych jakby od tak, improwizując, ale to wcale nie umniejsza jego wartości. ten album ma energię. daje popalić, jest trudny, ale wartościowy. kiedy w końcu się przekonałam do "amenaza al mudo", ten album zmienił moje podejście do muzyki i otworzył uszy na nowe horyzonty.

dla wrażliwców to czyste zło. bo w sumie ten cały fantomas to jest szatan w czystej postaci, a przynajmniej tak tutaj brzmi...
Ostatnio zmieniony przez cocoo77 2012-02-13, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-02-16, 20:25   

Heimataerde - Gotteskrieger (2005)

Czyli wiadomka, klimaty mrocznej elektroniki, EBMu, darkwave'u, electro-industrialu i tym podobnych; tym razem dla urozmaicenia z wyraźnym piętnem medievalu. I po niemiecku [za wyjątkiem kawałka Immortals jedynie, fuck yeah]. Świeżutko zassane dziś z Sieci w całości pierwsze długogrające wydawnictwo solowego projektu niejakiego Ashlara von Megalona (DJ Asha), zatem jeszcze dobrze nie osłuchane i nie przyswojone [ale już wiadomo, że przynajmniej kilka utworów warto będzie zgrać do swojego ukochanego osobistego odtwarzacza mp3, hyhy, zwłaszcza z drugiej połowy płyty]. No ale, w/w nurty w muzyce to w zasadzie jedyne odłamy elektroniki, jakich nie tylko jestem w stanie słuchać bez większego bólu, ale wręcz uwielbiam, a dźwięki od Heimataerde akurat działają na mnie wyjątkowo relaksująco i uspokajająco :oczami: Komu polecić? Przede wszystkim osobom, które szeroko rozumiane electro obchodzą szerokim łukiem, a nuż się przekonają jako i ja [nie ma to jak ten specyficzny i unikatowy dark flavour, hyhy].

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

mr.somebody  

Wysłany: 2012-02-20, 13:47   

Eskimo Joe - Ghost Of The Past 2011

Bardzo przyjemna plytka z bardzo lubianym przeze mnie Love is A Drug.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2012-02-23, 21:54   

Phace & Misanthrop "From Deep Space"
Neurofunk
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Kerosine  

Wysłany: 2012-04-03, 21:33   

Rootwater - Visionism
Sabaton - Coat of Arms
Tanzwut - Tanzwut

Kerosine  

Wysłany: 2012-08-05, 21:28   

Może nie już, teraz, w tej chwili [zanadto zmęczona niestety jestem], ale na pewno w najbliższym czasie, dziś napocząwszy na dobry początek cztery tracki:

Otto Dix - Город

I LOVE THIS VOICE

Smarkej  

Wysłany: 2012-08-07, 19:33   

Boss Hog "Cold hands"

wpół drogi między Cipcią Obfitą a JSBX. wymiotnie!

Kerosine  

Wysłany: 2012-09-16, 17:13   

Agonoize - Hexakosioihexekontahexa

<3

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-11-05, 22:35   

Fear na the nervous system

Tak, brzmi to jak Korn. No ale jak Munky napiehdala na gitarce a i komponuje, to nie ma sięco dziwić, że podobieństwa muzyczne som. A i wokalista troche po Davies podchodzi, aczkolwiek jednak dla mnie brzmi lepiej, czyściej, ciekawiej. I energiczniej bardziej. Bo Davies to ostatnio takie tam. Taaakie tam.
Czy lepsze od Korna? Na stopro lepsze od dubstepełe ostatniego, ciekawsze też i bardziej chwytliwe od Korn III.
Ale. Nie ma co porównywać za bardzo, gites metal album. Taki elekronicznie dobry, basik też ładnie łoi (Billy Gould, man). Także ten. Polecam

Singlowa zajawka chyba najlepsza w zestawie: http://www.youtube.com/watch?v=SrhD9lHIWnA

Holy fuck, James Spader na wokalu??????2123 ; o

Smarkej  

Wysłany: 2012-11-06, 18:06   

Kiss The Anus Of A Black Cat "Weltuntergangsstimmung"

Płyta o niewypowiadalnym tytule zespołu o genialnej w swej prostocie nazwie. Nie znam poprzednich dokonań, z lansefemów i zeznań innych, dawniejszych, wcześniejszych przedwiecznych, co byli przede mną, wiem, że parali się jakimś neofolkowymi pitu-pitu, że niby akustycznie tylko, ale też (i tu jednak nie jestem do końca pewien) nie żaden Perun, ani Świętowit, niemniej jednak odjazd - a tu, proooooszę! Bas, synth i doktor Avalanche. Bardziej mnie siekli niż nowe Soft Moon (w które i tak trzeba się wsłuchać jeszcze), kolejna jesienna płyta z cyklu "been here, done that, signed Robert Smith", albo "..., Eldritch <przekreślony i obok> Avalanche, PhD.", jestem na tak.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-11-06, 22:23   

Hey - Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan

są głosy na nie, są głosy krzyczące "za mało rocka, za mało piehdolnięcia, za dużo elektroniki, zmiany w nijakim kierunku, blah blah blah", a mnie się podoba. bardzo. linia melodyczna zaskakuje, są ze dwa kawałki które mi jakoś nie podeszły, chociaż głównie tekstowo. ogólnie jako całość - klasa i poziom, jak to u Hey. Martinka jest na tak.

Odpowiedz do tematu