• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

MadBoy  

Wysłany: 2010-12-06, 19:32   

i jak dzisiaj po mojej Audycji na www.radio.wolnastrefa.pl ??? słuchał ktoś z Was Forumowiczów?? kolejna za tydzień od 15:30 zapraszam no i jak ktoś słuchał czekam na komentarze na madboy.xx.pl

Wower  

Wysłany: 2010-12-09, 18:05   

MadBoy, ja niestety nie słuchałem. Ciągle nam nie napisałeś ani słowa o swojej audycji więc z głowy całkowicie wyleciało. Może jeśli troszkę się zareklamujesz to w głowie utkwi żeby odpalić w kolejny poniedziałek twoje radio:P

Aurelia  

Wysłany: 2010-12-11, 22:16   

słucham przez internet. trójki. do innych stacji żywię szczerą niechęć i nie zapowiada się, żeby to się miało kiedykolwiek zmienić.
brakuje mi radia tradycyjnego, bo te internetowe ma opóźnienie. no i często wieczorami przerywa.

Wower  

Wysłany: 2010-12-12, 00:16   

Aurelia możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego inne radia internetowe darzysz niechęcią? Chętnie zapoznałbym się z konkretnymi argumentami przeciwko netowym stacjom radiowym:)

Aurelia  

Wysłany: 2010-12-12, 22:15   

trójka też nie jest stricte radiem internetowym, ja je jedynie tą drogą odbieram.
jestem przeciwko wszelkim innym (znanym i, bo może są chlubne wyjątki) stacjom radiowym, bo:
1. słucham radia głównie dla dobrego połączenia muzyki i dziennikarstwa. Jeśli chcę słuchać tylko muzyki, włączam sobie winampa. Trójka wszystko ładnie łączy, zazwyczaj w odpowiadających mi proporcjach.
2. ja mam generalnie dość poryty gust muzyczny, a radia są nastawione na muzykę popularną, skoczną, taneczną i masową. sporadycznie usłyszę gdzieś piosenkę któregoś z moich ulubionych wykonawców i och! jakaż to wtedy radość.
3. jeśli nawet gdzieś trafi się dziennikarz próbujący coś powiedzieć, to jest to tak żenujące i żałosne, że mi żal. siebie, jego i tych, którzy słuchają tego z własnej woli.
4. mam strasznie mulisty internet, nie lubię słuchać radia przez internet ;]

MadBoy  

Wysłany: 2010-12-14, 21:32   

Wower napisał/a:
MadBoy, ja niestety nie słuchałem. Ciągle nam nie napisałeś ani słowa o swojej audycji więc z głowy całkowicie wyleciało. Może jeśli troszkę się zareklamujesz to w głowie utkwi żeby odpalić w kolejny poniedziałek twoje radio:P

to nie moje radio hehe ja tam tylko gram ;] i pracuje ;] jako prezenter ;] i do spraw technicznych ;] robie na ćwierć etatu zarabiam 250 zł m-c ;]

Wower  

Wysłany: 2010-12-16, 23:55   

Aurelia, większość stacji nadających w eterze nadaje również w sieci. Ja zazwyczaj nie słucham tych stacji (niezależnie od tego czy w sieci czy nie) bo mnie do szału doprowadza właśnie ta marna jakość muzyki, która co chwile jest przerywana jakimiś beznadziejnymi audycjami. Wolę radia internetowe dlatego, że jest ich masa i bez problemów można odnaleźć coś dla siebie. Nawet jeśli ma się porąbany gust muzyczny. Prędzej odnajdziesz stacje internetową odpowiadającą twojemu gustowi niż usłyszysz coś odpowiedniego w ogólnie dostępnym radiu. Niestety kiepski internet potrafi doprowadzić do szału...

MadBoy domyślam się, że nie jesteś właścicielem ale nadal nie wiem nic o twojej audycji:P A kolejny poniedziałek już niedługo;)

MadBoy  

Wysłany: 2010-12-27, 12:11   

Zapraszam Już dziś na www.radio.wolnastrefa.pl ;] gram dziś wcześniej audycje w tym radyjku od 13:30 ;] zapraszam ;]
Ostatnio zmieniony przez MadBoy 2010-12-27, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  

Aurelia  

Wysłany: 2010-12-27, 15:28   

Wower napisał/a:
Prędzej odnajdziesz stacje internetową odpowiadającą twojemu gustowi niż usłyszysz coś odpowiedniego w ogólnie dostępnym radiu.
Swojej muzyki słucham sobie ze swoich płyt/komputera. Radia słucham głównie po to, żeby sobie posłuchać audycji z mądrym, a przynajmniej sympatycznie brzmiącym prezenterem i ciekawą treścią. Nie mam nerwów na szukanie po internecie stacji radiowych o jakimś konkretnym nachyleniu muzycznym. Jak chcę poszukać czegoś fajnego muzycznie, to wchodzę na lasta.

Wower  

Wysłany: 2010-12-29, 22:46   

MadBoy ja tam się prosić o informację o tej twojej audycji prosić nie będę:P

Aurelia a jakich audycji najczęściej słuchasz?

Aurelia  

Wysłany: 2010-12-31, 02:21   

Najczęściej to popołudniówek. Czasem jakieś późnonocne, ale w sumie to nie wybieram - słucham, co aktualnie leci. No, choruję gdy słyszę panią Dobroń, więc tego staram się nie włączać.

Wower  

Wysłany: 2011-01-22, 22:48   

Rozumiem, ja jednak mam problemy z słuchaniem audycji nastawionych na rozmowy zamiast muzyki. Radio jakoś kojarzy mi się z zaspokajaniem potrzeb czysto muzycznych. Choć ostatnio w Gagabox wygrzebałem radia, które puszczają wyłącznie muzykę relaksacyjną. Jedna stacja puszcza tylko odgłosy lasu. Inna tylko odgłosy morza. Muszę przyznać, że to było ciekawe odkrycie. Nie spodziewałem się, że można trafić na takie stacje radiowe. Jednak w internecie wszystko jest możliwe:) Wy lubicie słuchać tego typu muzyki? Faktycznie pomaga wam uzyskać równowagę wewnętrzną?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-24, 17:44   

Ostatnio większość słuchanych przeze mnie stacji radiowych to stacje wyłącznie internetowe. Z reguły Open.fm; mam jeszcze parę innych source'ów, ale że lenistwo to jedna z mych cech charakterystycznych, więc rzadko z nich korzystam ;P Słucham nie tyle, by uciec od "wszechpanującego, miałkiego i tandetnego komercyjnego syfu" [bo tenże uwielbiam i absolutnie od niego nie uciekam ;>], ale by odkryć coś nowego, do tej pory nieznanego, a być może interesującego i wartościowego, a także choć trochu podleczyć własną ignorancję ^^

Obok stacji stricte muzycznych naturalnie Screamer, niezastąpiony przy intensywnej nauce języków obcych :>

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-08-24, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-24, 17:57   

Ostatnio radia nie słucham praktycznie wcale.
Z internetowych słuchałam jednej z audycji radia 404 (wpadłam na nią w sumie tylko dlatego, że kolega koleżanki ją prowadził i uparła się, by mnie przez antenę pozdrowić;p), ale jakoś na początku lipca porzuciłam bycie wierną słuchaczką - nie pasowała mi godzina i jakoś tak nie mogłam się ogarnąć w czasie.
Może powrócę.

jestem  

Wysłany: 2011-08-24, 23:15   

Kiedyś miałam ambicję słuchać BBC, ale szybko okazało się, że przeliczyłam się. Jak zwykle zresztą. Teraz tylko Open FM.

Odpowiedz do tematu