• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Wower  

Wysłany: 2010-09-22, 23:40   Radio internetowe

Słuchacie radia przez internet?

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-09-23, 07:23   

Uhm. Ostatnio: lans.fm -> my neighborhood. chyba najfajniejsze z domyślnie oferowanych.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

keyvee  

Wysłany: 2010-09-23, 09:39   

Eska club, albu kiss the beat na tuba.fm

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-09-23, 09:42   

ja też nie gardzę radiem lastfmowym. lubię. radia tagu jazz, radia biblioteki użytkownika jakiegośtam, fajne bajery.

Wower  

Wysłany: 2010-09-23, 14:56   

Ja ostatnio złapałem się na tym, że radia tradycyjnego od dawna nie słuchałem. Praktycznie tylko internetowe. Zastanawiałem się jak to wygląda u innych. Czy wraz z rozwojem świata i technologii radia internetowe zaczynają być najlepszym rozwiązaniem? Jeszcze jakieś 3-4 lata temu, obok mojego komputera stało radio włączone praktycznie cały czas. I nawet nie wiem kiedy stało się jedynie urządzeniem zaśmiecającym pokój...

Tichy 

Wysłany: 2010-09-24, 01:19   

Normalnie w domu nie słucham radia, ale poza domem włączam na komórce radio przez gagabox. Mam tam całkiem pokaźną listę i jest dużo internetowych stacji. Jak dla mnie stacje internetowe mają ciekawsze playlisty i dużo częściej można tam spotkać nieznane kawałki, które nigdy nawet nie gościły na toplistach.

Wower  

Wysłany: 2010-09-24, 13:57   

Ja ostatnio również zainstalowałem gagabox. To był kolejny krok, który zmusił mnie do rozmyśleń na temat radia internetowego. Przecież większość z nas ma radio w telefonie komórkowym. Dlaczego więc nawet w komórce korzystamy z takich aplikacji jak gagabox?

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-24, 18:56   

Nie słucham. Mój gust muzyczny zwykł być na tyle porypany, że radio nie moze mu dogodzić w pełni.

Tichy 

Wysłany: 2010-09-25, 02:36   

Przecież są radia tematyczne, na pewno nie ma żadnego odpowiadającego Twojemu gustowi? Aż boję się zapytać czego słuchasz :P

Starrk  

Wysłany: 2010-09-25, 18:17   

Nie słucham niczego strasznego ;P Jeno mieszanka stylistyczna nie ulatwia znalezienia radia, które by mi odpowiadało w pełni.
Poza tym jak inż. Mamoń lubię najbardziej te piosenki, które już znam ;P

Wower  

Wysłany: 2010-09-25, 20:24   

W sieci jest naprawdę masa różnych stacji radiowych. Wydaje mi się, że nie tylko każdy może znaleźć coś dla siebie (nawet o najbardziej dziwnym guście muzycznym), to do tego zmiana gatunku muzycznego w razie zmian nastroju to jedynie kilka kliknięć myszką. Do tego jeszcze dwie sprawy. Po pierwsze słuchanie radia internetowego jest legalne. Posiadanie masy mp3 na komputerze już mniej. A nie oszukujmy się, trudno posiadać same oryginalne płyty i przerabiać je na mp3. A druga kwestia to możliwość bycia na bieżąco z nowościami z danego gatunku muzycznego.

Starrk  

Wysłany: 2010-09-25, 21:26   

No tak, piractwo to rzecz, której staram się unikać, dlatego mam też niewiele muzyki na kompie. Może skuszę się na jakieś radio internetowe jednak, by nie okradać artystów.
Zna ktoś takie w którym znajdę przykładowo jednocześnie Slipknota, Floydów, Kate Bush, The Prodigy, Lao Che i iwrestledabearonce?

Wower  

Wysłany: 2010-09-26, 17:07   

Ja również staram się unikać piractwa i między innymi dlatego korzystam ze stacji internetowych. Trudno znaleźć jedną stację, która puszcza wszystko to co lubimy, jednak można znaleźć radia, które puszczają muzykę na różnych tematycznych stacjach. Wystarczy kilka kliknięć w ramach tej samej strony i już słuchamy tego na co mamy ochotę w danej chwili.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-09-26, 20:06   

Martina napisał/a:
^ lastfm -> radio biblioteki użytkownika psychokrusher ;D

osłuchiwanie biblioteki uż. SajkoKraszer nie przyniosła mi przyjemności, tak jak radości nie niesie osłuchiwanie własnej biblji - od tego mam hardziela i mijlard płyt. ale to rozkmina na inny wątek.

recommended! \m/

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Wower  

Wysłany: 2010-09-30, 22:59   

Odkryłem dziś jedną wadę stacji internetowych. Usłyszałem chyba najbardziej chamską piosenkę emanującą brakiem tolerancji i szacunku za to bijącą po uszach głupotą i zacofaniem. Powiem szczerze, że troszkę mnie dręczy dziś temat tej piosenki. Żałuję, że nie mogłem wtedy wyciągnąć telefonu i sprawdzić co to było. Ale mam nauczkę, że nie każde radio internetowe warto odpalać. Wam też się już przytrafiły takie sytuacje? Korzystam z radia internetowego od... 7 lat na pewno. I to była pierwsza taka wpadka.

Odpowiedz do tematu