• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kama9595  

Wysłany: 2014-06-02, 17:57   szybkie kursy muzyczne

co prawda nie mam wykształcenia muzycznego, ale moją ogromną pasją jest muzyka. zamierzam otworzyć własne studio nagrań. czy są jakieś kursy obsługi sprzętu muzycznego. różnego rodzaju programów muzycznych, tworzenie i edycja muzyki itd.? nie chodzi mi o jakieś studia czy coś , bo trudno jest się dostać na muzyczne kierunki gdy nie chodziło się do szkoły muzycznej...
chodzi mi o szybkie kursy np. wakacyjne albo np. 3 miesięczne, weekendowe itp. nie dłużej.
jeśli takie coś istnieje to gdzie odbywają się takie kursy, ile kosztują, czy jest możliwość takich kursów np. w Londynie? bo wyjeżdżam we wrześniu do Londynu. czy po takim kursie otrzymuje się jakiś certyfikat czy coś?

jeszcze raz podkreślam ,że chodzi mi o b. szybki kurs nie studia!
coś takiego jak np. 3 miesięczny kurs szycia , kurs obsługo kasy fiskalnej, kurs obsługi komputera itd.

renia12 

Wysłany: 2016-03-21, 15:01   

A gdyby ktoś z was szukał ciekawych instrumentów muzycznych, to możecie zajrzeć do http://sklep-muzyczny.com...nstrumenty.html , gdzie można taką ofertę znaleźć. Uważam, że w sklepie dostępna jest bardzo dobra oferta oraz atrakcyjne ceny.

Odpowiedz do tematu