• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:16
Autor Wiadomość

Lola  

Wysłany: 2006-07-28, 12:30   Teledyski
   Polecający: religia tv

Choc ja za tym nie przepadam , czyli za teledyskami , to wpadł mi niedawno w łapki teledysk Pearl Jam - Do the evolution - nie bijcie za to ze go nie widziałam wcześniej , bo poprostu nie trawie teledysków i malo ich oglądam , ale ten teledysk jest moim zdaniem (i nie tylko moim) jednym z lepszych , które widziałam , no a widziałam mało niestety , ale za to pare dobrych , np podobaja mi sie teledyski Tool'a np Schism lub Parabola MOC!

A nie rozumiem fenomenu teledysku Satyricona - Mother North topór , dziewica i ciemny las ;] hura jesteśmy straszni bo gramy BM;] a tu jeszcze jeden teledysk, grupy 1349 - Sculptor of flesh

ogolnie teldyski BM sa dla mnie załosne , więc po co je robic ? ;p

not o chyba wiecie co robic , jak podoba wam sie jakis teledysk bądz nie to piszcie . Jesli jest on dostępny na video.googlach lub innej stronie to mozecie go wrzucić , co by łatwiej było ocenic .

A ja tu jeszcze cos kiedys nabazgrze , tylko musze sobie poprzypominac , bo cos cięzko u mnie z pamięcią ;]

ave! ;p

kaska.  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-07-28, 12:49   

Ogólnie, piosenka mogła się zdawać fajna, a patrząc na obraz jej tzn. właśnie teledysk nas odrzuca. Tak podziałała jedna Hot Chili Pepper's. :kwasny:

Dzwięki super, oprawa do dzwięków okropna. Choć już takich twórczości jest mniej, przynajmniej tak uważam, to jezeli komus zależy na muzyce to zbytnio nie obchodzą go dodatki :)

Lola  

Wysłany: 2006-07-28, 13:04   
   Polecający: religia tv

kaska. napisał/a:
Ogólnie, piosenka mogła się zdawać fajna, a patrząc na obraz jej tzn. właśnie teledysk nas odrzuca. Tak podziałała jedna Hot Chili Pepper's. :kwasny:

ale o jakiej piosence piszesz bo nie skumałam ?

daggerfall  

Wysłany: 2006-07-29, 13:01   

lolinka napisał/a:
ogolnie teldyski BM sa dla mnie załosne , więc po co je robic ? ;p

Tutaj chodzi o majestatyczny klimat, muzyka jest zwalana na drugi plan. Niektóre bywają interesujące, ale powtarzam że tylko niektóre ;)

Nie słucham zbyt wiele blacku ale klip Emperor- The Loss And Curse Of Reverence jest wykonany wg mnie na dobrym poziomie.
Niestety nie posiadam do niego linku, a i z dysku się go pozbyłem.

Z polskiej muzyki podoba mi się całkiem klip: Trauma- The Elegy For Doom

link:
http://www.youtube.com/watch?v=Omoy8R0s5Bs

Lepszy jakościowo można pobrać z oficjalnej stronki: http://www.trauma.art.pl/
Dobre oddanie symboliki: nawiązanie do Auschwitz, Nazizmu, Biblii, Bomby Atomowej
Czego chcieć więcej od teledysku death metalowego

kaska.  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-07-29, 22:23   

Nie pamiętam już tytułu, ale na pierwszym planie był gitarzysta w pstrokatych kolorach i tak przez cały teledysk bodajże... czasami one są robione na szybko, na "odczep się"

dzasstin  

Wysłany: 2006-07-30, 11:07   

Tool ma ogólnie ciekawe teledyski, ale to nie dizwne skoro większość jest Jones'a.
W Paraboli nie podoba mi się końcówka, fatalna fatalna:] Reszta utrzymana w podobnym stylu i tematyce, np. Prison Sex.
[>>] To jest też świetnie zrobione.

Zbieracz Puszek  

Wysłany: 2006-08-01, 22:36   

Trudno mi wybrać ulubiony teledysk, bo za mało ich widziałem, ale kilka mam na dysku, bo po prostu lubię sobie je od czasu do czasu obejrzeć. Nie ma dnia, w którym nie włączyłbym teledysku do piosenki "Love?" kanadyjskiej kapeli Strapping Young Lad. Nic w nim specjalnego nie ma na pierwszy rzut oka, choć po pewnym czasie można odkryć jego "piękno" :D Sam utwór należy do moich ulubionych, a pan Townsend jest znowu jednym z moich ulubionych muzyków. Jego solowy projekt wywarł na mnie, po wydaniu ostatniego albumu, niesamowite wrażenie - polecam ludziom lubującym się w progresywnym metalu, znowu SYL polecam... sam nie wiem, bo ten projekt to muzyka, która na pewno nie jest łatwa w odbiorze.
Strapping Young Lad - "Love?"

Taka ciekawostka - Devin Townsend miał nagrać muzykę do nowego Fallouta :)
The unseen movie of this life.

dzasstin  

Wysłany: 2006-08-02, 22:16   

Zbieracz Puszek, o kurczę kurczę! takiej konwencji dźwiękowej nie miałam okazji jeszcze słyszeć i chyba sobie zanurkuję na trochę w ich dokonania :}
w każdym razie, dziękuję za podanie mi sznureczka do nowych zasobów da da da muzycznych. teraz będę sobie szperać. da da da :}

żeby nie było OT. od jakiegoś czasu nie mogę po prostu http://video.google.pl/vi...491587979249836
no gratuluję pomysłu micz i w ogóle jesteś boski i komon dżamp yn maj kar, bajerujesz bajerujesz micz, nieładnie.
no świetnie zrobiony teledysk, świetnie.

Zbieracz Puszek  

Wysłany: 2006-08-05, 00:05   

Naprawdę Ci się spodobało? :) Skoro tak to tutaj jeszcze dwa teledyski kanadyjczyków - Wrong Side - który jest naprawdę chory i Zen. Postaram się jeszcze jutro zapodać coś z solowych dokonań Townsenda.
The unseen movie of this life.

saferłel  

Wysłany: 2006-09-29, 20:45   
   Polecający: Dzięki sobie :)

Moim ulubionym klipem jest TEN
Idealnie pasuje do utworu i jest bardzo nowatorski jak na tamte lata, nawet słyszałem że był podobno przełomowy jeśli chodzi o technike, to bardzo ciekawe...chociaż jeśli już rok później nagrali taki efektowny Park Jurajski??:D:D....
Album: Fundamnetal
Piosenka: ----------
--------------------------------------
Are you gonna go to the Sodom and Gomorrah show?

Curtis17  

Wysłany: 2006-09-29, 20:50   

mój ulubiony klip to klip Gracza "Hate it or love it" klip niesamowity polecam http://youtube.com/watch?v=atITgKX0hME

Cykada  

Wysłany: 2006-09-30, 09:24   

http://www.hdpvidz.com/ - Jakby ktos szukal, to ta strona zawiera teledyski metalowe. Sa one aktualizowane wiec teledyskow sprzed roku juz tam nie bedzie niestety, ale co nowsze powinny sie tam znalezc :]

1. Slipknot - My plague
2. Slipknot - Purity (live)
3. Blind Guardian - The Bard's Song
4. Cradle of Filth - Nymphetamine
5. Insomnium - Mortal Share

Nawet jak ktos z was ma uprzedzenia to takich zespolow jakie Cradle of Filth (ja tez mam i to calkiem sporo) to w/w teledysk i pisoenka wgniataja po porstu w fotel. Milego ogladania :)
Ostatnio zmieniony przez Cykada 2006-09-30, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  

numika 

Wysłany: 2006-10-02, 12:44   

mi sie podoba teledysk Molesty Ewenement "powrót"!

humorek 

Wysłany: 2006-10-03, 00:20   

Jesli chodzi o teledyski to moge polecic strone na ktorej chyba jest wszytsko :) szczegolnie lata 80 www.dzentelman.com

sa tez tam listy z lat 90 i czasow obecnych:)

http://dzentelman.com/arc...hits-of-the-90s

saferłel  

Wysłany: 2006-10-03, 08:57   
   Polecający: Dzięki sobie :)

Jeśli chodzi o serwisy tego typu to ja korzystam z youtube, gdzie jest o wiele większy zasób klipów niż na tej stronie podanej przez kolege humorka, gdzie brakuje wielu podstawowych klipów, zresztą jak zauważyłem wiele z nich pochodzi z YouTube :)
Czasem jeśli jakiś klip jest złej jakości staram się go poszukać też na Yahoo Video, ale tam też wybór jest przeciętny.

www.yuotube.com - miłej zabawy
Album: Fundamnetal
Piosenka: ----------
--------------------------------------
Are you gonna go to the Sodom and Gomorrah show?

Odpowiedz do tematu