• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mezon 

Wysłany: 2016-01-27, 16:42   Jakie zabiegi w Gdańsku na przebarwienia oraz blizny ?

Czy ktoś tutaj jest z tych okolic? Mianowicie na twarzy mam bardzo nieładne blizny potrądzikowe, ktore mam jeszcze z czasów młoddzieńczych. Czyli delikatne dołeczki oraz przebarwienia. O ile kobiety mają dobrze bo mogą sobie to zamalnować to sama raczej tego nie zrobię. Czy są moze jakies zabiegi , ktore mogłyby trochę zredukować ich widoczność?

Yenna  

Wysłany: 2016-01-28, 06:45   

Uwierz,że czasami to nawet zamalować się tego nie da.... Miałam tego typu problemy po trądziku. Obecnie jestem po serii zabiegów laserem na twarz.Jest to jedyna opcja na pozbycie się przebarwień oraz większości blizn. O ile przebarwienia jeszcze można w pewnym stopniu usunąć peelingami to dołeczki oraz blizny na pewno w taki sposób nie staną się mniejsze. Trzeba je potraktować laserem.

Chodziłam na to na Marii Curie Skłodowskiej do Clinica Cosmetologica doktora Michajłowskiego.

mezon 

Wysłany: 2016-01-28, 07:58   

Masz może jakiś numer telefonu do tego miejsca? Możesz napisać tutaj więcej szczegółów dotyczących zabiegu? Jaki był to ogólny koszt? Oraz czy zabieg był może bolesny? Laser nie kojarzy mi się zbyt przyjemnie ;/

Yenna  

Wysłany: 2016-01-28, 09:32   

Najlepiej będzie jakbyś do nich zadwonił oraz dopytał się wszystkiego na miejscu. Robiłam zabiegi laserem Palomar Edge. Nie był to duży koszt.Za 4 zabiegi zapłaciłam 450 zł czyli o wiele mniej niż cena kremów , których używałam na blizny oraz przebarwienia ( z perspektywy czasu widzę,ze była to jedynie strata kasy...).
Zerknij sobie tutaj:
http://clinicacosmetologi...ikowe-zanikowe/ - na stronie masz opis zabiegu oraz znajdziesz kontakt.

renia12 

Wysłany: 2016-02-04, 15:58   

Jeśli chodzi o usuwanie przebarwień oraz blizn, to profesjonalne zabiegi znajdziecie na drstyczen.pl. Myślę, że powinniście zajrzeć w to miejsce jeśli szukacie dobrych i sprawdzonych sposobów.

ola19  

Wysłany: 2016-02-29, 12:07   

Na takie blizny to tylko laser pomaga.

kubam  

Wysłany: 2020-07-20, 13:34   

Jeśli chodzi o przebarwienia, które mogą pojawiać się na twarzy, ale nie tylko, to na pewno tutaj https://febumed.pl/oferta_/842-Laserowe-usuwanie-przebarwien warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na miejsce, gdzie laserowo usuwają takie skazy. Myślę, że naprawdę warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Można w ten sposób skutecznie pozbyć się problemu.

margo903 

Wysłany: 2020-07-31, 23:18   

Zamiast poddawać się zabiegom, lepiej moim zdaniem zacząć stosować odpowiedni preparat. Na pewno octenicare świetnie poradzi sobie z tym zdaniem. Ma on dość szerokie zastosowanie - można go stosować na rany i blizny różnego pochodzenia, odparzenia i poparzenia, więc warto stosować go nawet u niemowląt.

Odpowiedz do tematu