• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Yenna  

Wysłany: 2017-08-21, 06:08   Laser czy elektryczne usuwanie naczynek

Bardzo proszę o radę, zdecydowałam się na zabieg zamykanie naczynek ale troszkę poczytaałam i bardzo boję się blizn i przebarwień po zabiegu. Moja cera jest w złym stanie pełna przebarwień, śladow po krostach, nieliczne wykwity no i rozszerzone naczynka na policzkach i skrzydełkach nosa oraz brodzie. Najbardziej widoczne naczynka na jednym policzku, który kiedyś odmroziłam najprawdopodobniej. Ogólnie cała buzia jest pełna teleangiektazji głównie po kuracjach trądzikowych. W moim mieście wykonywany jest ten zabieg w dwóch salonach w jednym metodą elektrolizy a w drugim laserem IPL. Czy ktoś z was miał wykonywane zamykanie naczynek , jaką metodą jakie opinie ? I czy zostają ślady ?? Mam cere skłonną do powstawania śladów po każdej zmianie które utrzymują sie strasznie długo oraz blizn. Boję się aby nie zostały mi ślady po zamykaniu naczynek.

kajametrowska 

Wysłany: 2017-08-21, 07:59   

Zamykałam naczynka za pomoca lasera i mogę Ci co nie co napisać:
zabieg nie boli ale czułam pewien dyskomfort
po kilku zabiegach wszystko zostało usunięte w 100%
ie zostały mi żadne ślady ( włąśnie taki efekt daje laser)
i co najwazniejsze był to efekt trwały. Usuwanie prądem na pewno Ci takiego trwałego efektu nie da....
A chodziłam na laser Alma na Grzybowską w Warszawie:
http://lasercare.pl/pl/za...dla-kobiet.html

Nancy  

Wysłany: 2017-08-28, 10:03   

Ja o elektrycznym usuwaniu naczynek nie słyszałam.

Eizzy 

Wysłany: 2017-11-05, 14:40   

Ja korzystałam z zabiegu lasowego usuwania naczynek (http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-naczynek/ ) w gabinecie medycyny estetycznej Gorlicka-Kruk. Zabieg laserem diodowym był bezinwazyjny i bezpieczny. Fakt, odczuwałam pewien dyskomfort, ale nie był on bardzo bolesny. Po serii zabiegów moje "pajączki" zniknęły niemal całkowicie. O elektrycznym usuwaniu naczynek nie słyszałam i nie korzystałam, więc nie doradzę. :)

Nancy  

Wysłany: 2017-11-08, 12:51   

A czy to prawda, że po takim laserowym usuwaniu twarz jest spuchnięta i czerwona?

Marlenka33  

Wysłany: 2018-01-12, 16:53   

Chyba nie, to mit bo miałam usuwane naczynko w http://artederm.pl/ pod kolanem i nic mi nie spuchło, nie ma po nim śladu, nic nie bolało. Fakt że zabieg robił mi doświadczony chirurg naczyniowy i może dlatego tak dobrze poszło

Odpowiedz do tematu