• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:29
Autor Wiadomość

Leilah  

Wysłany: 2008-04-23, 22:23   

Moim zdaniem tipsy to totalne marnowanie pieniędzy..Ani ładnie nie wyglądają(rzadko można spotkać naprawdę ładne tipsy),ani nic.Jeśli wyglądają jak normalnie pomalowany paznokieć to ok.Natomiast jeśli są kwadratowe i połowę większe od normalnych paznokci,to wyglądają żałośnie i obrzydliwie.Lepiej po prostu dbać o swoje i ich pilnować.

kochanica Karczocha^^

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-04-24, 21:27   

Leilah napisał/a:
jeśli są kwadratowe i połowę większe od normalnych paznokci,to wyglądają żałośnie i obrzydliwie
Właśnie to fascynuje mnie najbardziej - dlaczego tipsy zawsze są kwadratowe?? Zaokrąglonych jeszcze nie widziałam i bardzo mnie ta kwestia nurtuje. Ma to jakieś techniczne uzasadnienie, czy po prostu kobiety lubią nosić zamiast paznokci coś, co wygląda jak łopaty?

Alternatywna wersja, która fascynuje mnie jeszcze bardziej, choć może się po nocach śnić w formie koszmaru, to tipsy ostro zakończone. Istny szał, zwłaszcza, gdy jest się panią pterodaktylową.

szpony.jpg
boję się tego ^^
Plik ściągnięto 86 raz(y) 83,4 KB

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

Tynka88  

Wysłany: 2008-04-25, 12:44   

ale okropienstwo ;/
ja nawet naturalne paznokcie piluje prosto, bo wygodniej mi sie je maluje :) ale i tak koniec koncem lamia sie po bokach i zostaje polokrag ;/ marnosc wszystko marnosc....

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-04-25, 20:42   

ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania z paznokciami spiłowanymi na prostokącik, jako gitarzystka mam manię na wypolerowane od spodu paznokcie (by uzyskać idealny dźwięk. No i żeby się nie strzępiły.). Jak przejadę paznokciem po nocie to nijak się nie zadrapię ;) [tak dla zobrazowania sytuacji ;) PS. czy ktoś oprócz mnie poleruje paznokcie od spodu?]

jak tu nosić kwadraty, tym bardziej szpony?! woot...

nasza chemiczka piłuje paznokcie w szpony. fu... dramat, i jeszcze taki ciemnoróżowy lakier - metalic....

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-04-25, 22:15   

sis, te zamieszczone tipsy przez Ciebie przypominające łopatki są ... bardzo, ale to bardzo gustowne, przynajmniej mogą służyć jako niezłe zabezpieczenie przed jakimś napastnikiem ;p xD

Jeśli chodzi o mnie to szkaradzieństwem tipsowym jest chociażby coś takiego: szczerze to ja się boję takich tipsów ;p

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-04-25, 22:30   

Tipsy to zuuuuo. Tym bardziej tipsy kwadratowe. Ani to ładne, ani zgrabne, ani praktyczne... Mój tata widział raz w sklepie pannę, która miała tipsy na jakieś 2 cm (minimum). Musiała zapłacić banknotem, bo drobnych nie była w stanie wyjąć. A gdy otrzymała resztę w bilonie, to monety jedna po drugiej spychała wprost do otwartej torebki (na zasadzie: dociska monetę szponem do lady i kieruje ją do samego brzegu, gdzie nadstawia otwartą torebkę). Pytanie brzmi: ciekawe jak potem tę kasę wyjęła... :luka:

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

sis  

Wysłany: 2008-04-26, 02:47   

Sol napisał/a:
Pytanie brzmi: ciekawe jak potem tę kasę wyjęła... :luka:
Pewnie przechyliła torebkę i wysypała :luka:

Nie powiem - czasem nachodzi mnie babska potrzeba pohodowania i pomalowania paznokci, a wiadomo, że zwłaszcza ciemne lakiery o wiele lepiej prezentują się na paznokciach chociażby ciut podrośniętych, a nie na żałosnych ciupkach, ale bez przesady. Niemożność umycia garów czy wyjęcia drobnych z portfela przez monstrualnie rozrośnięte pazury to już kalectwo. Odnoszę nieodparte wrażenie, że aby zafundować sobie takie szpony, jak chociażby te zaprezentowane przez Color, należałoby ograniczyć wszelką aktywność do minimum, zatrudnić służbę i całe dnie spędzić na kanapie. Kontemplując piękno swych tipsów ;p

grlało, matulu

Katharsis  

Wysłany: 2008-04-26, 11:27   
   Polecający: Lewiatan

<reklama>

Tipsy robione przez Szlachciankę, dosyć dobrze mi znaną ( ;) ) użytkowniczkę Naszego Forum:

Zdjęcia pochodzą z nieistniejącej strony internetowej projektowanej przeze mnie.
</reklama>

Czy z takimi tipsami da się żyć? Co sądzicie o nich?

Leilah  

Wysłany: 2008-04-26, 11:52   

Nori tak naprawdę te paznokcie nie są długie,tylko jest więcej zamalowane na biało,niż jest w rzeczywistości,chyba że 'modelka' ze zdjęcia obgryza/obcina paznokcie do krwi/mięsa.Gdyby białego było mniej,a niektóre spiłowane by były bardziej owalnie to dłonie prezentują się całkiem zacnie;]Chyba bardziej koleżance udały się na pierwszym zdjęciu.

kochanica Karczocha^^

Katharsis  

Wysłany: 2008-04-26, 12:01   

Leilah napisał/a:
tylko jest więcej zamalowane na biało,niż jest w rzeczywistości,chyba że 'modelka' ze zdjęcia obgryza/obcina paznokcie do krwi/mięsa

Tipsów nie zakłada się raczej na sam koniec normalnego paznokcia, ale na niego. Czy co masz na mysli? Nie rozumiem zbytnio ;p

Leilah  

Wysłany: 2008-04-26, 12:06   

Wiem;]Chodzi o to,że biała część paznokcia,która normalnie wystaje zaczyna się na tipsie dużo wcześniej,niż na normalnym,nie "zatipsowanym" paznokciu,tzn gdzieś w połowie paznokcia(mówię tu o obrazku nr 2,obrazek nr 1 wygląda dużo lepiej :hyhy: )

kochanica Karczocha^^

Katharsis  

Wysłany: 2008-04-26, 12:32   

No, w końcu po chłopsku ;]
Masz rację, wygląda to trochę nienaturalnie. Wydaje mi się, że te tipsy robione są w ten sposób, żeby lepiej się trzymały na paznokciu. Ale nie mam o tym dużego pojęcia, tak więc się zamykam ;p

sis  

Wysłany: 2008-04-26, 15:22   

Mam podobne odczucia - za dużo białego lakieru, zwłaszcza na drugim zdjęciu. Przez to sama płytka paznokcia wygląda na mikroskopijną i nie prezentuje się to najlepiej. No chyba, że modelka z natury ma takie niezbyt ładne paznokcie, krótkie, niewystające za opuszki palców, ale w takim razie french nie jest dobrym rozwiązaniem, lepsze byłyby tipsy w jakimś jednolitym kolorze. Same w sobie złe nie są, bo nie są piekielnie długie i pewnie da się z takimi normalnie funkcjonować. Tylko dlaczego znowu kwadratowe, czemu nie owalne?? ;p

grlało, matulu

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-04-26, 15:38   

Właśnie, nie rozumiem tej manii kwadratowych paznokci. Przecież ładnie spiłowane w kształt np. migdałka są o wiele ładniejsze i estetyczniejsze ;p poza tym, bardziej naturalne mi się wtedy wydają:)

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-04-26, 15:57   

sis napisał/a:
Nie powiem - czasem nachodzi mnie babska potrzeba pohodowania i pomalowania paznokci, a wiadomo, że zwłaszcza ciemne lakiery o wiele lepiej prezentują się na paznokciach chociażby ciut podrośniętych
właśnie to jest to, co Color uwielbia ;p
Nori napisał/a:
Czy z takimi tipsami da się żyć? Co sądzicie o nich?
jak dla mnie za dużo białego, i za bardzo kwadratowe, niech no tipsy także mają jakiś naturalny kształt - od razu to wygląda i subtelniej i tak w miarę naturalniej, co do długości to jeszcze kwalifikuje się do tego, by można normalnie funkcjonować z takowymi paznokciami

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Odpowiedz do tematu