• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

yoangel 

Wysłany: 2019-10-08, 12:59   Zaparcia - co robić?

Jak w temacie. Problem od kilku tygodni. Zmiany w diecie nie przynoszą żadnych efektów. Sami już nie za bardzo wiemy, co robić? Tzn. to dotyczy mnie. Każda próba wypróżniania to straszny ból. Wstydzę się o tym rozmawiać ze znajomymi. Lekarz zalecił suplementy, sugerował więcej ruchu i zmiany w diecie, ale jak na razie to nic nie daje. Co robić?

Rybka89 

Wysłany: 2019-10-10, 17:10   

Ja testowałam tych suplementów chyba ze 3 rodzaje i oczywiście efekty zerowe. A wiesz, co pomogło? Zmiana pozycji przy wypróżnianiu. Nie siedząca - w kucki. Tzn. muszę mieć do tego urządzenie o nazwie Goko, ale problem właściwie zniknął po pierwszym użyciu. Tzn. muszę używać tego za każdym razem, ale przynajmniej jest efekt. A doskonale wiem, jak to jest bolesne.

yoangel 

Wysłany: 2019-10-11, 13:06   

Ale jak mam stwierdzić, bez kupowania tego, że chodzi właśnie o to? Przyznam, że już totalnie zagubiłam się w możliwych przyczynach i częściowo - zgłupiałam. W jaki sposób to sprawdzić? Jestem w stanie naturalnie przybrać taką pozycję?

marta112 

Wysłany: 2019-10-16, 11:56   

Bardzo skuteczna jest Babka Płesznik i jajowata. Dostaniesz to w doz.pl Możesz robić z tego kleik czy mieszczać z jogurtami, surówkami, etc. Ze względu na duże ilości błonnika. No i przy błoniku należy pamiętać o piciu dużej ilości wody.

Rybka89 

Wysłany: 2019-10-17, 19:02   

No nie masz jak. To nie tak, że Goko zastąpisz jakimś stołkiem. To jest zoptymalizowane pod odpowiednią pozycję. Tzn. możesz próbować, ale wątpię, żeby to coś dało. Chyba jednak jedynym sposobem jest po prostu zamówienie i przetestowanie tego.

yoangel 

Wysłany: Wczoraj 13:12   

Poczytam jeszcze, ale generalnie samemu pomysłowi jestem na tak i pewnie jeszcze przed kolejnym tygodniem to zamówię. Muszę znaleźć rozwiązanie. Gdyby pojawił się ktoś jeszcze, kto to testował i może przekazać jakieś konkretne info, to proszę - piszcie.

Odpowiedz do tematu