• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

aemila  

Wysłany: 2010-08-21, 20:30   

osobiście preferuję raczej delikatną biżuterię. np. perełki ;)

Lusiak93 

Wysłany: 2010-09-06, 22:45   

Bizuteria HandMade jest super- unikatowa, robi wrazenia, bo każdy od razu patrzy na Ciebie z podziwem, ale oprócz tego lubie też "zwykłe" kupne w sklepie... Ogolnie to jestem uzależniona od kolczyków, bez nich czuje sie prawie naga ;P

Sophie 

Wysłany: 2010-09-14, 00:24   

Kolczyki juz prawie kolekcjonuję, moi znajomi dobrze o tym wiedzą i przywożą ni je z każdej swojej podróży, więc mam juz pokaźna kolekcje kolczyków z różnych stron świata.

missK 

Wysłany: 2010-10-26, 11:47   

Ja swego czasu też kolekcjonowałam kolczyki,ale mi przeszło:) teraz kupuję jakąś parę sporadycznie i zawsze na specjalną okazję. Lubie jak biżuteria czymś się wyróżnia, jest niezwykła i charakterystyczna. Podobają mi się na przykład takie wzory http://wiano.eu/images/pi...600/0001583.jpg

niewidoczna  

Wysłany: 2010-10-27, 17:54   

Bardzo lubię kupować różnego rodzaju kolczyki. Mam ich mnóstwo - złote, srebrne, koraliki, koła, wiszące, kolorowe... no dużo bardzo.
Wisiorków i łańcuszków nie noszę. Bransoletki rzadko.

effy  

Wysłany: 2010-10-27, 18:18   
   Polecający: Dzięki... google! :)

na jedenaste urodziny dostałam od przyjaciela taki przepiękny naszyjnik z krzyżykiem. nosiłam go cały czas, zdejmowałam tylko do kąpieli, ale niestety zgubiłam go gdzieś parę miesięcy temu :( strata bardzo bolesna, bo to jedyny naszyjnik jaki nosiłam.
oprócz tego mam kilka par kolczyków, które noszę na zmianę. czasem nie mam wcale.
od roku noszę bransoletkę z muliny, zrobioną przez eks-przyjaciółkę.
nic więcej nie mam :P

kesse  

Wysłany: 2010-12-02, 19:17   

Wszystkim paniom serdecznie polecam piękną i elegancką biżuterię z kryształkami Swarovskiego. Elegancja w każdym calu :)

http://allegro.pl/show_us...hp?uid=17730262

Anelka 

Wysłany: 2010-12-28, 09:21   

Na Swarovskiego trzeba mieć nastrój :) zazwyczaj biżuteria bardzo błyszcząca. No i nie tania :) . A co do ważki to ostatnio też miałam ochotę na jakiegoś zwierza na łańcuszku ale padło na sowę :)

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2010-12-29, 01:39   

Lubię, ale rzadko kiedy noszę, albo zapominam, albo nie mam okazji, albo sama nie wiem co.

jestem, wydaje mi się, że będzie pewnie w jakimś sklepie z tymi wszystkimi złotymi pierdołami. Jakiś Kruk, Apart czy coś w tym rodzaju... Powinnaś coś znaleźć. O, może BIŻUBRIDŻIT? :3

Księżycowa  

Wysłany: 2011-06-17, 22:31   

Zazwyczaj noszę kolczyki i rzemyki na prawym nadgarstku. Niedawno zrobiłam też sobie takie, hmm, talizmany z masy solnej, na których uwieczniłam pewne symbole. Problem z nimi jest taki, że w kontakcie z wodą błyskawicznie ulegają zepsuciu. Więc w sumie leżą sobie w pudełku i czekają aż przyjdzie raz w roku, kiedy to je założę. Zamiast nich czasem na szyję zakładam małe, bursztynowe serduszko, które dostałam kilka lat temu :) .

affu  

Wysłany: 2011-06-28, 13:58   

Ja tam nosze mało biżuterii, najcześciej bransoletki, a czasami też jakiś naszyjnik. Nie zwracam na to zbyt dużej uwagi.

Vana  

Wysłany: 2011-08-11, 23:17   

Z biżuterii przeważnie nosze kolczyki, łańcuszek i bransoletkę.
Kolczyki jakieś śróbki, wiszące na jakieś okazje. Łańcuszek z zawieszką V lub sercem, a bransoletka srebrna z jakimiś diamenikami. Ogólnie mam dużo biżuterii ale na codzień noszę zawsze te same, do ktorych już się przyzwyczaiłam. Lubię srebrną, złotej nie noszę. Pierścionków też nie noszę, ale to chyba ze względu na to, że nawet nie mam jakiegos fajnego. Gdybym miała jakiś ładny, to może bym się do niego przyzwyczaiła, a tak to mi pierścionki przeszkadzają.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-12, 13:13   

Uwielbiam biżuterię ♥ Kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletki... oh jaaaa ♥

Kolczyki - zarówno malutkie, dyskretne "punkciki", jak i te bogato zdobione, wiszące, w stylu Bollywood.

Pierścionki - uwielbiam ♥ Zarówno te bez "oczek", jedynie "wykuwane" (?) w fantazyjne wzory, jak i te z "oczkami", ale koniecznie niezbyt dużymi i rzucającymi się w oczy... ultramałe i praktycznie niewidoczne również odpadają, z drugiej strony ;P

Naszyjniki - koniecznie baaaardzo długie, multikolorowe, z mnóstwem zarówno drobnych, jak i większych paciorków, koniecznie kilka naraz. Styl etno :) Łańcuszków nie trawię absolutnie ;P

Bransoletki - yaaay, moja ulubiona biżuteria ♥ Etno style; najchętniej grube, z mnóstwem zawieszek, kamyków, monet, piórek i czego tam jeszcze, bogato zdobione i kolorowe ♥ Ostatnio sprawiłam sobie cudną bransoletkę z pomalowanych na fioletowo drewnianych paciorków w formie spirali... po prostu nawija się ją, lekko rozchylając i odginając, na rękę :)

Generalnie preferuję srebro; złoto również bardzo lubię, ale niestety niezbyt pasuje do mojej urody ;<

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-12, 18:34   

Dziś zdałam sobie sprawę z faktu, że muszę wejść w posiadanie kamieni księżycowych. Bo jak nie to uschnie i odpadnie mi kawałek serca;p. W najbliższym czasie chyba kupię sobie kilka takich kamyków i postaram się zrobić z nich coś w stylu biżuterii.
Kerosine napisał/a:
Ostatnio sprawiłam sobie cudną bransoletkę z pomalowanych na fioletowo drewnianych paciorków w formie spirali...

Kiedyś uwielbiałam takie `spiralne bransoletki`;).

Margolaa  

Wysłany: 2011-08-16, 20:08   

a mnie otatnio zachwyca bizuteria sutasz... mozna prawdziwe cuda znalezc... tylo ze drogie jak diabli :-(

a gerenralnie nosze piescionki, bransoletki i kolczyki, z naszyjnikami mialam zawsze problem

Odpowiedz do tematu