• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-05-09, 11:46   

W Olsztynie mam swój ulubiony sklep z bielizną, ale wątpię, by były tam staniki w rozmiarze, jaki wykazał mi licznik ;/ Ale przejdę się, bo w czwartek będę w Polsce, a nuż mnie mile zaskoczą ;> Choć szczerze wątpię, że to coś zmieni na lepsze, jak już wspomniałam - tylko staniki z antypoślizgową taśmą sprawdzają się świetnie przy większym biuście, ale te zwykle nie są seksowne :(

Co do miękkich staników - są wygodniejsze, niemal ich nie czuć, prawie jak własna skóra, ale faktycznie krępujące jest, gdy 'wentylki' zaczynają z zimna sterczeć ;P Pół biedy jak zdarzy się to przed dobrymi znajomymi, mi się zdarzyło podczas rozmowy kwalifikacyjnej, którą przeprowadzał facet, bo w biurze miał przeciąg :wstyd:
Ostatnio zmieniony przez Anka_DD 2010-05-09, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-05-09, 12:03   

Anka_DD napisał/a:
mi się zdarzyło podczas rozmowy kwalifikacyjnej, którą przeprowadzał facet, bo w biurze miał przeciąg :wstyd:

dostałaś tą pracę? :luka:

Przy dużym biuście najważniejszy jest obwód, to on podtrzymuje cały biust i niekoniecznie trzeba sylikonu do niego. Zawsze można oprócz próbowania kupna spróbować uszyć biustonosz na miarę: http://www.ewa-michalak.pl/ Ewa Michalak szyje biustonosze, ponoć bardzo dobre, ceny ma jakie ma, można przełknąć, a biustonosze bardzo ładne, tyle, że jej rozmiarówka się nieco różni. Nie wiem, nie próbowałam u niej.

m. gallery

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-09, 12:23   

matra napisał/a:
dostałaś tą pracę? :luka:

No właśnie nie :zdziwko:

matra napisał/a:
Zawsze można oprócz próbowania kupna spróbować uszyć biustonosz na miarę

Też nad tym kiedyś myślałam, ale problem był tego typu, że w ogóle nie mogłam dostać stanika wg 'normalnej' rozmiarówki - jak już miseczka była dobra, to w obwodzie za wielki ;/ A te, które byłyby dobre, były bez fiszbin i takie babcine ;/ Na szczęście w końcu pomyślano, że i kobiety z większym biustem chcą mieć ładne i wygodne staniki.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-05-09, 12:34   

Ja jeszcze nie skorzystałam z tego kalkulatora podanego tutaj, ale moja mama się zabawiła. Poszła do sklepu pytając o rozmiar, który jej wypluło, a pani spojrzała krytycznie i od razu chciala ją mierzyć na nowo, bo mówi, że to za duże. No i miała rację - po ponownym wymierzeniu wyszedł stanik o dwie miseczki mniejszy :luka: idealnie pasujący, ale mamuśka stwierdziła, że przecież nie wyda 189 złotych na biustonosz. Szkoda, że te Freye takie drogie ;/

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Pasażer  

Wysłany: 2010-05-09, 17:19   

matra napisał/a:
A jeszcze takie pytanie mam - co myślicie o miękkich biustonoszach, przez które bądź co bądź co nieco widać nawet pod ubraniem, kiedy.. robi się zimno?

Coś mi mówi, że to pytanie jest kierowane do mnie.

Otóż uważam, że są całkiem fajne. :oczami:

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-05-09, 19:10   

matra napisał/a:
co myślicie o miękkich biustonoszach, przez które bądź co bądź co nieco widać nawet pod ubraniem, kiedy.. robi się zimno? :luka:
są bardzo wygodne, coraz częściej się do nich przekonuje, ale wolę jednak unikać ich noszenia na zewnątrz, poza domem, zwłaszcza kiedy mam na sobie jakąś obcisłą bluzkę.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

matra  

Wysłany: 2010-05-09, 21:11   

Tzn ja powiem tak - chyba by mi to nie przeszkadzało, ale wiem, że spojrzeniom nie byłoby końca, bo.. jestem zmarźluchem ^^' poza tym znalazłam dzisiaj w sklepie tak przezajecudowną sukienkę, że MUSZĘ sobie kupić do tego bardotkę! uh uh >;

Martina, chyba we wtorek przyjedziemy :luka: nie zabawimy na długo pewnie, ale chyba nas możesz wyczekiwać :luka:

m. gallery

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-05-11, 16:49   

no i byłam - bez marty ( ;< ), ale byłam! nieduża drewniana budka kryje w sobie tysiące wzorów w kilkudziesięciu kolorach, rozmiary aż do miseczek J K L..
sprzedawca bardzo fachowo podchodzi do każdej klientki osobno, bez krępacji bierze miarę własnymi rękoma i dobiera rozmiar znakomicie.
zostawiłam 125 zł za jedną sztukę (czarna miękka samanta), wahałam się czy drugiej nie wziąć za 130, ale jednak chwilowo rozsądek wziął górę.

Jastrzębie Zdrój, ulica Zielona - róg bloku z numerami bodajże 40-62. polecam ^_^'

Ostatnio zmieniony przez Martina 2010-05-12, 07:42, w całości zmieniany 1 raz  

matra  

Wysłany: 2010-05-11, 23:28   

kórde!
ja byłam w Bielsku. Kupiłam sobie za 105 [za 150 :cwaniak: ] czerwoną miękką samantę. Zadowolona jestem hmmm powiedzmy tak - fajny mam w nim biust, ale Samanty są rozciągliwe, a moje 70 też już w tej chwili małe nie jest, więc za jakiś cza trzeba będzie kupić coś innego i wtedy już pewnie wybiorę się do Jastrzębia <:

I jak już przy adresach jesteśmy - Bielsko, ulica Szkolna 1d, dawna kafejka internetowa, a Babka zna się na rzeczy. Mają też kilka gorsetów maskaradki i kilka bluzek Biu Biu.

m. gallery

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-05-20, 14:09   

Wreszcie się zmierzyłam, skorzystałam z kalkulatora, wybałuszyłam oczy na wypluty rozmiar i z lekkim sceptycyzmem ruszyłam do miasta. Zgodnie z tym, co mi pokazała stronka poprosiłam o stanik z o oczko wieksza miseczką niż zwykle i o 10 cm mniejszy w obwodzie. Pani była bardzo miła, mimo, że akurat w tym rozmiarze nie miała za wiele do zaoferowania (mimo, że widziałam tam sporo staników w rozmiarach sporo większych ;P), to jednak coś mi wyszukała. W przebieralni zbierałam szczękę z podłogi, bo lezały idealnie! I tak nabyłam jeden stalowoszaro-czarny i jedną białą bardotkę (bardotkę, bo nie było innych w tym rozmiarze i jasnych kolorach). W sumie 136zł za dwa ;] i jestem megazadowolona.

Ważne, że pani włascicielka zdaje sobie dobrze sprawę z tego, jakie rozmiary sa teraz pożądane, że klientki coraz częściej proszą o duże rozmiary i stara się sprowadzać jak najbardziej kompletną rozmiarówkę. Mamuś moja nie miała problemu z zakupieniem własciwego u niej, a do biuściatych raczej należy ; )

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

UDH 

Wysłany: 2010-05-21, 17:04   

Sol napisał/a:
pani włascicielka zdaje sobie dobrze sprawę z tego, jakie rozmiary sa teraz pożądane, że klientki coraz częściej proszą o duże rozmiary

eee, nie znam się jak to facet, ale myślałem ze stanik kobieta dobiera do wielkości biustu, a tu piszesz ze biorą specjalnie ("pożądane" czyli że chcą mieć takie z czystych upodobań, trendów w modzie czy najzwyklejszego "bo tak") duże > większe , ja rozumiem ze byger ys byter, ale czy to przypadkiem nie powinno przylegać i podtrzymywać biustu?

czy może jest tak, ze ktoś mądry zauważył całkiem niedawno ze większy stanik jest wygodniejszy i lepiej stosować luźne staniki, niż do tej pory ciaśniejsze (od tych luźnych/większych)

czy mogłaby mi to któraś Pani sprostować?? :niepewny:

matra  

Wysłany: 2010-05-21, 17:09   

UDH, nie rozumiesz, większe = większa miska, a nie puczyć cycki w 75B tylko dlatego, że wszystkie Polki to kupują, a potem się robią buły pod nad czy na bokach, masakra. Biustonosz ma mieć ciasny obwód i przez to większą miskę, nie może być na odwrót.
Miałam w poprzedniej pracy dwie takie fest biuściaste, wydawałoby się, że w takim miejscu kobiety będą dbały o swój wygląd, al nie, jakieś byle jakie biustonosze z czego robiły im się cztery cycki - dwa podstawowa i dwa na górze fe /:

m. gallery

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-05-21, 17:10   

UDH napisał/a:
eee, nie znam się jak to facet, ale myślałem ze stanik kobieta dobiera do wielkości biustu, a tu piszesz ze biorą specjalnie ("pożądane" czyli że chcą mieć takie z czystych upodobań, trendów w modzie czy najzwyklejszego "bo tak") duże > większe , ja rozumiem ze byger ys byter, ale czy to przypadkiem nie powinno przylegać i podtrzymywać biustu?
Ech. Pożądany w sensie, że jest takie zapotrzebowanie, widać coraz więcej pań jest z większym biustem, a przy dobraniu stanika liczy się właśnie dopasowanie, czasem się zdarza, że niektóre z pań noszą za małe staniki, choć nie zdają sobie z tego sprawy. Zresztą Sol napisała o tym nawet na własnym przykładzie, ja dzięki stronce też już wiem, że powinnam kupować z o oczko większą miseczką stanik
Sol napisał/a:
Zgodnie z tym, co mi pokazała stronka poprosiłam o stanik z o oczko wieksza miseczką niż zwykle i o 10 cm mniejszy w obwodzie

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-21, 19:21   

matra napisał/a:
Biustonosz ma mieć ciasny obwód i przez to większą miskę

Podczas pobytu w PL mierzyłam i ciasny = niewygodny i po ciasnym obwodzie po zdjęciu stanika długo pozostają ślady na ciele ;/ Ciekawa jestem, ile z tu wypowiadających się dziewczyn ma miseczkę przynajmniej D, bo te z mniejszymi nie wiedzą, że normalnym jest, iż duży biust ciągnie przód stanika ku dołowi, podciągając tym samym tył ku górze, a katowanie się ciasnym obwodem ma się nijak do wygody owego stanika. Jak już wspomniałam u mnie sprawdzają się staniki tylko z antypoślizgowymi tasiemkami wokół, do kolekcji właśnie doszedł czarny.
Ostatnio zmieniony przez Anka_DD 2010-05-21, 19:28, w całości zmieniany 2 razy  

matra  

Wysłany: 2010-05-21, 20:08   

Po każdym biustonoszu pozostają ślady, po majtkach i spodniach też. Zajdź do naprawdę dobrego sklepu [listę masz w którymś z moich postów wyżej] stacjonarnego i spróbuj - nic nie tracisz, a możesz zyskać.
A co do misek, ja mam coś E-F-G :P [kij z tym, że 70 ^^']

m. gallery

Odpowiedz do tematu