• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-05-21, 20:46   

Taaa, i pościel się też potrafi na ciele odbić... Ale mi chodzi o takie ślady czerwone tak jakby coś mi się w ciało wżynało - raz tak miałam i nigdy więcej.
Taa, wg licznika z pierwszego postu to ja mam H, tak więc znaczy, że mało wiesz o trudzie bycia posiadaczką dużego biustu ;P

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-05-21, 20:48   

Zależy, bo gdyby mi wyszło 90 F, to chyba mogłabym Cię takimi zabić. Mało wiem, ale wystarczy poczytać na forach wypowiedzi biuściastych, poza tym babka, która mi ostatnio biustonosz dobierała sama miała olbrzymi, a że trochę sobie pogadałyśmy to wiem jak sprawa może wyglądać ;p

m. gallery

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-21, 21:01   

Moja ulubiona pani z ulubionego sklepu z bielizną też ma bardzo duży biust. Możesz sobie jedynie wyobrazić, że dla nas dobór stanika to problem, musimy wybierać między wygodą a seksownym wyglądem stanika, bo rzadko idą w parze. Ja na codzień noszę te antypoślizgowe, często z szerokimi ramiączkami, bo te cienkie wpijają się w skórę, a dla faceta zakładam te randkowe.

matra  

Wysłany: 2010-05-21, 21:11   

Mogę sobie wyobrazić, bo nawet ja mam podobny, a co do szerokich ramiączek to się nie dziw, coś musi cycki trzymać ja na siebie tez przymierzałam nieraz zabudowane biustonosze z szerokimi ramiączkami [o dziwo najwygodniejsze są właśnie takie].
Tu jak widać można mieć ciasny obwód i dużą miskę, do tego odpowiednio dobrany rozmiar i seksowny biustonosz:
http://diores.pl/emma-biu...92&rozmiar__id=
tutaj podobnie, jak o wielkość chodzi
http://diores.pl/amina-bi...92&rozmiar__id=

http://kobieceksztalty.bl...,21.html?490204 ona też ma 65H i wygląda bardzo seksownie, bo biust siedzi na swoim miejscu.
ja Cię do niczego nie namawiam, chcesz się upierać przy swoim to się upieraj, ale ze żle dobranym biustonoszem sama sobie robisz krzywdę. I od strony wyglądu i od strony zdrowia [;

m. gallery

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-21, 21:31   

Matra, ja się upieram jedynie przy tym, że ta rozmiarówka wyskakująca w liczniku to g*wno, a Ty się upierasz, jak to świetnie się na tym znasz i wiesz, że wystarczy ciasny obwód. Przy takim co najwyżej można mieć problemy z oddychaniem...
Komplet z drugiego zdjęcia jest ohydny. Poza tym każdy stanik dopiero co nałożony będzie przypominał idealnie dopasowany. Ja w przymierzalni zawsze robię wygibasy z podskokami, żeby wiedzieć, czy mocno jeździ mi zapięcie po plecach i wybieram ten najwygodniejszy. Zdjęcia niemal zawsze ładnie wyglądają. Też mogłabym wkleić foto swoich cycuchów w biustonoszu, który z reguły po jakimś czasie muszę poprawić, a na zdjęciu wydaje się wystarczająco ciasny i świetnie dopasowany.

matra  

Wysłany: 2010-05-21, 21:41   

Pokazałam Ci już stronę gdzie prawdziwe dziewczyny pokazywały swoje zdjęcia w prawdziwych biustonoszach bez photoshopa właśnie w rozmiarze 65H. Nigdzie nie napisałam, że świetnie się na tym znam, zważywszy na to, że rozmiar z kalkulatora nigdy nie jest tym jedynym słusznym, a jedynie wyznacznikiem w jakich okolicach celować :oczami:
Wystarczy poczytać :luka:

m. gallery

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-21, 21:51   

To znajdź mi co najmniej dwa zdjęcia (dla porównania) dziewczyny w samej bieliźnie (coby dokładniej było widać ewentualne przemieszczenie się stanika) przed biegiem na dajmy na to 300 m i po biegu bez żadnego poprawiania stanika. Nie ma bata, by jakikolwiek duży stanik bez tasiemek antypoślizgowych po takim wyczynie wciąż był na swoim miejscu.

matra  

Wysłany: 2010-05-21, 21:58   

-.-'
do biegów to polecam sportowy top...
poza tym jeżeli dół trzyma a nad nim są duże piersi, to nie ma bata, żeby obwód wszedł na ich połowę np jak to się zdarza przy klasycznym 75D, a po przebiegnięciu 300 mało który biustonosz się nie przesunie choć odrobinę, chyba, że ma antypoślizg oraz naprawdę w cholerę ściśliwy obwód.....

m. gallery

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-21, 22:17   

To teraz sobie wyobraź, że ja codziennie robię więcej niż 300 m , choćby pokonując trasę pomiędzy przystankami. Nawet jeśli wtedy nie biegam intensywnie, to nie znalazł się stanik bez antypoślizgu, który cały dzień tkwiłby idealnie założony i nie przesunął się. Jak sama słusznie (wreszcie) zauważyłaś, jest to nie możliwe, i wierz mi, że nie tylko podczas biegania, a ja chcę, by stanik dobrze leżał przez te 12h jak jestem poza domem. Bardzo ciasny obwód jest niewygodny, pozostają więc antypoślizgi.

matra  

Wysłany: 2010-05-21, 22:30   

Nie chcesz próbować, to narzekaj dalej [pomijając fakt, że ciasne z antypoślizgiem też istnieją].. :oczami:

m. gallery

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-21, 22:42   

Przecież pisałam, że mierzyłam i jak zawsze jakieś gwałtowniejsze ruchy w przymierzalni wykonywałam - nie zdały egzaminu.
Moje 3 staniki antypoślizgowe są w sam raz - ani luźne, ani ciasne, zawsze mogę je ciaśniej zapiąć, ale to jest serio okrutnie niewygodne (żeby nie było to też testowałam - zresztą czego ja nie testowałam jeśli o staniki chodzi? :oczami: ).
W sumie myślę, że z mojej strony to chyba na tyle, bo i tak Cię nie przekonam, że stanik na ciele w ruchu bez antypoślizgu przy dużych piersiach będzie się przemieszczał i ciasny obwód tego nie zmieni. Miłych ciasnych zakupów zatem ^^

holachica 

Wysłany: 2011-09-13, 15:49   

Ja mam kilka zasad, którymi kieruje się przy wyborze stanika i rozmiar jest tylko orientacyjnym punktem, bo to czasami od modelu zależy jaką mam miseczkę czy obwód. Dość fajnie takie żelazne zasady dobierania biustonosza są na tym likepage Nipplex

nika95 

Wysłany: 2012-10-22, 15:17   

Znam swój rozmiar, ale również tak jak holachica, traktuje go orientacyjnie, bo każda firma ma swoją rozmiarów kę, a i nieraz w fasonach to może się różnić. Lubię staniki polskich marek takie jak np. Corin, bo są świetne jakościowo i mają naprawdę szeroki wybór rozmiarów (zarówno obwodów jak i misek), również modele są coraz ciekawsze :)
Ogólnie wszystkim dziewczynom polecam wizytę w dobrym sklepie z bielizną i poproszenie o zmierzenie, bo naprawdę warto :)

michalinka1983 

Wysłany: 2013-09-22, 15:59   

Ja polecam zadbać o skórę, odpowiedni stanik, itd. powiekszanie-biustu.net.pl

Karolcia82 

Wysłany: 2013-12-05, 12:21   

to wbrew pozorom wcale nie takie proste....wiem, że swego czasu w triumph była pani tzw brafitterka która pomagała dobrać odpowiedni biustonosz ale to chyba czas przeszły :)

Odpowiedz do tematu