• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

lamp4rd 

Wysłany: 2011-04-14, 12:09   

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe to buty kupuje w www.allebuty.com.pl Zawsze znajdę tam coś dla siebie tak że warto tam zajrzeć.

dirtydancer  

Wysłany: 2011-04-14, 23:37   

Każda kobieta dzięki odpowiednio dobranym elementom biżuterii może podkreślić swój indywidualny charakter i wyrazić temperament. Umożliwił mi to sklep ”Niebieski-koralik”. Jego świąteczną ofertę widziałam w pasażu handlowym, więc od razu sprawdziłam. Teraz mogę się tym z Wami podzielić. Z okazji świąt zostały wprowadzone wielkanocne koraliki, każdy w cenie 69 złotych, więc nie mogłam się oprzeć i zamówiłam jajko wielkanocne i zajączka. Właśnie do mnie przyszły. Są po prostu nieziemskie! Czekam z utęsknieniem na święta , a Wy??

pannadaria 

Wysłany: 2011-04-24, 16:28   

Teraz to już połowa świąt minęła :) A w internecie kupuję z ciuchów to czego nie mogę dostać normalnie w sklepie. Na przykład szukam na allegro ciuchów z Victoria,s Secret - są boskie. Inne rzeczy jakie kupuje przez internet to kosmetyki. Najpierw idę do apteki - wypytuję farmaceutkę o różne specyfiki, surfuję po internecie i... kupuję. Ostatnio w aptece znalazłam krem rozjaśniający i do skóry odwodnionej i suchej Siquens. Już zamówiłam je przez internet. Nie mogę się ich doczekać.

Laalaa  

Wysłany: 2011-04-28, 12:10   

To do ubrań polecę Wam swietną stronę z bizuterią i torebkami :-) Kupiłam sobie sliczne kolczyki i bransoletki w stylu Pandory

http://www.trendsetterka....iracje/pandora/

magdaxwa  

Wysłany: 2011-04-30, 20:11   

ja ostatnio kupuje na allegro ciuszki:)

holachica 

Wysłany: 2011-05-26, 12:15   

Moim odkryciem jest ten klub zakupowy stilago.pl . Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Mają tam europejskie marki, które dają na kilkudniowe wyprzedaże. Dzisiaj widziałam, że przecenili do 60% okulary z guess. nieźle.

Klaudynka  

Wysłany: 2011-07-22, 10:08   

Mój facet kupuje koszulki w revoltum.com. W sumie to fajnie w nich wygląda, niektóre są mroczne, ale co tam jak lubi. :)

noovyy 

Wysłany: 2011-08-05, 19:24   

Mój ulubiony z koszulkami - Najlepsze wzory!!!
http://www.bigbounce.pl

Izabella  

Wysłany: 2011-09-11, 17:29   

Bardzo czesto ja kupuje w tym sklepie,głównie własnie bielizne,zwłaszcza ze ceny maja o wiele niższe niż te tradycyjne sklepy w centrach handlowych www.eko-bielizna.pl/

Tabcini 

Wysłany: 2012-02-17, 09:57   

Jeśli chodzi o ubrania to mam mieszane uczucia przy zamawianiu z internetu, ale za to uwielbiam kupować biżuterię w sklepach internetowych! Jest o wiele ciekawsza niż u zwykłych jubilerów i o wiele lepszej jakości niż w sieciówkach. Mój ulubiony sklep internetowy to sklep Galerii Artystycznej KuferArt - naprawdę warto zajrzeć, polecam dziewczyny:D

Emalia  

Wysłany: 2012-02-29, 10:16   

Witam. Ja spokojnie mogę polecić tę stronę odzież. Butów co prawda nigdy nie kupowałam przez neta bo moim zdaniem to cokolwiek ryzykowne (bo mogą być na pierwszy rzut oka piękne ale za to masakrycznie niewygodne) i trzeba sprawdzić na stopie. Pozdro!

przemekk5 

Wysłany: 2012-03-20, 14:06   

Zdecydowanie jeżeli chodzi o kupowanie w internecie to mogę polecić Aukcjusz znajduje się tam w tej chwili trzy i pół miliona różnych aukcji, więc zawsze znajdę tam to, czego akurat potrzebuję.
Pozdrawiam

AnnA250  

Wysłany: 2012-04-28, 13:35   

Ja polecam sklep http://www.zeiss-soczewki.pl/ fajne maja promocje na okulary słoneczne sam ostatnio kupiłam u nich AVIATORY od Ray-Ban

Quatia  

Wysłany: 2012-05-04, 07:04   

Ja najczęściej przez internet kupuję biżuterię:) Jest o wiele fajniejsza i bardziej oryginalna od tej z sieciówek czy nawet jubilerów. Jeśli ktoś szuka ciekawych dodatków to może zajrzeć do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt - ja zawsze znajdę tam coś dla siebie:)

Gofia 

Wysłany: 2012-06-14, 10:02   

Może nie typowy sklep ale klub zakupowy, gdzie obniżki sięgają czasem do 80%. co jakiś czas nowe marki mają oferty, obecnie obniżka jest na oryginalne jeansy Lee i Wrangler ja jestem zadowolona, po rejestracji nie mam spamu na poczcie a dostęp do fajnych okazji www.mimomento.pl

przyjemne sprawy...

Odpowiedz do tematu