• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kokardka  

Wysłany: 2010-11-13, 13:08   fajne sklepy internetowe

Znacie jakieś fajne sklepy internetowe z ubraniami i butami ! :) [/b]

anka12 

Wysłany: 2010-11-14, 19:03   

może poszukaj na ceneo??

endzi 

Wysłany: 2010-11-16, 15:41   

A szukasz czegoś konkretnego? Jak buty to jednak najlepiej na allegro - tam też wystawia się kilka ciekawych sklepów. Z takich ostatnich moich małych odkryć ale może bardziej dla męskiego grona, to level77.eu. Można znaleźć ciekawe koszulki.

Gofia 

Wysłany: 2010-11-24, 19:33   

Ja ostatnio przeglądam często ofertę na http://www.sklep.bigstar.pl/ co jakiś czas pojawiają się promocje. Ostatnio była na jeansy a teraz jest na dodatki.
ale generalnie jak coś mi się spodoba to jeszcze idę przymierzyć w sklepie Big Stara.

przyjemne sprawy...

polinea  

Wysłany: 2010-12-14, 17:06   

Jeżeli ktoś lubi styl sportowy to dobrym sklepem jest newbalance.pl Chyba nie muszę mówić jak dobrej jakości są ciuchy z tej firmy. A do tego są idealne dla każdego, kto lubi uprawiać sport, lub po prostu ubierać się w tym stylu.

lucjam  

Wysłany: 2010-12-15, 14:11   

Mam podobne pytanie. Czy możecie polecić mi jakieś nie tylko fajne, ale i sprawdzone sklepy internetowe sprzedające markowe/firmowe ciuchy/buty?

Robertex  

Wysłany: 2010-12-20, 09:58   

Mogę polecić sklep SARAFIS. Wpisz w googlach i znajdziesz. Mają spory wybór markowych rzeczy. Szybko wysyłają i do tej pory nie miałem żadnego problemu.

Czarna_Ofca  

Wysłany: 2011-01-18, 21:43   

Gofia napisał/a:
Ja ostatnio przeglądam często ofertę na http://www.sklep.bigstar.pl/ co jakiś czas pojawiają się promocje. Ostatnio była na jeansy a teraz jest na dodatki.
ale generalnie jak coś mi się spodoba to jeszcze idę przymierzyć w sklepie Big Stara.
a teraz mają wysyłkę gratis, więc jak macie cos na oku, a np nie ma w sklepie internetowym to warto przejrzeć ofertę w sklepie internetowym jak tak zrobiłam przy okazji zakupy jeansów, nie było takiego odcienia jeansu jaki chciałam wiec zamówiłam ze sklepu internetowego.

lubię sklep nexta, ale nie wiem jak tam sie zamawia, wiecie może?

Anelka 

Wysłany: 2011-01-25, 10:44   

Ja się zastanawiam nad zakupami w Asos - tylko, że to sklep z UK więc wysyłka. Ale nie znam sklepu, nikt znajomy tam nie kupował i się trochę obawiam. Może ktoś z forum?P:)

newCreative  

Wysłany: 2011-01-27, 22:12   

Chętnie polecę sklep który sam promuję ze względu na wyjątkową jakość oraz przystępne ceny. Jest to sklep z wyjątkową bielizną damską oraz męską, dodatkowo idealnymi prezentami na Walentynki, Dzień Kobiet oraz urodziny.

http://www.bielizna.newcreative.pl

dirtydancer  

Wysłany: 2011-02-15, 13:29   

Sklep z biżuterią, który czyni wszystko z miłości do piękna - "Niebieski-koralik" . Troszczy się o każdy detal i nieustannie poszukuje nowych wzorów. To w nim jest duży wybór koralików, charmsów, bransoletek, a asortyment ciągle się powiększa. Włoska biżuteria marki Biagi zawróciła mi w głowie. To tam tworzę swoją własną wyjątkową biżuterię, te z koralikami z bursztynu to moje ulubione - tylko tam można je znaleźć.

tatiana  

Wysłany: 2011-02-15, 21:00   

koszulkowy.pl

Chyba mój ulubiony sklep internetowy z ciekawymi koszulkami. Fajne wzory, często mają różne rabaty, tak więc polecam:)

soniak  

Wysłany: 2011-03-15, 08:48   

Kożystałam i jest OK. Wypatrzyłam sobie w Zielonym Butiku śliczne czółenka Solo Femme. http://zielonybutik.pl/in...uct&prod_id=634

bezelekochana 

Wysłany: 2011-04-05, 11:21   

Zależy jakich ciuchów, czy butów szukasz. Jeśli sportowe, to możesz sprawdzić tanisport.pl - mają markowe ciuchy i buty (wszystkie sportowe popularne marki, spory wybór). Wszystko zależy od tego, czego się szuka.

Sophie 

Wysłany: 2011-04-06, 09:45   

Zajrzę do tego sportowego, bo mi się spore zakupy szykują :przestraszony:

Odpowiedz do tematu