• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kajametrowska 

Wysłany: 2014-06-17, 12:27   

Ja lubię przede wszystkim wygodne i komfortowe ubrania. Co nie znaczy oczywiście, ze rezygnuję z wyglądania kobieco ;)
W letnich miesiącach najczęściej noszę sukienki. Bardzo lubię takie sukienki oversize - nie przepadam natomiast za obcisłymi (te zostawiam jedynie na wyjątkowe okazje).
Kiedyś częściej robilam zakupy w popularnych sieciówkach ale obecnie zdarza mi się zamówić coś z nowej kolekcji polskich projektantów. Ubrania nie są dużo droższe a bardzo oryginalne i wysokiej jakości.
Jakiś czas temu upolowałam świetną sukienkę od pana Wojtka Haratyka na Mostrami ;)

malusienka80i  

Wysłany: 2014-06-17, 14:52   

sukienki, tuniki i leginsy. jakby nie patrzec to raczej stawiam na wygode.

angiella  

Wysłany: 2014-06-22, 11:01   

foremka napisał/a:
Ciepło, ale modnie i to w zależności od pory roku. Normalnie chodzę w jeansach, latem w przewiewnych sukienkach. Staram się nadążać za modą, ale bez przesadyzmu, bo to raczej kosztowny kaprys.

Mogłabym sie pod tym podpisać haha nie mam na tyle kasy żeby na oślep gnać za modą a w domu cenie sobie wygodę. Uwielbiam letnie sukienki we wszelkich stylach ostatnio zaszalałam ale mam wyjście na wesele więc kupiłam dwie sukienki w sugarfree pewnie będa na parę sezonów, bo motyw kwiatowy jest chyba modny każdego lata

dyt  

Wysłany: 2014-06-29, 13:59   

Ja podobnie, lubię się ubrać luźno ale żeby zarazem było to eleganckie ;) często zakupy robię w sklepie kolekcja stylu. Lubię u nich robić zakupy, ponieważ bez wychodzenia z domu zamawiam to co mi się podoba i zawsze dostaję dobre rzeczy.

beatinka  

Wysłany: 2014-06-29, 22:12   

Dla mnie najważniejsza jest wygoda. Właśnie dlatego na co dzień noszę dżinsy, topy lub tuniki i trampki. Na ważne wyjścia lubię założyć sukienkę i buty na obcasach.

angiella  

Wysłany: 2014-06-30, 09:20   

dyt napisał/a:
Ja podobnie, lubię się ubrać luźno ale żeby zarazem było to eleganckie ;) często zakupy robię w sklepie kolekcja stylu. Lubię u nich robić zakupy, ponieważ bez wychodzenia z domu zamawiam to co mi się podoba i zawsze dostaję dobre rzeczy.

znam ten sklep i tez lubię mają fajne stylizacje tak jak tam gdzie ostatnio zamówiłam sukienkę
na sugarfree taki styl mi najbardziej się podoba zwłaszcza na upalne dni.

karolblach  

Wysłany: 2014-06-30, 14:50   

Hej :) Mam problem, moja dziewczyna ubiera sie wyzywajaco, fakt, zepieknie wyglada, ale czy musi eksponować swoje wdzieki? no ale nie tu tkwi problem...oświadzylem sie jej, a ona powiedziala, ze wyjdzie za mnie, ale pod warunkiem, ze faktycznie tak dobrze ja znam jak mi sie ydaje. Moze to glupi pomysł, ale pomyślam, że kupię jej sukienke, znam rozmiar i nawet jedną upatrzylem sobie, tylko czy jest ładna? dziewczyny pomozcie bo jestem w kropce
:(
Zresztą nie dam linka na strone tylko powiem, ze to ze strony sklepu internetowego Subarfree , pokażcie, ktora sie wam podoba bo nie chce wyjść na lamusa

Kolka  

Wysłany: 2014-07-02, 11:12   

Ja lubię styl boho.
Aco do tego sklepu to fajne kiecki, tylko trochę drogie :/ mi się podobają dwi pierwsze z tymi falbanami.

wampirka  

Wysłany: 2014-07-14, 14:29   

Ja mam słabość do czarnych sukienek. Kupuję je przy każdej nadarzającej się okazji i moja szafa pęka już od nich w szwach ;) . Na szczęście są bardzo uniwersalne, więc nadają się i do pracy i na imprezę :)

uska 

Wysłany: 2014-07-29, 11:42   

ja zeby bylo wygodnie :)

mezon 

Wysłany: 2015-01-05, 11:52   

Ja również zwykle wybieram wygodne, komfortowe ciuchy, w których po prostu czuję się wygodnie.
Nie przepadam za koszulami ani tym bardziej krawatem ( chyba żaden mężczyzna tego nie lubi...). Natomiast preferuję styl sportowy.
Krótkie spodenki, fajne T shirty.
Coś w tym stylu:
http://www.dilano.pl/
W sklepie w ostatnim czasie zrobiłem dość spore zakupy i powiem Wam,że się nie zawiodłem. Ubrania bardzo dobrej jakości, fajnie się noszą. Koszulki w śmiesznych cenach po 20 czy 30 zł. Wybór rozmiarów również duży. Tak musiałbym szukać po wyprzedażach a tak zamówi się bez problemu przez internet.

groteska 

Wysłany: 2015-02-28, 12:41   

Przyznam szczerze, że nie mam jednego stylu.

wampirka  

Wysłany: 2015-02-28, 12:59   

Ja lubię połączenie wygody z elegancją.

Eizzy 

Wysłany: 2015-04-22, 09:10   

Ja bardzo lubię kupować ciuchy w których wiem, że będzie mi wygodnie. Ponadto uwielbiam okulary. Za każdym razem jak wychodzę na słońce to okulary muszą być. Lubię kupować je na http://ubutik.pl/okulary-vogue bo mają duży wybór i ciekawe modele.

santi 

Wysłany: 2015-04-24, 17:39   

Zależy od okazji :) , zazwyczaj raczej wygodnie, bardziej sportowo i kolorowo, mój ostatni nabytek to soczyście cytrynowe buty adidasa z kolekcji Pharrella Williamsa :D lubię właśnie takie przełamanie stroju czymś zaskakującym.

Odpowiedz do tematu