• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

asela  

Wysłany: 2012-09-06, 21:35   Jak lubicie się ubierać?

Bo to tak jak w temacie :)
Jak lubicie się ubierać?
Seksownie, ładnie, modnie, luźno, wygodnie?

Ja osobiście lubię założyć szpilki, obcisłe rurki i jakąś fajna koszulkę z lekkim(czasem głębokim) dekoltem (zależy gdzie idę)
a jak jest u was?

maciek91 

Wysłany: 2012-09-08, 16:39   

Zależy od okazji ale nie lubię tej nowej mody i że spodnie męskie wyglądają jak damskie-są mega obcisłe.

martyna2015 

Wysłany: 2012-09-10, 10:54   

Ja lubie sie ubierać sie na luźno. Spodnie jeans do tego bluzeczka na krótki rękaw i sweterek. :) :) Pasuje do każdej okazji :P

maciek91 

Wysłany: 2012-09-12, 12:39   

no tak :P ale na imprezę raczej nie ;)

Lobos inca  

Wysłany: 2012-09-14, 21:55   

Ja w sumie ubieram sie luznie, ale tez lubie sie ladnie ubrac na wyjscie na kolacje itp.
3 lata temu ubieralam spodnie i adidasy, ale teraz wole buty na obcasie, na koturnie, spodnice, bluski obcisle, i takie tam bardziej kobiece rzeczy, ale luzne ubrania dalej tam czekaja na szybki wypad hehe.
A co do tych spodni Macku, to daje Ci racje!

coficofi 

Wysłany: 2012-09-19, 12:43   Re: Jak lubicie się ubierać?

Luźno, wygodnie ale seksownie :) Stawiam na wygodę, ale to nie przeszkadza w tym zeby wyglądać sexy :) rurki, gruby sweter i kozaki za kolano :)

ZuZkA  

Wysłany: 2012-09-21, 13:11   

Zależy od okazji, na co dzień przede wszystkim wygodnie, czyli spodnie, zero szpilek, czasami tylko sukienki czy spódnice. Na większe okazje na pewno nic błyszczącego. Co do kolorystyki - zdecydowanie ciemne barwy

bluemagic72  

Wysłany: 2012-09-21, 15:09   

Na co dzień na luźno. Muszę czuć się wygodnie. Ale na imprezkę to bardziej wystrzałowo ;)

PrettyWoman  

Wysłany: 2012-10-10, 15:47   

Stosownie do sytuacji, bez udziwnień i zbędnych dodatków. Staram się być wierna idei minimalizmu.

foremka  

Wysłany: 2012-10-11, 11:05   
   Polecający: google

Ciepło, ale modnie i to w zależności od pory roku. Normalnie chodzę w jeansach, latem w przewiewnych sukienkach. Staram się nadążać za modą, ale bez przesadyzmu, bo to raczej kosztowny kaprys.

Vikingka  

Wysłany: 2012-10-15, 11:05   

foremka napisał/a:
Ciepło, ale modnie i to w zależności od pory roku. Normalnie chodzę w jeansach, latem w przewiewnych sukienkach. Staram się nadążać za modą, ale bez przesadyzmu, bo to raczej kosztowny kaprys.

Mam tak samo i też ślepo nie gonię za modą, bo portfel nie jest wystarczająco gruby ;)

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-10-15, 17:40   

Przede wszystkim wygodnie, to warunek absolutnie podstawowy. Nigdy nie założę czegoś najbardziej nawet ekstra i odjechanego jeśli będzie to zarazem wysoce niekomfortowe w noszeniu [głównie z tego powodu nie noszę butów na szpilkach, choć tak zaebiście podobają mi się niektóre modele takich kozaków]

W największym możliwym skrócie można powiedzieć, że lubię rzeczy a) długie, b) bardzo dopasowane i wąskie lub wręcz przeciwnie, niezwykle luźne i szerokie, c) miękkie, lejące się i zmysłowo opływające sylwetkę. Podoba mi się asymetria i wszelkie fantazyjne detale kroju, raczej nie przepadam za prostotą i klasyką w ubiorze. Mam słabość do rozszerzanych nogawek spodni, wysokich butów i długich do łokcia rękawiczek bez palców (dziś właśnie zakupiłam kolejną parę <3)

Lubię ciemne kolory i takie właśnie zdecydowanie dominują w mojej szafie. Intensywne, czyste barwy jak czerwień czy turkus również lubię [patrząc tak już z ogólniejszego punktu widzenia], ale jeśli chodzi o ubiór goszczą u mnie jedynie w dodatkach. Nie lubię bieli i wszelkich rozbielonych (pastelowych) kolorów, źle się w nich czuję i ubrań w nich nie noszę w ogóle. Ostatnimi czasy zresztą kolorem, który najczęściej na mnie widać jest czerń - kiedyś wzbraniałam się przed jej noszeniem, bo wydawała mi się zbyt "ciężka" i przytłaczająca, ale gdy w końcu się na nią odważyłam okazało się, że w mało której innej barwie czuję się tak dobrze.

asela napisał/a:
modnie

Co to jest "moda"?

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

nika95 

Wysłany: 2012-10-16, 15:54   

Zależnie od sytuacji i nastroju, ale preferuje wygodne ciuchy, także jak coś mnie będzie uwierać to nie kupię tego. W domu lubię dresy i porozciągane swetry :P Na co dzień ubieram się zwyczajnie, raczej z duchem czasu, bo z modnością bym nie przesadzała ;P Bardzo lubię styl sportowej elegancji i właśnie takie rzeczy ostatnio kupuje. Wykorzystuje okazje kiedy mogę założyć szpilki, bo jest ich mało :)

Cersei 

Tytuł: Królowa

Wysłany: 2012-10-21, 18:26   

Lubię ubierać się wygodnie, a zarazem ładnie i elegancko, choć to zależy od sytuacji, bo nie ubrałabym się elegancko do pracy, przy której taki strój mógłby ulec pobrudzeniu czy zniszczeniu. Zazwyczaj dominują marynarki, koszule, jeansy, swetry, bluzki także bluzy. To zależy na co mam ochotę. Muszę mieć strój dopasowany do siebie jak i elementy między sobą np spodnie do marynarki itp. Lubie różne kolory, ale nie przesadzałabym z jaskrawymi, ponieważ potem daje to efekt świecącego neonu:p. Jak zakładam coś jaskrawszego to neutralizuję go nieco, zamiast dodawać inne równie jaskrawe barwy.

Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia.

George.R.R.Martin

pomorzanka  

Wysłany: 2012-10-25, 17:02   

Vikingka napisał/a:
foremka napisał/a:

Mam tak samo i też ślepo nie gonię za modą, bo portfel nie jest wystarczająco gruby ;)
Skąd ja to znam niestety :)

Odpowiedz do tematu